Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Някой забелязал ли е, че има промени в адсенс и всеки нов сайт не се добавя като преди, а минава през одобрение? В случая какво се прави? те 90% от сайтовете няма да ги одобряват... някаква тънкост да знае някой?
 
Явно не е само при мен. Като публикувам нещо понякога дори на следващия ден ми излизат рекламите. :D
 
ако ти е читав сайта го добавят за под 24 часа, вчера ми одобриха 2 сайта за десетина часа
 
Аз просто изплюшявам кода на рекламите в новия сайт и за по-малко от час са активни... поне така стана преди месец.
 
Някой забелязал ли е, че има промени в адсенс и всеки нов сайт не се добавя като преди, а минава през одобрение? В случая какво се прави? те 90% от сайтовете няма да ги одобряват... някаква тънкост да знае някой?

Имаш ли политики за поверителност и бисквитки и общи условия? Миналата седмица не ми одобриха 1 сайт и смятам, че е защото нямам разписани политики.
 
Здравейте, имам няколко въпроса към наскоро одобрените нови акаунти с нови сайтове: НА ПРАКТИКА за одобрението необходими ли са 100% уникални текстове, ако не, то какви? Условията на Адсенс съм ги чела, интересува ме на практика как е. А снимките в статията предимство ли са или недостатък? Мин. колко думи трябва да е една статия? И последно - какви са задължителните страници в сайта? Имам Права за ползване, какво друго?
Въпросите ми са най-вече към кандидатствалите в последните 6 месеца да речем, защото мисля, че доста неща се промениха с годините.
Благодаря предварително!
 
Здравейте, имам няколко въпроса към наскоро одобрените нови акаунти с нови сайтове: НА ПРАКТИКА за одобрението необходими ли са 100% уникални текстове, ако не, то какви? Условията на Адсенс съм ги чела, интересува ме на практика как е. А снимките в статията предимство ли са или недостатък? Мин. колко думи трябва да е една статия? И последно - какви са задължителните страници в сайта? Имам Права за ползване, какво друго?
Въпросите ми са най-вече към кандидатствалите в последните 6 месеца да речем, защото мисля, че доста неща се промениха с годините.
Благодаря предварително!
Не е критерии това, по-скоро спада към СЕо за уникалност, но при уникално съдържание е по-вероятно да имаш по-големи печалби от хубави кликове и от views също. За да т ие качествен като цяло сайта, което поради уникалност и достатъчно съдържание да привлече повече посетители ще си с предимство естетсвено.... Препоръчвам минимум 500 думи за статия. Снимките са предимство за други работи не толкова че адсенс ще ви харесат сайта повече.
 
Привет,
2 пъти заявявам писмо за потвърждение от адсенс, но не идва на адреса. Как се процедира след това - лична карта или сметки? с кой мейл се кореспондира?
 
след третото писмо се прикачат документи от профила
 
Да, дойде вчера. Тоест на 80-тия ден. Вече ми беше изписало, че след 10 дни спират да се появяват рекламите.
Вече почвам да къртя големите манги.
 
Вече почвам да къртя големите манги.

А дано :D
От нова година насам разкарах всичките реклами, за мен вече тия неща със сайтовете умря ама тотално.
Сайта ми - 3000 + уникални от гоогле на ден по малко от 3 евро на ден смяхххххххххххххх.
Сайта го държа защото мисля да пробвам и с онлайн магазин, но за жалост не ми остава време защото работя, но при първа възможност ще се пробвам.
Да може тука да има хора да правят пари и то хубави, но не са повече от 10 човека.
Дето сега ще ми правиш сайт и ще печелиш, по добре си намери една хубава работа или ако искаш да работиш за себе си се насочи към нещо друго.
 
Казах го с ирония.
Факт е, че приходите от адсенс са малки. При мен е точно като при теб - 1Е на 1000 човека.
Трябва да има и други канали за монетизация сайта, за да си струва.

Другите колеги ще споделят ли приходи на 1000 човека трафик.
 

Горе