Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

От: Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Дай ми номера си и ще помоля инфото за него да е по оскъдно. Имената и снимка е ок. ;)
Здравей разбрахме се с него да изпрати парите до четвъртък а в четвъртък да ми изпрати системата. Ако не върне парите тогава го банвайте.
Иначе сега ще ти пратя номера си на ЛС
 
Re: От: Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Здравей разбрахме се с него да изпрати парите до четвъртък а в четвъртък да ми изпрати системата. Ако не върне парите тогава го банвайте.
Иначе сега ще ти пратя номера си на ЛС

Добре, оставаме на стейнд бай до тогава. Само ще помоля пак, да не го модерирам, оправете инфото на човека, не е Ок така да видят такива данни. ;) Ще помоля, човека, който го е направил. :)
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Не, че нещо ама ЗЗЛД не важи за фейсбук.
1. Фейсбук не е в Европейския съюз.
2. Когато си правиш фейсбук безвъзмездно си даваш личните данни да бъдат използвани дори в гоогле, може да им прочетеш Terms и Conditions.
3. Тва, че не сте сключили договор, не значи, че не важи устната договорка, а устната договорка придружена с доказателства (Скайп чатове,транзакции и писаници по форуми), важи и то доста в съда. Ти май нещо не си запознат с юридическите неща? Питай си адвоката, ако имаш такъв.
4. Колективно дело с 2ма с устна договорка срещу теб, ще ти дойде доста нагорно.. Петко и hristo.iliev ако решат да заведът такова срещу теб, доста ще се разкараш до Пловдив..

.. изтрийте му личните данни.. кофти е и няма смисъл чак такива да сте.. не падайте на неговот ниво, не си заслужава.. Нека да живее с тази мисъл, той живота си нарежда картите винаги.. Винаги има възмездие рано или късно..

Хем си виновен, хем се опитваш да се направиш на интересен, не мога да разбера такива хора като теб чесно.. Как имаш чиста съвест.. как не ти е гадно вътрешно на душата, че влачиш хората.. Не те ли е малко срам.. поне малко отвътре не си ли си се замислял..
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58442 хубаво е и на този умник да направим една такава тема с инфо намерено от нета, пък да видим за какво ще ме съди тогаз.
4
Кефи ме как си му пусал и зодията. :lol:

Като цяло този трябва да се банне дори да върне парите, не мога да повярвам колко сте толерантни, аз не бих бил такъв търпелив. И не толкова за парите, едва ли са кой знае колко, времето айде и това ще се прежали, макар и да е много ценно и месец си е доста! Просто отношението на това лайно, не бива да е толелирано.
 
Еее, нали с автора се разбрали до четвъртък. ;) Все пак е нещо и това до някаква степен е вид адекватност и отговорност към проблема. Ако не му пукаше и проявяваше респект, щеше да е баниран до сега, както е оня красавец с шпионските филми. ;)
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Християн върна моята част от парите. Когато изпрати и обещаната система ще му изтрия снимките и личната информация от темата.
 
Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Християн върна моята част от парите. Когато изпрати и обещаната система ще му изтрия снимките и личната информация от темата.

Нека всеки, който го е направил също да го позачисти. Не е редно така. ;)
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Чакаме все още системата, която ни обеща за четвъртък. Някой негов приятел ако чете да му каже, че все още помним.... или поне да го пита за някой четвъртък през 2015 ли става въпрос.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Re: От: Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

До някакъв четвъртък бяха се разбрали. Някакъв ъпдейт по темата чакаме от автора. Нещо?
От четвъртък стана понеделник. И тогава ако не се появи да му пращат 2 роми да правят любов с него
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Нищо не е пратил. Сега говори, че в понеделник щял да върне и парите на Петко и системата. Аз спрях да се занимавам, тоя няма срам.
 
Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Нищо не е пратил. Сега говори, че в понеделник щял да върне и парите на Петко и системата. Аз спрях да се занимавам, тоя няма срам.

Добре, казвайте какво правим. На мен не ми е логично защо постъпва така, но със сигурност ще заслужи това, което форума не търпи - някакви такива номерца, некоректност и неуважение към другите. ;)

П.П: Не знак какво се сдухаха хората последно време. Всеки някакви криви истории създава и което е по-лошото съсипва доверието на останалите в хората и това на мястото, на което го е направил или са осъществили връзка. Така, че по този повод - няма да има никакви компромиси ако някой постъпва така неадекватно. ;)
 

Горе