Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

От: От: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Ти какво си мислиш, че няма такива измами сред другите народи и в другите държави? Леля ми преди години беше се хванала да работи за един испанец, да бере грозде. Не ги пускаха по 10 ч. до кенефа, получи бъбречна криза. Излъгаха ги с парите, и това не българи, а испанци. Така че, пак ти казвам - всеки народ има кофти хора, всеки има и добри. Разбира се, условията на сегашния свят изкривяват много хора, така е. Ако попадаш на кофти, съжалявам. Но това не може да е оправдание да заклеймяваш всички българи.

Естествено , че има и при другите - но примера с Испания , държава с толкова милиони естествено има по-голям шанс да има боклуци. Ние сме една шепа народ (и то даже не малка част мангали) и пак гледаме да се прецакаме, а не да си помагаме. Естествено има и добри и такива дето ще ти помогнат винаги , но са сякаш по-малко от тарикатите.
 
От: От: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Ти какво си мислиш, че няма такива измами сред другите народи и в другите държави? Леля ми преди години беше се хванала да работи за един испанец, да бере грозде. Не ги пускаха по 10 ч. до кенефа, получи бъбречна криза. Излъгаха ги с парите, и това не българи, а испанци. Така че, пак ти казвам - всеки народ има кофти хора, всеки има и добри. Разбира се, условията на сегашния свят изкривяват много хора, така е. Ако попадаш на кофти, съжалявам. Но това не може да е оправдание да заклеймяваш всички българи.

Давам ти пример - тук съм се запознал с много интересни и точни хора, които винаги ми помагат, като има нужда. Аз също помага и не искам нищо в замяна, стига да мога, разбира се. Явно има и хора, като човека за който е темата, които се държат некоректно. На базата на нашия форум, боклуци ли сме българите или не? Щото примерно, ти не ми се струваш лош човек, нищо че не приемам някаква част от възгледите ти. Блинки е точен, Кулайс е точен, Блека е точен, Унито е точен и т.н. Ама има тема, с калпазани които са измамили един или повече хора. Та, какъв извод можеш да си направиш?

Нашия форум е специализиран и би трябвало да сме се събрали качествени хора. Всеки тук гледа да изкара пари правейки бизнес , а не далавери на гърба на другия. Но пак ставаме свидетели на опити за измама. Вярно по-малко са от коректните сделки, но това е нормално за средата тук. Аз говоря по-принцип.
 
От: От: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Естествено , че има и при другите - но примера с Испания , държава с толкова милиони естествено има по-голям шанс да има боклуци. Ние сме една шепа народ (и то даже не малка част мангали) и пак гледаме да се прецакаме, а не да си помагаме. Естествено има и добри и такива дето ще ти помогнат винаги , но са сякаш по-малко от тарикатите.

Така ти се струва, защото винаги повече се акцентира на лошото, и всеки остава с такова впечатление.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Отворете си тема или отидете на хотел.
 
От: От: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Така ти се струва, защото винаги повече се акцентира на лошото, и всеки остава с такова впечатление.

Еми нз , аз така го приемам , сблъсквал съм се и с такива хора използвачи. Може пък мнението ми да не отразява реалността и да има повече добри българи. Дано да е така и аз да не съм прав.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Банвайте го, нищо не е върнал от обещаното за понеделник. Ще се потрудя снимките му и личната информация да обиколят и други места. Следващия път като лъже някой да се замисли.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Банвайте го, нищо не е върнал от обещаното за понеделник. Ще се потрудя снимките му и личната информация да обиколят и други места. Следващия път като лъже някой да се замисли.
Мога да те свържа с човек който добавя евтино теми по форум и сайтове за обяви.
 
Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Банвайте го, нищо не е върнал от обещаното за понеделник. Ще се потрудя снимките му и личната информация да обиколят и други места. Следващия път като лъже някой да се замисли.

Готово. ;) Ако успее да се компенсира и свърже с някой от вас, кажете ми. ;)
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Банвайте го, нищо не е върнал от обещаното за понеделник. Ще се потрудя снимките му и личната информация да обиколят и други места. Следващия път като лъже някой да се замисли.

Аз имам по-добра идея, дайте да направим сайтче, с неговите данни и едно хубава статийка така, да го опишем какъв е и какво е правил. След това ще таргетираме неговите приятели в ФБ и за жълти стотинки, всички ще негови познати, ще видят какъв човек е той.

Аз лично бих "дарил" парички в проекта, стига да има навити да го направят, даже ще ви покажа, как точно могат да се таргетират приятелите му. За 5-6 лева ще се изложи като циганин.
 

Горе