Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Ще Ви върна парите. Системата ще намеря какво да я направя... ако трябва ще я изтрия, за мен вече няма стойност.
Никога не съм имал лоши намерения към вас и да ви лъжа за джбони пари. Случи се, връщам Ви парите, и намирате друг да ви свърши работата.
Преди 1 месец Ви го бях предложил... нямам и желание да споря по този въпрос и ще се потретя.. връщам ви парите и който от където, а аз ще си взема поучителна бележка от цялата ситуация.

Абе ей я дай системата в скайп да видим изобщо правил ли си нещо бе ! Каква поучителна бележка какви 5 лева не виждаш ли, че преди нас и други хора си ги мотал. Джобни пари ама за тия джобни пари се криеш 2 месеца като мишка. Тук пишеш ама в скайп се криеш като мишка по телефона също не вдигаш.
Заслужаваш бан, защото това не ти е за пръв път !
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Не съм страна по казуса, но мисля, че и @Petko Voivoda си е спестил това, че момчето му е предложило да му върне парите още когато е видяло, че няма да може да изпълни задачата.

Това с искането на троен размер на вложеното е глупаво. В край на сметка ако толкова много са ви е бил важен проекта и сте ценили времето си, а парите не са ви били толкова важни, щяхте да заложите на сигурно като възложите работата си на сигурна фирма с договор и клаузи за неустойка при неспазване на крайни срокове. Не защитавам момчето, не го познавам и като цяло нямам спомен да съм работил с него, но според мен взимайте си паричките и му измислете някакво наказание. Дали ще е някакъв временен бан, отрицателен itrader или нещо друго и най-накрая разберете, че няма как да си поръчаш нещо евтино и да очакваш, че е на цената на нещо премиум, така да се изразя.

Не веднъж съм се възползвал от услугите на хора от форума, но като цяло с какъвто и рейтинг да е, винаги си имам едно на ум и ако е нещо по-голямо или важно или не давам пари наред или въобще не го възлагам на хора с които нямам опит.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Аз не мога да разбера, защо трябва да се дигне скандал във Форума и чак тогава да се оправят нещата. Абе хора гледайте преди да поръчате, казвате че имал отрицателен айтрейд, що не ви светна ламБата. Не знам за кви пари става въпрос, ама си заслужава и вие да му плеснете червено, а пък при три червени си заслужава бан направо.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Не съм страна по казуса, но мисля, че и @Petko Voivoda си е спестил това, че момчето му е предложило да му върне парите още когато е видяло, че няма да може да изпълни задачата.

Това с искането на троен размер на вложеното е глупаво. В край на сметка ако толкова много са ви е бил важен проекта и сте ценили времето си, а парите не са ви били толкова важни, щяхте да заложите на сигурно като възложите работата си на сигурна фирма с договор и клаузи за неустойка при неспазване на крайни срокове. Не защитавам момчето, не го познавам и като цяло нямам спомен да съм работил с него, но според мен взимайте си паричките и му измислете някакво наказание. Дали ще е някакъв временен бан, отрицателен itrader или нещо друго и най-накрая разберете, че няма как да си поръчаш нещо евтино и да очакваш, че е на цената на нещо премиум, така да се изразя.

Не веднъж съм се възползвал от услугите на хора от форума, но като цяло с какъвто и рейтинг да е, винаги си имам едно на ум и ако е нещо по-голямо или важно или не давам пари наред или въобще не го възлагам на хора с които нямам опит.

Отрицателен Itrader се е видяло, че не помага има 2 отрицателни itrader-а и нищо не му е влязло в кратуната. Да предложи ми да ми върне парите, но 21 дена една дума не обели наложи се аз да го търся да го питам какво става със системата за да ми каже, че даже не я е почнал и щял да ми връща парите. Е какво очаква да му кажа няма проблем мойто момче моето време е безкрайно дай парите ще намеря друг ? Ако беше ми казал по рано, че не може да изпълни задачата няма никакъв проблем, но това, че дори не се обади точно това ме ядоса и възмути !!!
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Хубаво, заслужавам бан - направете го!!
Бъдете спокойни и дерзайте, няма да Ви се моля повече. Признах си вината, бяхте към мен коректни.. предложих да ви върна парите още след първото забавяне, но отказахте.
Не мисля, че мога да направя повече. Приемайте го както искате, мисля че в момента постъпвам достатъчно коректно, но ако ще ми го изкарвате през носа - направо си ме банвайте и да се приключва. От доста време посещавам сайта ( не съм от най-редовните, но наглеждам какво има ) ... на всеки се случва да направи грешка като моята, но поне заставам и си признавам.. ако това не е достатъчно - съжалявам, не мога да направя повече.
Спирам да отговарям на каквото и да е написано след това, казах това, което исках да кажа и в моите очи съм постъпил правилно.

