Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Чух че ако си коя премиум акаунт в хотфайл мога да кача до 2GB това вярно ли е? Защото сега при фрии акаунт е 400MB ... Ако някой знае моля да каже.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Гледам насъбрали са се малко над 40$. Ама не виждам от къде да си ги дръпна.
Тези въобще плащат ли ?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Гледам насъбрали са се малко над 40$. Ама не виждам от къде да си ги дръпна.
Тези въобще плащат ли ?

Приятелю на всеки две седмици получавам пари от този сайт,няма как да ги дръпнеш те ти ги изпращат автоматично всеки Понеделник.
Виж дали си попълнил коректно формата за PayPal плащания,въпросният e-mail който се изисква не е възможно да имаш 40$ и да нямаш плащане,макар и мизерна история тези хора още си плащат,виж дали грешката не е при теб.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Не съм бил задал начина за плащане. Я кажете друг подобен сайт, дето плаща повече
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Не съм бил задал начина за плащане. Я кажете друг подобен сайт, дето плаща повече


Ето тук е Истината - Шерингматрикс

[URL]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10827[/URL]

Освен че плаща до $15 за 1000 сваляния ти дава и 30% от стойността на всеки закупен премиум акаунт.

Плаща Беотказно, ползвам е от 6-7 месеца

NB:

Големи Пари при Хостинг сайтовете се правят от закупени премиум акаунти а не от сваляния, нещо което не можеш да постигнеш с Хотфайл, защото не плаща за това



За една седмица имам 53 долара средно по 8 долара на ден основно от закупени премиум акаунти а не от сваляния и ако все още бях в СКАМ Хотфайла тези 32 долара от премиум акаунти щеше да си ги прибере другаря Титов.

Добре преценете какви пари прибират от премиум акаунти файл хостингите и дали на вас са ви достатъчни само трохите от свалянията.

Използвайте само такива които плащат и за продадени премиум акаунти
 
Последно редактирано:
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

niks пробвах тия имах около 1000 сваляния но пари не ми отчиташе :) и ги махнах
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

niks пробвах тия имах около 1000 сваляния но пари не ми отчиташе :) и ги махнах

Няма начин да не са ти отчели пари в статистиката

Сигурно не си активирал опцията за партньорска програма

Дори и MP3 да качваш пак щеше да си направил някакви центове
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

мога да ви кажа само , че това е губене на време и не си заслужава.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Здравейте. Някой ще може ли да ми каже къде в Hotfile е тази статистика за файловете и парите, които си спечелил до момента? Търсих,но нищо не намерих. До колкото разбрах трябва да е в My account / My statistick, но като цъкна на My account File, ми излиза само File Manager и нищо друго. Благодаря предварително!
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Уффф никаква статистика не ми излиза. Дори и така на датата - отваря се файла. Видях преди на някой една снимка, че има на Му Account - File manager, My Statistick и още работи, а при има само file manager. И при теб ли е така?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Тъй, тес говна по принцип ме съмняват да изплатят суми от 1000 $ и нагоре... ама нека да видим... Значи проблема за дарението е решен като изчетох 300 коментара до тук. Прайм един сайт за дарение на децата и качваме 10 файла за теглене. И всеки изтеглен файл е някакво дарение. Всички вие ръгвате линкове към сайтовете си (и банери).. Тъй по сметките излиза, че сираци в България живееще в мизерия няма да има!
Или може би ще ми държат сметка как карам хората да свалят файловете ми и на каква тематика е сайта? Ми щом дават на сулю и пулю пари, значи не са скръндзи да дават пари за дарение..
Нещо да съм пропуснал в идеята ми от тея 34 страници ?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

HotFile не са скамнали още, нали?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

утре един приятел ще очаква плащане от страна на тях и ще пиша по-късно по темата какво е станало ... дано да са още актуални че и аз мисля да хвърля малко усилия в тях :)
 

Горе