Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Днешните приходи: 2,41 US$
Кликвания: 4

п.п преди и аз с блогове на бг правих доста кликове за някви смешни центове...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Пълна шитня: 4 клика с обща стойност 0,06 US$ ..
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

аз мога да ви се похваля и с по лоши 4 клика за 0,01 $ . не можах да повярвам уж минимума е о.о1 ст.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

минимума който плащат в adwords e 0.01 :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

знам използвал съм ги но съм спрял социалните реклами и това ми пишеше в отчета
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Още преди време почнах да чета във форума, че не се изкарват никакви пари от БГ сайтове и вече съм се отказал да правя каквото и да било за БГ, което да ми носи доходи.
Ако имах БГ сайт с много посещения бих се пробвал да завъртя нещата и покрай него да тръгне нещо за англоговорящите държави.

поздрави, айбиемчо
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Напълно съм съгласен с IBM4o , това е и причината да нямам нито един проект на български
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Според мене вина има и компании даващи ваучари за Адсенс при покупка на домеин и хост. Появяват се малки сайтове които използват адсенса като слагат реклама за 1ст. Няма конкуренция в адсенса в България и рядко се среща цена от 0.05лв, което е жалко а вече и 5ст са ниска цена
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Адсенс в БГ си просто един АдШит към сайта ти. Демек добавяш си на сайта един
голям Shit дето смисъла му е точно толкова колкото да си сложиш истински ла.на на
сайта. Общо взето няма файда. Само ти пре.бава. дизайна...............
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Абе, то ако си правиш добре дизайна, рекламите само го допълват, но е истина, че Google изкупуват за жълти стотинки трафика на много сайтове. Ще ви дам пример с мой опит с Adwords. Само за 100лв получих 11 млн. импресии и около 10 хил. клика. Естествено, не всички бяха реални, а Google ми върна само част от платеното за нереалните кликове. Обяснение за тези смешни цени имам. Просто тази система е прекалено масово ползвана и много се мами в нея. От 100 клика само 20-тина някъде са реални и като по чудо до 5 човека от тези имат идея защо са дошли. Т.е. уж плащаш за 100 клика (ако са по $0,01 това прави $0,20 за клик, което що годе е добра цена), а всъщност си знаеш, че повечето са фалшиви и че реално плащаш за 5. Болшинството фалшиви кликове или са дело на администраторите на конкретните сайтове и техните дружки или на неадекватност на някои от посетителите. Единствената причина поради която живее Google Adwords са ниските цени, тъй като ако не бяха такива, никой нямаше да рекламира предвид масовата неефективност. При EasyTrader положението е направо катастрофално от гледна точка ефективност, а и нашите бай ганьовци се правят на по-тарикати и така сайтовете им стават с все по-евтини реклами (визирам замундата и други тарикати).
В момента поради нямане на избор балансирам между Google Adsense и Bidvertiser. Ту едното дава повече, ту другото. Като цяло Bidvertiser има възможности да подмине Google, но там рекламодателите са малко, което води до слаб CTR. Истината за мен е ако искаш да си купуваш камари боклук с надеждата да извадиш нещо полезно от него, трябва да ползваш Google Adwords. Аз лично чат-пат го ползвам и отвреме на време поизкарвам нещо реално от псевдо трафика.
А който иска реална реклама трябва да намери коректни сайтове, в които да рекламира на реални цени (реалните цени са 10 до 20 пъти по-високи от познатите ни жълти стотинки). Така може и да плащаш повече, но поне ще получаваш нещо гарантирано насреща.
Толкова от мен, че ако продължа, ще започнат плюнки по различни мошенически адреси.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте от скоро започнах да се занимавам с Интернет сайтове..... та имам следния проблем..
В началото направих грешката да кача един недовършен сайт в хит.бг и да кандидатствам в адсенсе..... но те не ме удобриха.. търсех из менюто им да кандидатствам 2ри път със същата регистрация но не намерих такава опция....направих си нова и кандидатствах ве4е с другия ми довършен сайт.. 2 седмици нямаше отговор..после пробвах пак с 3 та и пак нямам отговор.. съвет.... какво да направя? МЕРси ПРЕДваррително
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

какво да направя?

Може просто да зарежеш AdSense. Има и други методи за печалба - напр. афилиейт маркетинг.

Ако държиш да ползваш AdSense, пробвай да кандидатстваш с блог в Blogspot - бързо одобряват блогове, хостнати там.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Дам пробвах с БЛОГСПОТ направих си нов Акаунт.....зашото от стария като не саме удобрили и неможе.. но 2 седмици няма отговор.... направих друг блог спот.. с друг акаунт.. като въвеждам само реалните си данни на всички акаунти са еднакви.....но пак няма отговор.. идей ?меРси или ако може да ми кажете пак някоя друга такава реклама дето за цъкане на баннери ти дават пари..... мерси !
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Вероятно никога няма да получиш одобрение след като си правил няколко акаунта с едни и същи данни. Сайта трябва да изглежда сериозно. Ако видят правописни и други грешки (прочети внимателно текста, който си написал в този форум) вероятно ще те отрежат (не вярват на хора, които не могат да пишат). Много е важно на каква тема е сайта. Ако са някакви простотии, забранени от правилата им (прочети ги внимателно) - няма да те одобрят.

Не ми е известно да има аналог на AdSense, който е също толкова печеливш. Може да пробваш AdBrite и Bidvertiser, но не очаквай сериозни пари. Ако искаш сериозни пари ти препоръчвам афилиейт маркетинг или работа на свободна практика (англ. freelancer). Ако не можеш да правиш сайтове, които да привличат печеливш трафик от търсачки, е почти невъзможно да успееш (с платена реклама - напр. AdWords - е много по-трудно). Печеливш трафик означава посетители, които са склонни да купуват (напр. посетители от САЩ, Канада, Австралия; българските посетители почти не купуват - затова няма много смисъл да се правят сайтове на български език).
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Браво за темата :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

от преди 10-15 дена през март стигнах 100 долара..да питам как и къде се вижда кога ще тръгнат да ми ги пращат? в история на плащания не виждам нищо


ПП
попълнил съм си всичко адреси, декларации и т.н. избрал съм Юниън
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Около 24-25 април ще видиш в "История на плащане" да пише "Плащане в процес", към 26-27 ще изпише "Направено плащане", натискаш на "Подробности", записваш всичко, което пише там, отиваш в банката и казваш, че ще получаваш пари с western union...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Интересувам се дали мога да сложа Адсенсе на мястото,където е оградено с червено?
ето и снимката

images.php
 

Горе