Google +

От: Google +

georgiev.dimo (@) gmail.com - ако все още има свободни покани... :)
 
Не, нито аз нито мои познати. Аз лично ще се занимавам с това, като го направят. Все едно да се буташ на опашка за Шкода, при положение, че вече караш Мерцедес.

Ама и тия не ги бива в развиването на нещо различно от търсачка. :)
 
От: Google +

Китайците от сега са блокирали Google + както и останалите големи социални мрежи между другото:)

39 неща за Google + http://www.webpronews.com/google-plus-2011-07

А блогер и блогспот изтичаха, но са ги подновили пак за още една година.
 
Последно редактирано:
От: Google +

Абе тия ако наистина успеят да го наложат това + ще стане страшно. Ако успеят да утрепат ФБ, значи че наистина няма какво да ги спре към world domination :)
Та аз лично мислим да го бойкотирам :)
 
От: Google +

Абе тия ако наистина успеят да го наложат това + ще стане страшно. Ако успеят да утрепат ФБ, значи че наистина няма какво да ги спре към world domination :)
Та аз лично мислим да го бойкотирам :)

Незнам защо, но просто имам някакво предчуствие, че прото ЩЕ УСПЕЯТ..
Имат огормна база данни с телефони, имат АДСКИ МНОГО GMAIL-и..

Ако сложат +1 да влияе на серпа, 95% от уеб мастерите, ще си направят G+1... така, че...
Просто.. Имам огромното предчуствие, че няма нищо вечно, и, че това ще бъде нещо като удара на Фейсбук...
Защото, ако почнат хората да се делят на 2 групи... Facebook и Google Plus..

В света няма място за 2 социални мрежи.. ;)
Или има една, или няма нито една..(поне според мен е така)
 
От: Google +

Серповете на Г. ни касаят 1к+ хора в този и няколко подобни форуми - извън този свят има 300к+ дето ги боли фара за Г+ - в световен мащаб сигурно е още по голямо съотношението. Както някой по нагоре написа на Г. май им куца доста разработването на неща различни от търсачка
 
От: Google +

И да им куца имат ресурса да наложат каквото решат. Държат над 80% от трафика (global) На ден сървърите им обработват 1милярд търсения на и не ми се проверява, но мисля, че youtube не влизаше даже в тази статистика.
 
  • Like
Реакции: adi
От: Google +

Точно това имам в предвид че с ресурса с който разполагат трябваше доста по добре да се представят. А реално май повечето от проектите им са в графата непостигнати цели
 
От: Google +

Да си припомним и Google wave, с който така и нищо не стана, повечето хора даже не можаха да разберат какво точно е това. Но сега поне се вдига повече и яко шум, и ми е интересно да видя как ще свърши филма.
 
От: Google +

Едва ли при Гугъл има случайни неща :)
или графи като "непостигнати цели" , "неуспешни проекти"...
 
Последно редактирано:
Ади, има има. Нищо не съм видял да влиза с агресивна кампания никъде, да не говорим за това, че колкото повече се разцепваш, толкова повече не вярват хората, че смециалист в това което им продаваш или предоставяш. Търсачка ли ще е, социална мрежа ли? Даже вече не знам какво точно гонят, освен световно гостпоство и всевъзможни джажи, от които половината са загуба на ресурс и време. :)
 
Re: От: Google +

Едва ли при Гугъл има случайни неща :)
или графи като "непостигнати цели" , "неуспешни проекти"...

мдам има ги Ади даже май са им в повече отколкото успешните за които смятам андроид и гмеил

като се почне wave - предния конкурент на ФБ,

г талк - конкурент на скайп,

г видео конкурент на youtube отказаха се и купиха най доброто,

г кнол - конкурент на википедиа,

г ливели (3 д аватари, 3д свят... стаи), незнам на какво е конкурент не съм го виждал май на секон урд

г хелт,

Г басе (онлайн база данни)

Г ансърс (конкурент на яхо ансърс не съм го виждал но попадах някъде на материял че е имало и такова нещо)

Г нотебук

Г каталог сърч

Г паур метър

Dodgeball мобилна социална мрежа

дотук стигат ама май има още... някои ако се сеща да ме допълни

просто като се мешаш където не ти е бизнес и се опитваш да изядеш други от позицията на най голям го в 90% от случаите отнасяш дори и да си Г (МС научиха този урок по трудния начин през 90те)
 
аз смятам че и +1 ще се издъни но като за начало ще си го сложа на всички баннати от г сайтове с истиснки тряфик да им покажа че въопреки че го раздават педеруги тези сайтове си имат истински пазаруващ трафик и хората вероятно ще го харесват и препръчват на прителите си.... и ще ми докра още пазаруващ трафик ако случаино тръгне... тука поне няма харесвате спам едитор не те харесва щото си конкурент на сайта на братовчед му има харесват те хората и те препоръчват не те харесват не те прпоръчват

http://www.digitaltrends.com/social-media/five-reasons-google-will-fail/
 
От: Re: От: Google +

мдам има ги Ади даже май са им в повече отколкото успешните за които смятам андроид и гмеил

Г ансърс (конкурент на яхо ансърс не съм го виждал но попадах някъде на материял че е имало и такова нещо)

Това го пуснаха преди няколко години в Русия като бета версия и още си седи така - http://otvety.google.ru
 
От: Google +

Какъв автогол ще си набият ако затворят услуги като blogger и picasa не е истина. Представете си G+ завърши като Wave толкова дърдорене ала бала пак с покани беше всичко махнаха поканите но хората вече нямаха интерес, и bing-a както лека полека заема все по голям дял и очаква Г-то да сбърка и да го накаже. Ще става интересно :)
 
От: Google +

Picasa i Blogger само ще си сменят името, услугите си остават
 

Горе