Поздрави
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Аз не мога да разбера, защо трябва да се дигне скандал във Форума и чак тогава да се оправят нещата. Абе хора гледайте преди да поръчате, казвате че имал отрицателен айтрейд, що не ви светна ламБата. Не знам за кви пари става въпрос, ама си заслужава и вие да му плеснете червено, а пък при три червени си заслужава бан направо.

Не са забелязали, че има червена репутация.

Поне му прави чест, че си признава вината и няма излишни оправдания, как той не е виновен и т.н.

Аз принципно когато съм се дънил (случвало се е) винаги съм се старал да компенсирам по някакъв начин. Така, че може и вие да се разберете да ви върне сумата и евентуално в някое бъдеще време да ви извърши някаква услуга безплатно в замяна.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Хубаво, заслужавам бан - направете го!!
Бъдете спокойни и дерзайте, няма да Ви се моля повече. Признах си вината, бяхте към мен коректни.. предложих да ви върна парите още след първото забавяне, но отказахте.
Не мисля, че мога да направя повече. Приемайте го както искате, мисля че в момента постъпвам достатъчно коректно, но ако ще ми го изкарвате през носа - направо си ме банвайте и да се приключва. От доста време посещавам сайта ( не съм от най-редовните, но наглеждам какво има ) ... на всеки се случва да направи грешка като моята, но поне заставам и си признавам.. ако това не е достатъчно - съжалявам, не мога да направя повече.
Спирам да отговарям на каквото и да е написано след това, казах това, което исках да кажа и в моите очи съм постъпил правилно.

Поздрави

И как ще си постъпил правилно бе човек тука пишеш в темата публично следиш я а в скайп 1 дума не обелваш. Пуснахме тема тук публично и веднага намери време да я прочетеш и да я следиш, и да отговаряш. В случая това не ти е първо нарушение и други колеги са имали проблеми с теб. Не исках да се стига до тук да пускаме теми във форума за да се излагаме ама просто ме дразни отношението ти ! Не съм за парите ама другия път ще стане така с някой друг ....

И ОТНОВО КАЗВАМ МОМЧЕТО ЧЕТЕ ТЕМАТА, НО ПИШЕ САМО В НЕЯ НИТО МИ СЕ ОБАДИ НИТО МИ ПИСА В СКАЙП. Пише само пред вас !!! Ей това ме ядосва
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Ще Ви върна парите. Системата ще намеря какво да я направя... ако трябва ще я изтрия, за мен вече няма стойност.
Никога не съм имал лоши намерения към вас и да ви лъжа за джбони пари. Случи се, връщам Ви парите, и намирате друг да ви свърши работата.
Преди 1 месец Ви го бях предложил... нямам и желание да споря по този въпрос и ще се потретя.. връщам ви парите и който от където, а аз ще си взема поучителна бележка от цялата ситуация.
Като си тръгнал да връщаш парите, върни ми и моите 100тина лева, които ми беше за половин системата дето ми направи и забегна.

Аз от колко време пищя, че е измамник, ама никой не ме слуша..
И винаги излиза с "да така е заставам зад името, така е"... ама колега, не става само с "Да, Виновен съм"..
В съда знаеш ли какво ги правим такива? Като каже ДА виновен съм, ние казваме. 3 от 5 години. Това е..
Такъв е живота, не може само да има признание.. като има такова, ще има и наказание.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Не са забелязали, че има червена репутация.

Поне му прави чест, че си признава вината и няма излишни оправдания, как той не е виновен и т.н.

Аз принципно когато съм се дънил (случвало се е) винаги съм се старал да компенсирам по някакъв начин. Така, че може и вие да се разберете да ви върне сумата и евентуално в някое бъдеще време да ви извърши някаква услуга безплатно в замяна.

Да и аз виждам, че е готов да върне сумата, но дали не е заради публичното разискване. Виждам, че Петко също преекспонира някои детайли, а някой скрива. Но поетия ангажимент си заслужава отрицателен айтрейд, според мен
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

И по съкратената процедура?
Не така градски, това, че си е признал не е в никакъв плюс.
Аз се включих е темата, че ми е интересно докъде я е докарал с амен готовия сайт.
Не са забелязали, че има червена репутация.

