Google +

biaaro

Well-Known Member
Това ли е отговора на google към фейсбук? Ако има някой тестер наоколо да осветлява своевременно.
Аз мисля. че ще трябва още една простотия да интегрираме в сайтовете си в най-близко бъдеще.

https://plus.google.com/up/start/?sw=1&type=st
 
От: Google +

Ами аз го поразцъках, не е лоша мрежата има потенциал в нея. Въпроса е дали хората ще се пренасочат от фейсбук към гугъл плюс
 
От: Google +

А някой от вас има ли покани, че още чакам да ме "осведомят кога мога да се присъединя" ?
 
От: Google +

Аз го разгледах вчера, отначало малко филм докато я схвана, но се оправих..
Не е лоша социалната мрежа..
Но не мисля, че това нещо ще успее да направи конкуренция на Facebook.
 
всъшност е страшно ако го изместят

не само че ще ти държат всички queryта 2 години назад не само че ще държът и пощата

остава само мястото на което се забаваляваш с офлайн прителчета докато с далеч да е при тях, ставаш напълно зависим ако решът да те резнат от системата те резват от ситемата

и се надявам повече хора да го осъзнават това
 
Бате, това им е идеята на Google. Разбрах го след като почнаха да правят собствен браусър и ОС. :)

Кофтито е, че колкото си по-голям, толкова по-трудно допускаш някои на който и да е пазар и малките увисват или биват купени.

Даже май и на по-ранен етап, след като пусхана всички тези уебмастър тулс, за да видят кой какво прави.
 
От: Google +

Метни един gmail :) То това не са точно покани, ми има някаква врътка - пускаш пост и като го шернеш с хора, дето нямат plus им праща мейл да влезнат.

Иначе не е лошо направено, ама мене малко ме съмнява, че ще окаже реална конкуренция на фб. Хората като са си свикнали с него - и там са им всичките приятели, снимки, ала бала....
 
От: Google +

Ако някой обясни как се пращат покани, и аз ще пращам.. Тоя гуугле + ми е тъмна индия :D

@cоolice
Точно това написах и аз вчера в една тема.
Че Google стават адския монопол в Интернет пространството, и малко или много всеки започва да става "зависим" от тях..

Да живее Facebook :D
 
От: Google +

Хах, абе някой получи ли си поканите на мейла? Че нещо незнам дали не съм объркал :)

А иначе доколкото разбрах така се пращали - шерваш някакъв пост с хора, дето нямат + и то им праща...
 
От: Google +

Хах, абе някой получи ли си поканите на мейла? Че нещо незнам дали не съм объркал :)

А иначе доколкото разбрах така се пращали - шерваш някакъв пост с хора, дето нямат + и то им праща...

Аз нямам...
 
От: Google +

Хммм много странно... А си има чавка - "Send mail to 4 people not yet using +"... Ще видя да го разцъкам още нещо
 
От: Google +


:D
 
От: Google +

Не забравяйте и Гугъл Порфейла с който целят след време да изместят Групон, а защо не и Амазон и Ибей. Само въпрос на време е :)

А относно поканите и аз ще пращам, ама не мога да разбера как става :)
пускайте си мейлите тук в темата, за да се опитам и аз да пратя
 

Горе