iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Доста не работят.Всички чакаме ъпгрейд за да се махнат не работещите ,да се добавят и нови.За жалост инфо кога Борисов ще направи това няма.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Сигурен съм, че когато има време ще го оправи.
( Освен ако не си е направил яхтата и не е отишал на околосветско )
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

И аз съм от чакащите нова версия, че има доста нови социалки, както и няколко, които не работят от списъка или са моднати...
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

За съжаление, офлайн ангажиментите ми се оказаха по-продължителни и по времеемки отколкото очаквах. Не съм имал възможност да влизам във форума нито да правя каквото и да било, по който и да било от проектите ми.

Извинявам се на всички, които са ми писали и поради една или друга причина не са получили отговор. Надявам се, че съвсем скоро ще мога да се върна в нормания си ритъм на работа.

Нека да преминем към съществената част.

Гусин Борисов, няма ли да направите малко ъпдейт по бокса? Някой нова социалка, това онова?!?

Г-не, смятам, че можете да оформяте постовете си малко по-елегантно и културно. Относно ъпдейта, моля прочетете в края на този пост.

Може ли да кажете колко социалки вървят в момента че проявявам интерес но съм закъснял.

Доста не работят.Всички чакаме ъпгрейд за да се махнат не работещите ,да се добавят и нови.За жалост инфо кога Борисов ще направи това няма.

В момента работят около 60% от социалните мрежи включени в iSOCBOX, но след ъпдейта ще бъдат възстановени всички, които все още са действащи. Освен това, по предложение на колегите, ще бъдат добавени и други. За ориентировъчна дата прочетете в края на поста.

Сигурен съм, че когато има време ще го оправи.
( Освен ако не си е направил яхтата и не е отишал на околосветско )

Все още нямам яхта, но именно затова и се бавя :) С малката разлика, че вместо да я купувам, ще си я правя.

По добре тогава да изчакам нова версия.

Прав сте, няма нужда да закупувате iSOCBOX в момента.

И аз съм от чакащите нова версия, че има доста нови социалки, както и няколко, които не работят от списъка или са моднати...

Радвам се, да чуя, че има нови социални мрежи, които са присърце на потребителите. Моля всеки, който има предложения за социални мрежи да ми пише на лично съобщение.

Искам само да поставя няколко условия, преди да бъда оспамен със стотици предложения:

1. Социалните мрежи трябва да са работещи от поне 6 месеца, за предпочитане година.
2. Социалните мрежи трябва да имат вече някаква изградена репутация (потребители, ПР, DoFollow)
3. Социалните мрежи не трябва да имат форма за регистрация по-дълга от 1 страница.
4. Регистрацията в социалните мрежи трябва да има следните полета като задължителни:

  • Потребителско име (Username)
  • Парола (Password)
  • Име (Name)
  • Фамилия (Last Name)
  • Email
Всички други полета в регистрационната форма, ако има такива, трябва да бъдат незадължителни! Ако това условие не е спазено, соцалната мрежа няма да бъде разгледана.


Офлайн ангажиментите ми са плътни до средата на месеца (15.07.2011), което означава, че ъпдейта ще бъде започнат след тази датата, като се надявам, ако всичко е наред да бъде завършен за няколко дни. Това зависи естествено и от броя на предложенията за нови социални мрежи, които да бъдат включени в iSOCBOX.

Ако е нужно, моля кажете и ще направя тема, в която да се дават предложения за нови социални мрежи, за да няма повторения на едни и същи.

С уважение,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравей,

Радвам, че се върна.

http://elada.info/node/327 - може да разгледаш този списък.

Може да включиш туристическата ми социалка от подписа, въпреки, че вероятно ще се завъди много спам за чистене от нетаматични линкове с killspan. Другата ми социална мрежа на обща тематика още не е изпълнила критериите.

Ще чакаме ъпдейта.

П.П. Аз си ползвам бокса, но не е пълноценно...
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Бърз ъпдейт относно прогреса с iSOCBOX.

1) Отпаднаха 3 мрежи твърдо от старите, защото не функционират изобщо
2) До момента са добавени 15 нови
3) Поправени са 99% от старите, които не работеха

За съжаление, точно преди да реша да пусна офицялно новата версия 3 социалки от старите решиха да правят разни промени и размествания, а една друга не се знае дали ще я бъде или не. Освен това се наложи да бъда офлайн отново, което резонно ще доведе до допълнително забавяне.

Неприятно ми е да го кажа, но най-вероатно ъпдейта ще излезе в началото на месец Август. Въпреки това, най-вероятно ще бъдат добавени още няколко социални мрежи и всичко ще бъде изтествано. Честно казано се радвам, че не пуснах новата версия когато бях решил, защото реално отново щеше да има проблеми.

Благодаря на всички приятели, клиенти и познати, които по един или друг начин са свързани с iSOCBOX за проявеното разбиране и подкрепа.

НОВА ВЕРСИЯ ЩЕ ИМА, просто ще отнеме по-дълго, отколкото очаквах.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Естествено че е по добре да е по късно , но да са изгладени проблемите!Поздрави!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Мерси Борисов, чакаме!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Поздравления, че запази нормалния тон на изразяване, след толкова "осиране", което се изля тук :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Поздрави и от мен за г-н Борисов. Така и не разбрах защо към него са насочени критиките. Факт е, че неговия продукт работи и единствено това че някои админи си изоставят соц. мрежите, пречи на работата. Но затова аз не виждам вина в автора на ISOCBOX.