Поне му прави чест, че си признава вината и няма излишни оправдания, как той не е виновен и т.н.

Аз принципно когато съм се дънил (случвало се е) винаги съм се старал да компенсирам по някакъв начин. Така, че може и вие да се разберете да ви върне сумата и евентуално в някое бъдеще време да ви извърши някаква услуга безплатно в замяна.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Обаче, му имаш скайпа за да му пратиш темата.
Чудя се от къде и защо, пък точно след твоето пращане се появи и започна да пише, като хората са му писали сума и пъти, звъняли и нито е отговарял нито нищо?
И по съкратената процедура?
Не така градски, това, че си е признал не е в никакъв плюс.
Аз се включих е темата, че ми е интересно докъде я е докарал с амен готовия сайт.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

И по съкратената процедура?
Не така градски, това, че си е признал не е в никакъв плюс.
Аз се включих е темата, че ми е интересно докъде я е докарал с амен готовия сайт.

Ами градски по-добре е да си вземат парите, щото може и без тях да останат. Вече се е издънил и като цяло няма какво повече да се направи, а повечето както виждаме се оправдават все как не са виновни и как видиш ли все някой друг е виновен за несполуките им, като онзи пич с братчеда, който поемал поръчки през неговият профил...

Та по-добре да си вземат парите, да го баннат или да му се изредят с отрицателен itrader и да се свършва драмата.

@dintronix, вероятно е заради това, щом толкова време не са се разбрали друго и в последствие почват да излизат разни недоволни. В никакъв случай не го защитавам, просто според мен тия кавги в форума не водят до нищо кой знае какво, освен да си изпуснат нервите. Та да се разбират някак си и да се приключва.

@Blinky, няма ли някаква възможност, когато някой има отрицателен itrader да се появява някакво съобщение или бадж в информацията в ляво и при писане на ЛС, така, че всеки ясно да вижда, че някой друг е имал проблем с тоя човек и сам да си прави сметката как да работи с него.

Може би е добра практика да се заложат в правилата и при наличие на отрицателен itrader да не се дават пари напред, а след време отрицателният трейдър да се премахва след да речем 5 поредни положителни itrader-а или нещо от тоя род, а негативният itrader да става неутрален, като така все пак ще се виждат и бележките.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Давам ти един ден да помислиш ;)
Обаче, му имаш скайпа за да му пратиш темата.
Чудя се от къде и защо, пък точно след твоето пращане се появи и започна да пише, като хората са му писали сума и пъти, звъняли и нито е отговарял нито нищо?
Да връща даде кода преди да става каквото и да е, нали е почти готов.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Обаче, му имаш скайпа за да му пратиш темата.
Чудя се от къде и защо, пък точно след твоето пращане се появи и започна да пише, като хората са му писали сума и пъти, звъняли и нито е отговарял нито нищо?

Ама то и аз му писах ама явно мен изобщо не ме отразява ;/ :shock:
 
Оправете си отношенията - поне ако не приятелски, финансово, защото не е ОК да има такива случки тук. Държа на това, за бан не може да се говори, защото е редно след като се разберете вече съответните ти партньори да ти дадат или да не ти дадат съответния рейтинг.

@Virosss, няма. Но пак ще се повторя за 300 път - гледайте с кой правите бизнес и чете както профилните му характеристики, така и постовете му. Няма друг начин, отделно ако има и негативна репутация си личи също. Това за негативния и-трейт трябва да е автогол за този, който го има и тогава по подразбиране се предполааа другата страна (ако и той няма) да диктува правилата в сделката, ако искат да се осъществи. Иначе теглите една майна и следващия. Аз така правя. Не се занимавам грам с хора, които са с негативна репутация и и-трейт и то даден от много тръстен потребители.

Другото което е защо ставаме свидетели на такива драми. Почвам чувствам, че хората имат много големи проблеми със себе си, за да стигнат до това положение.
 
От: Re: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Оправете си отношенията - поне ако не приятелски, финансово, защото не е ОК да има такива случки тук. Държа на това, за бан не може да се говори, защото е редно след като се разберете вече съответните ти партньори да ти дадат или да не ти дадат съответния рейтинг.

