Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Като си тръгнал да връщаш парите, върни и моите за проекта за снимките, които ми заразя
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Интересно.
Акож вместо през май, доставя на клиент разсад домати през юли, дали ще го компенсирам?
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Като си тръгнал да връщаш парите, върни и моите за проекта за снимките, които ми заразя

Разкажи да разберем и ние
4

http://www.predpriemach.com/itrader.php?u=7995

на такива трябва да им се забрани да влизат, тоя е хроничен.
 
От: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Разкажи да разберем и ние
4

http://www.predpriemach.com/itrader.php?u=7995

на такива трябва да им се забрани да влизат, тоя е хроничен.

и кво като се забрани , едва ли му дреми на шнорхела , я по добре му цопнете всички данни да знаем да не бачкаме с него , тука може и да не влиза но може да се засечем в някой друг форум и да изгорим отново
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Като си тръгнал да връщаш парите, върни и моите за проекта за снимките, които ми заразя

Той парите няма да ги върне... последния път като писа "след 2 - 3 дни" го чакахме 2 - 3 седмици и се наложи да пишем тук. За плъгина, който каза, че ще направи безплатно да не говорим...

Петко, ако иска да продължи да се занимава и да го търси за кинтите и системата, аз с тоя човек повече не искам да имам нищо общо.

...казах това, което исках да кажа и в моите очи съм постъпил правилно.

Поздрави
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

В цялата ситуация съм виновен, но ми е обидно, че ме нарича измамник.. несериозно отношение от моя страна има и това не искам да го крия.
Ако исках да ги измамя още на първата поръчка от тяхна страна щях да го направя. Истината е че те останаха доволни от това, което бях им направил и се подведоха, че аз съм човека който да им свърши работата. Не искам да се оправдавам защото няма да помогне, напълно нормално е сега да всички да са срещу мен, но от моя гледна точка ще се реванширам.

Те са се подвели, че ти си човека, който да им свърши работа?!? Ти уста нямаш ли, звънваш един телефон, казваш че не можеш да се справиш с проекта и по живо по здраво. Това, че си бил предложил в наачалото да им върнеш парите не означава нищо. Ти си им казал, че нямаш време, те са ти дали още време. Не си им казал, че няма изобщо да стане и, че не си ти човека, който може да им направи проекта...
 
Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Той парите няма да ги върне... последния път като писа "след 2 - 3 дни" го чакахме 2 - 3 седмици и се наложи да пишем тук. За плъгина, който каза, че ще направи безплатно да не говорим...

Петко, ако иска да продължи да се занимава и да го търси за кинтите и системата, аз с тоя човек повече не искам да имам нищо общо.

Ще му се наложи да ги върне, щом не се е справил с работата. Иначе ще се принудим да го баннем, защото това си е чиста некоректност, която може да прояви и към други потребители. За това ще помоля потребителя да бъде по-отговорен към случката и да вземе съответните мерки. ;
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Откакто е казал, че ще върне парите Петко му звъни и го търси и не вдига. Има ли смисъл да го бавим повече? Не че го интересува за бана, но все пак ще е добре за в бъдеще други хора от форума да не попадат на това лайно.

Яд ме е много, че ни изигра, накрая и прав бил пред него си. По-късно ще му пусна снимки, телефон, адрес и сайтовете тук. Ще трябва явно и до Варна да се ходи. Пак изгубено време и нерви, но някой трябва да го вкара в правия път това момче.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Откакто е казал, че ще върне парите Петко му звъни и го търси и не вдига.
Сигурен съм, че има логично обяснение за това. Може би е дал телефона си назаем на братчеда на Бобсъна или нещо от тоя род. :lol:
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Откакто е казал, че ще върне парите Петко му звъни и го търси и не вдига. Има ли смисъл да го бавим повече? Не че го интересува за бана, но все пак ще е добре за в бъдеще други хора от форума да не попадат на това лайно.

Яд ме е много, че ни изигра, накрая и прав бил пред него си. По-късно ще му пусна снимки, телефон, адрес и сайтовете тук. Ще трябва явно и до Варна да се ходи. Пак изгубено време и нерви, но някой трябва да го вкара в правия път това момче.

Ако имате устна договорка или писмена с доказателства, всичко написано черно на бяло, може да се измисли нещо за колективно дело, аз работя в тази среда и може да ми пратите разни писаници да погледна да видим дали ще може да зведем колективно дело срещу него.

Нека да го разкараме няколко пъти до Пловдив да си плати адвокатите и разноските по делото.

От насилие няма смисъл, в 21 век най-добре в съда..
 
Последно редактирано:
От: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Ако имате устна договорка или писмена с доказателства, всичко написано черно на бяло, може да се измисли нещо за колективно дело, аз работя в тази среда и може да ми пратите разни писаници да погледна да видим дали ще може да зведем колективно дело срещу него.

Нека да го разкараме няколко пъти до Пловдив да си плати адвокатите и разноските по делото.

От насилие няма смисъл, в 21 век най-добре в съда..
В България сме все още в 20-ти век
 
От: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Сигурен съм, че има логично обяснение за това. Може би е дал телефона си назаем на братчеда на Бобсъна или нещо от тоя род. :lol:
Скоро не се бях смял така, сори, че е на гърба на колегите.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Информация и снимки... да се посмеете още малко :)

Hristiyan Yankinski, City Varna
kv. Mladost 1, vh.3, et.1, ap.31
BELOSLAV, 9150
BULGARIA

Телефони: 0988 / 349 888, 0886496504
Сайтове: drezza.net, stilnite.com, icako.bg

След като му писах си изтри единия Фейсбук, открих втори с различна фамилия, но активен. Човека явно си прави схемите... ето за какъв палячо става въпрос.
2heagbm.jpg

wsv1mp.jpg

2z4ejci.jpg
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Блинки ще трябва да сменим заглавието с трите му имена да излиза по добре в гугъл да го знаят. Също ако може като го банваш в причината да му сложиш номера ми ако реши да върне парите :)
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Информация и снимки... да се посмеете още малко :)

Hristiyan Yankinski, City Varna
kv. Mladost 1, vh.3, et.1, ap.31
BELOSLAV, 9150
BULGARIA

Телефони: 0988 / 349 888, 0886496504
Сайтове: drezza.net, stilnite.com, icako.bg

След като му писах си изтри единия Фейсбук, открих втори с различна фамилия, но активен. Човека явно си прави схемите... ето за какъв палячо става въпрос.
2heagbm.jpg

wsv1mp.jpg

2z4ejci.jpg

дано няма други изгорели за напред :)
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Моля в следващия си пост да напишеш твоя адрес, телефонни номера, снимки, сайтове и по желания фейсбук. Ще се радвам да ги получа. :)

Информация и снимки... да се посмеете още малко :)

xxxxx xxxxxx , xxxx xxx
kv. xxxx x, vh.x, et.x, ap.xx
xxxxx, xxxxx
xxxx

Телефони: xxxx / xxx xxx, xxxxxx
Сайтове: ....
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Дай ми последните си пари (без значение колко са) и след 2 месеца ще си напиша цялата лична информация тук.
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе