Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Българите сме подло племе , разберете го. Никакво доверие на никого.

Абе не е така, просто много хора, които се мислят за много умни, ама го ядат по-яко после. ;) Сега какво си спечели пича? Баси схемата, няма що. ;)
 
От: Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

На мен не ми е логично защо постъпва така,

То се вижда от хеликоптер. Няма пари. Също е ясно, че трябва да бъде баннат моментално.
 
Re: От: Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

То се вижда от хеликоптер. Няма пари. Също е ясно, че трябва да бъде баннат моментално.

Това ще се случи, няма спор. Дано се изяснят преди ние да предприемем нещо, или направо да каже Пишо какво се случва. ;)
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Българите сме подло племе , разберете го. Никакво доверие на никого.

Що слагаш всички под общ знаменател, или искаш да дразниш просто
Щом имаш генерално заключение, не се занимавай с българи и бягай по-далече
И от форума се откажи, щото е български
Ама си много прост и не го криеш
 
От: Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

То се вижда от хеликоптер. Няма пари. Също е ясно, че трябва да бъде баннат моментално.

То и да се банне не е кой знае какво, сменя ИП-то, прави нов акаунт и така. Просто трябва да се работи с хора, които имат изградена репутация, а новите фрийленсъри да изграждат репутация, като приемат плащания след извършена работа, работейки с хора, които имат репутация и са сигурни, че ще платят.
 
От: Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

То и да се банне не е кой знае какво, сменя ИП-то, прави нов акаунт и така. Просто трябва да се работи с хора, които имат изградена репутация, а новите фрийленсъри да изграждат репутация, като приемат плащания след извършена работа, работейки с хора, които имат репутация и са сигурни, че ще платят.

И кво предлагаш холандецо, как да се наказват тарикатите, които лъжат
 
От: Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

И кво предлагаш холандецо, как да се наказват тарикатите, които лъжат

Ако има как закона да ги накаже, банването нищо не прави. Ти мислиш, ли че някой измамник би му пукало ако го баннат? Аз лично бих го съдил този, само за кеф. А адвоката ми би се зарадвал, че ще има още 1 печелившо дело в кариерата си.

Просто хората трябва да са по-вминателни, както казах, трябва да се работи с хора, които имат репутация.
 
От: Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Ако има как закона да ги накаже, банването нищо не прави. Ти мислиш, ли че някой измамник би му пукало ако го баннат? Аз лично бих го съдил този, само за кеф. А адвоката ми би се зарадвал, че ще има още 1 печелившо дело в кариерата си.

Просто хората трябва да са по-вминателни, както казах, трябва да се работи с хора, които имат репутация.

Да, ама трябва дя се банне, не мислиш ли
 
От: Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Да, ама трябва дя се банне, не мислиш ли

Все ми е тая на мен, така ли иначе едва ли някой би работил с него, кво значение има?

Даже по-добре да не се банне, за да напомня на измамените, как са ги преметнали и да им набива урока отново и отново в главата, всеки път като му четат някой пост.
 
От: Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Все ми е тая на мен, така ли иначе едва ли някой би работил с него, кво значение има?

Даже по-добре да не се банне, за да напомня на измамените, как са ги преметнали и да им набива урока отново и отново в главата, всеки път като му четат някой пост.

Тогава поне трябва да светне в червено и айтрейда да му е на минус, та да се знае, че има проблем
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Българите сме подло племе , разберете го. Никакво доверие на никого.
Не мога да ти дам отрицателен реп, иначе с удоволствие. Българите сме хора, всяко стадо има мърша.

Колкото до тоя, моментален бан. Трябва да се знае, че платформата на форума не може да се използва от кокошкари, мошенници, всякакви видове тарикати и измамници. Бан и без обяснения, и без това полза от тия няма.
 
Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Не мога да ти дам отрицателен реп, иначе с удоволствие. Българите сме хора, всяко стадо има мърша.

Колкото до тоя, моментален бан. Трябва да се знае, че платформата на форума не може да се използва от кокошкари, мошенници, всякакви видове тарикати и измамници. Бан и без обяснения, и без това полза от тия няма.

Съгласен и ще е така. Чакам и Пешо да види какво ще каже и ще вземем мерки. Все пак с него е имал също някаква комуникация. ;)
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Що слагаш всички под общ знаменател, или искаш да дразниш просто
Щом имаш генерално заключение, не се занимавай с българи и бягай по-далече
И от форума се откажи, щото е български
Ама си много прост и не го криеш

Слагам ги щото болшинството са точно такива. Има естествено и изключения но са малко.
Аз с хора от форума си работя отдавна на един принцип и досега проблем не съм имал.
Ако човека с който искам да правя сделка има по-малък iTrader от мен , той първо изпълнява услугата - после получава парите.
Ако е с по-голям - мога аз да направя първата стъпка. Работи безотказно.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Не мога да ти дам отрицателен реп, иначе с удоволствие. Българите сме хора, всяко стадо има мърша.

