Google Adwords

От: Google Adwords

Здравейте отново!
С новия опит вече всичко е наред.Виждат се рекламите ми при ключовите думи, а и вече имам таксуване.
Благодаря за съдействието!
 
От: Google Adwords

Здравейте отново!
С новия опит вече всичко е наред.Виждат се рекламите ми при ключовите думи, а и вече имам таксуване.
Благодаря за съдействието!

Успех с реализациите :).
 
От: Google Adwords

Имам ваучер за 150$
Искам да направя нов акаунт, че да го ползвам.
Но при регистрацията ми иска физически адрес и май иска този адрес да го има и на сайта, който ще рекламирам.
Има ли начин да ползвам Adwords без да давам физически адрес?

Благодаря
 
От: Google Adwords

Колеги колко ви е дневния бюджет който давате за Adwords и какви са резултатите.
 
От: Google Adwords

Някой да сподели бюджета които определя на ден? Това е интересна статистика :)
 
От: Google Adwords

Здравейте! Изпозлвам adWords от 4 години и съм доволен доста от него!Върши си ми работата,която искам за докарване на 70 до 100 клика на ден при средно бюджет 6,50лв. на ден и лимит от СРС 0.50лв. :)
 
От: Google Adwords

аз рекламирам за 5 лева на ден и от тях влизат 250 клика на ден чрез рекламата на адлордс
 
Re: От: Google Adwords

аз рекламирам за 5 лева на ден и от тях влизат 250 клика на ден чрез рекламата на адлордс

Евалата, явно добре си си ги докарала нещата. Еми така е като ръчкаш и знаеш какво правиш. :)

Но си и в някоя малка ниша, нали?
 
От: Google Adwords

аз рекламирам за 5 лева на ден и от тях влизат 250 клика на ден чрез рекламата на адлордс

2 стотинки на клик е по-скоро невъзможно. Да няма грешка?
 
От: Google Adwords

2 стотинки на клик е по-скоро невъзможно. Да няма грешка?

Няма. Зависи от нишата. Мой приятел е в ниша със сезонност. Дори в сезон конкуренцията за реклама е мега ниска. Извън сезон (сега) 1ст/клик - 70-90 клика дневно. В сезон около 3-5ст/клик.

Аз съм без сезонност, ниша с висока конкуренция и при мен е 18-25ст/клик за БГ. Резултат 30-70 клика. Зависи от деня, зависи какви идиоти са се набутали да рекламират. Има често пумпали, които се появяват с 50ст на клик за няколко дни, до няколко седмици и вдигат цените на клик с дивотиите си.

Това с търговете е толкова относително. Ако всички си налягат парцалите на цени под 10ст и системата ще се примири с това.Все пак ако никой не дава много и тя няма как да вземе много, ама върви го обяснявай на тиквите...
 
От: Google Adwords

Няма. Зависи от нишата. Мой приятел е в ниша със сезонност. Дори в сезон конкуренцията за реклама е мега ниска. Извън сезон (сега) 1ст/клик - 70-90 клика дневно. В сезон около 3-5ст/клик.

Аз съм без сезонност, ниша с висока конкуренция и при мен е 18-25ст/клик за БГ. Резултат 30-70 клика. Зависи от деня, зависи какви идиоти са се набутали да рекламират. Има често пумпали, които се появяват с 50ст на клик за няколко дни, до няколко седмици и вдигат цените на клик с дивотиите си.

Това с търговете е толкова относително. Ако всички си налягат парцалите на цени под 10ст и системата ще се примири с това.Все пак ако никой не дава много и тя няма как да вземе много, ама върви го обяснявай на тиквите...

Хм, явно и на такива цени може... направо ме хвърли в размисъл.
 
От: Re: От: Google Adwords

Евалата, явно добре си си ги докарала нещата. Еми така е като ръчкаш и знаеш какво правиш. :)

Но си и в някоя малка ниша, нали?

нишата никак не е малка,вкарват се много кл. думи и оставам гоогле да определи цената на кликовете.
 
От: Re: От: Google Adwords

нишата никак не е малка,вкарват се много кл. думи и оставам гоогле да определи цената на кликовете.

Сериозно ли ? нямаш зададена макс. цена за клик и в същото време гоогле ти ги определя за по над 200 клика с 5лв? Тука направо 'Ах-нах' Аз ,колеги!:roll:
 
От: Google Adwords

въпрос на стратегия, естествено гоогле пускат първите 2-3 дни кликовете по 2 лева и след това почват да падат до 0,01 ( повтарям, зависи от кл. думи които са зададени )
 
От: Google Adwords

въпрос на стратегия, естествено гоогле пускат първите 2-3 дни кликовете по 2 лева и след това почват да падат до 0,01 ( повтарям, зависи от кл. думи които са зададени )

Вече ми идва в повече дори на мен...
 
От: Google Adwords

Веднъж се опитах да си настроя една рекламна кампания, но нещо не се справих. Благодаря за насоките.
 
Re: От: Google Adwords

Веднъж се опитах да си настроя една рекламна кампания, но нещо не се справих. Благодаря за насоките.

Ако искаш отвори си тема с проблемите, които са ти попречили да я направиш добре вървяща. :) Няма никакъв проблем да получиш малко по-точни насоки, ако успееш да дефинираш правилно какво точно те е спряло. :)
 

Горе