Поздрави още веднъж и продължавай така.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Вече е готова техническата част по ъпдейта. Добавени са много нови мрежи (над 20) и са изчистени всички стари, които не работеха или имат проблеми.

Преди да съм пуснал ъпдейта официално, предпочитам той да бъде тестван (освен от мен разбира се) и от още някой. Вече имам един сигурен бета тестър, но бих желал още един потребител на iSOCBOX, да поработи с новата версия.

Условията са следните:
- Тестването да бъде с последната версия на iMacros
- Тестване в рамките на 12-24 часа
- Тестване на абсолютно всички мрежи
- Връщане на репорт с резултатите до 12-24 часа
- За предпочитане потребителя вече да ме е добавил в скайп с цел по-бърза и лесна комуникация


Моля, желаещите да пишат в тази тема до 20:00 днес, за да мога да избера и да пратя новата версия за тестване.

Ако всичко мине успешно и тестовете от двамата потребители съвпаднат с успешния тест, който завърших преди малко, надявам се утре да мога да пратя ъпдейта до всички пторебители на iSOCBOX.


Моля да имате предвид, че от 06.08.2011 до 10/11.08.2011 ще съм отново офлайн.

Ако имате върпоси или друга причина да се свържете с мен направете го тук във форума, чрез Email, Скайп, ЛС или под друга форма. Когато се върна ще се постарая да отговоря на всички доколкото ми е възможно.

Очаквам вашата помощ приятели.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Защо имам странното чувство, че ще си остана единствения бета тестър?

  • То ясно, че е август и всеки предпочита да се наслаждава на загорелите девойки по плажа вместо да се кьори из социалките
  • То ясно, че ъпдейта така или иначе ще дойде т.е. и да се пъна и да не се пъна за бета тестер Борисов е казал - начи ще стане
  • То ясно, че срокът е кратък и някак си никой не обича да го препират за общото благо

И все пак аз не мога да си обясня нещо...

Преди няколко минути питах Борисов дали втория му бета тестер има нужда от някакво съдейтсвие от моя страна за да сварим с тестовете до утре и съответно всички да получат ъпдейта в рамките на утрешния ден. При условие, че само аз съм получил няколко запитвания какво се случва с ъпдейта (идея си нямам колко е получил Борисов) наистина не мога да си обясня защо никой не прояви интерес да тества продукта преди ъпдейта?

По принцип проблем няма никакъв - никой не е длъжен да си губи времето за тестове. На практика - колкото повече бета тестери толкова по-изгладена работа на скриптовете

По принцип мога и само аз да съм бета тестер (фор фрии бай дъ уей). На практика съм доста затрупан и дори и при най-добро желание точно в момента нямам възможност да тествам новия пакет на повече от един компютър

По принцип на бета тестерите не се плаща. На практика никой не плаща за ъпдейтите (екстравагантна проява на алтруизъм от страна на Борисов, която аз с моя меркантилен начин на мислене не мога да проумея) и едва ли е чак такава драма, че някой от настоящите клиенти е "загубил" половин-един час за да си събмитне статията преди да получи официалния ъпдейт.

Уважаеми настоящи потребители на isocbox, тъй като Борисов няма да го направи, ще го направя аз:

Ако искате ъпдейт в рамките на следващите 24 часа с повече от 20 нови социалки фор фри, настоятелно ви моля, един от вас да прояви инициатива и да тества пакета за да могат всички да получат ъпдейт

После, удовлетворени от своя принос към цялото ни малко общество, отново ще може да се наслаждавате на полюшващите се гърди на девойките по плажа, на хладното усещане на запотената халба бира и на пличкащите се в морните ви нозе морски вълни.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Ми той срока, определен от Борисов изтече. Не, че съм пълен с време и аз, даже съм по-скоро празен, ама в името да на нАучния просперитет, да взема да се явя едно морско свинче и да потествам. Разбира се, ако Борисов ме одобри за подходящ...
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Добра вечер / Добро утро!

Академика, одобрен си с препоръки :)

Виж си личните съобщения.

Благодаря Bullblogger, че отново си бета тестър на новата версия. Надявам се резултатите да са добри.

Поздрави,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

За да бъдете тестър, трябва да сте първо потребител на iSOCBOX. Ако сте такъв, моля свържете се с мен чрез скайп. Потребителското ми име е mythosbg

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Разбрахме се с Борисов. Ще тествам макросите и при евентуални проблеми/забележки ще го уведомя. Тоест, официално съм втория бета тестер.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Такаа. Да споделя малко впечатленията от бета теста на iSOCBOX, който направих. Първо благодаря на Борисов, че ме пусна да направя едно кръгче :) Сега за впечатленията. Продукта отново е на познатото ниво, на което най-вероятно сте свикнали да бъде. Борисов е добавил доста нови социални мрежи и ако не се лъжа вече са над 60. По време на теста не забелязах да има проблеми, а сайтовете, които при предишната версия издишаха са коригирани. Отстранени са и сайтовете, които заминаха в небитието междувременно. Така, че ако не сте потребители на iSOCBOX съветвам ви след като Борисов обяви, че новата версия е готова да се сдобиете с нея. Със сигурност няма да съжалявате.
 

Горе