@Virosss, няма. Но пак ще се повторя за 300 път - гледайте с кой правите бизнес и чете както профилните му характеристики, така и постовете му. Няма друг начин, отделно ако има и негативна репутация си личи също. Това за негативния и-трейт трябва да е автогол за този, който го има и тогава по подразбиране се предполааа другата страна (ако и той няма) да диктува правилата в сделката, ако искат да се осъществи. Иначе теглите една майна и следващия. Аз така правя. Не се занимавам грам с хора, които са с негативна репутация и и-трейт и то даден от много тръстен потребители.

Другото което е защо ставаме свидетели на такива драми. Почвам чувствам, че хората имат много големи проблеми със себе си, за да стигнат до това положение.

Добре как искаш да се разбера с него след като нито ми е писал в скайп нито ми се е обадил по тела. Нищо против нямам него, но както сега така и преди никакъв го нямаше нито на телефона нито на скайп. Не съм искал да му правя мръсно или нещо подобно в началото всичко беше супер влизаше редовно, пишеше редовно и т.н ама не знам какво му стана изведнъж. Просто не виждам какво можем да направим. По скайп Християн ми твърди, че е направил системата и му е останала 1 функция аз съм съгласен да ми даде системата без тази 1 функция. Ще намеря друг програмист да ми я направи или ще се оправя някак ! Обаче силно се съмнявам изобщо да е започнал нещо и хубаво не го банвайте това ще му е 3 негативен итрейд от мен и 4-ти от Христо, защото него го бави с 1 плъгин за WP а мен със система. Вие си решавате какво да правите на мен ми е все тая и да го баннете няма да се почуствам по добре.
 
Да ти върне парите или кода, и да си му дадеш подобаващия рейтинг за това. ;) И аз съм много против някакви мишкарски истории, но е редно в крайна сметка щом пише и отговаря тук да се стигне до някъде в преговорите, а защо не до края. ;)

Видях, че има негативни и-трейдове и явно има нещо с него, но това само ще му попречи да тъгува в бъдеще, ако въобще някой го направи. За момента държа да се издължат нещата, защото тук много държим отношенията да са чисти и сметките да оправени, а кой какъв е, си е негов проблем. Не ни засяга. Може през деня да е Ванчелика събласнителката, а през вечерта Червеношийката на Батман, тук ще е коректен и точен с останалите, защото са му гласували доверие. И за това апелирам и към двамата, като AloneInTheDark нека направи това, което му е по задължение към другата страна. ;)
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Щом е станал панаира, искаме всички да видим как ще свърши. Затова нека всичко да е публично и да видим дали Алоне лъже, щото и мене ме съмнява, че не е почнал още да работи по проекта и няма нищо свършено, щото нямаше да шикалкави толкова и да се крие, а пък и двете му червени айтрейдчета ми го подсказват. Ще видим дали съм познал
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Ха, де и аз това мисля, нали ми дадоха време до утре да го намисля. ;)
Ама то и аз му писах ама явно мен изобщо не ме отразява ;/ :shock:
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Като цяло ми изглежда малко несериозно и от всички страни.

Имам му имена, адрес, снимка, телефон... ако бях от неговия град бих отишъл да се разправям лично. Дали си заслужава да паля колата от Пловдив до Варна и пак нерви да хабя?
Като чуя такива закани ми става :confused:. В този форум се занимаваме с бизнес, биткаджийските истории са в други форуми.

@AloneInTheDark, изпадал съм в такива ситуации и бързо му намерих цаката. Моя приятелски съвет е да направиш добър график, кога какво ще правиш и да не се ангажираш допълнително. Знам, че е първоинстинктивно*, когато има нов клиент и да не го изпуснеш се ангажираш веднага, защото ще отиде при друг. С времето го преодолях, така че да си покривам всички ангажименти. Хляб винаги ще има, стига да си сериозен и отговорен към ангажиментите си. Аз винаги така правя и има защо! Нормално е да направиш предложение за връщане на парите, но идеята е там, че така уронваш името си, а и си загубил времето, както на клиента, така и твоето, а това е най-ценното, което имате. В случая е важно отношение, а не парите.

Надявам се да се разберете като цивилизовани хора. За мен няма права или крива страна, всеки носи своите отговорности. Ще очаквам развързката.
Също така мисля, че забравяме едно от и без това малките правила на форума "2. Показвайте респект и уважение към останалите потребители на форума."
Хубаво е преди да раздавате бановете, да прегледате как правите сами вашия бизнес, до колко сте адекватни в своите си неща, след това да опитвате да съдите другите. :)
 

Горе