Колкото до тоя, моментален бан. Трябва да се знае, че платформата на форума не може да се използва от кокошкари, мошенници, всякакви видове тарикати и измамници. Бан и без обяснения, и без това полза от тия няма.

Аз за сметка на това мога и с удоволствие го направих. Хубава неделя.
 
Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Слагам ги щото болшинството са точно такива. Има естествено и изключения но са малко.
Аз с хора от форума си работя отдавна на един принцип и досега проблем не съм имал.
Ако човека с който искам да правя сделка има по-малък iTrader от мен , той първо изпълнява услугата - после получава парите.
Ако е с по-голям - мога аз да направя първата стъпка. Работи безотказно.

Все се надявам тук да сме събрали читави и да няма от "болшинството". ;) За това няма да позволи форума да се напълни с такива хора. ;)
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Аз за сметка на това мога и с удоволствие го направих. Хубава неделя.
Я да видим, ти се изказваш расистки спрямо българския народ и когато казвам, че за това бих ти дал червена ряпа, ти ми даваш и ми пишеш, че съм жалък. С кое съм жалък, че не смятам българите за по-лош народ от който и да е друг на тая земя ли? Хубава неделя и на теб ;)

п.п. Долната част от мнението не е за теб, ако не си го разбрал.
 
От: Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Съгласен и ще е така. Чакам и Пешо да види какво ще каже и ще вземем мерки. Все пак с него е имал също някаква комуникация. ;)
Къв Пешо уе wtf :lol::lol:
Иначе разбрали сме се понеделник уж да върне парите.
 
Re: От: Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Къв Пешо уе wtf :lol::lol:
Иначе разбрали сме се понеделник уж да върне парите.

Извинявай, да, теб имах предвид. Но Петко де....но пак е ник, та реших, че някой бе споменал Пешо някъде. :) Хаххаа. Добре, какво? Да оставим до понеделник. ;)
 
От: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Я да видим, ти се изказваш расистки спрямо българския народ и когато казвам, че за това бих ти дал червена ряпа, ти ми даваш и ми пишеш, че съм жалък. С кое съм жалък, че не смятам българите за по-лош народ от който и да е друг на тая земя ли? Хубава неделя и на теб ;)

п.п. Долната част от мнението не е за теб, ако не си го разбрал.

Кое му е расисткото да посочиш грозната истина... Има разни форуми за българи в чужбина ,влез да видиш колко завлечени хора има от нашенци , където уж им намират работа и квартира , а ги лъжат с парите. И в България има много много примери , за това как гледаме само далаверата и да прецакаме някой. За жалост може би не само манталитета ни е направил такива. Ниските доходи и мизерията явно си оказват влияние. Не е нормално да ходиш на работа , да работиш и да не можеш да вържеш двата края. Това в нормална държава го няма, а в България е нормално - работещ беден.
 
От: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Кое му е расисткото да посочиш грозната истина... Има разни форуми за българи в чужбина ,влез да видиш колко завлечени хора има от нашенци , където уж им намират работа и квартира , а ги лъжат с парите. И в България има много много примери , за това как гледаме само далаверата и да прецакаме някой. За жалост може би не само манталитета ни е направил такива. Ниските доходи и мизерията явно си оказват влияние. Не е нормално да ходиш на работа , да работиш и да не можеш да вържеш двата края. Това в нормална държава го няма, а в България е нормално - работещ беден.
Ти какво си мислиш, че няма такива измами сред другите народи и в другите държави? Леля ми преди години беше се хванала да работи за един испанец, да бере грозде. Не ги пускаха по 10 ч. до кенефа, получи бъбречна криза. Излъгаха ги с парите, и това не българи, а испанци. Така че, пак ти казвам - всеки народ има кофти хора, всеки има и добри. Разбира се, условията на сегашния свят изкривяват много хора, така е. Ако попадаш на кофти, съжалявам. Но това не може да е оправдание да заклеймяваш всички българи.

Давам ти пример - тук съм се запознал с много интересни и точни хора, които винаги ми помагат, като има нужда. Аз също помага и не искам нищо в замяна, стига да мога, разбира се. Явно има и хора, като човека за който е темата, които се държат некоректно. На базата на нашия форум, боклуци ли сме българите или не? Щото примерно, ти не ми се струваш лош човек, нищо че не приемам някаква част от възгледите ти. Блинки е точен, Кулайс е точен, Блека е точен, Унито е точен и т.н. Ама има тема, с калпазани които са измамили един или повече хора. Та, какъв извод можеш да си направиш?
 

Горе