iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Тъй като при социалните мрежи нещата са много нестабилни, непрестанно изчезват едни, други спират да работят или се променят и т.н, да попитам, периодично обновява ли се скрипта за да работи отново с тях? Видях че пише, че не се включва това, но и не се изключва. Какво ще рече това?
Също да попитам за синонимизирането. Във стандартен спин формат се въвеждат заглавие и описание и то си ги спинва произволно така ли?

Синонимизирането става на случаен принцип
ако текста е въведен в такъв формат:

Пример за такова изречение е:

{Иванчо|Петканчо|Миланчо|Хайванчо} {e|ще е} {много|доста|наистина|абсолютно} {примерен|приятен|добър|съвестен} {ученик|студент|помощник|работник}.

След спин (пренаписване) може да се получи един от следните варианти:

Петканчо e доста приятен помощник.
Иванчо ще е наистина добър ученик.
Хайванчо ще е доста съвестен работник
.
и т.н.


за обновяването:

Здравейте,

Обновяването се прави еднократно на орпеделен период от време, но не е фиксиран. Това е описано и в първият пост от тази тема, както и на уебсайта на продукта.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Мисля и аз да се възползвам от специалната оферта :)

Маги ви праща много поздрави и се радва да разбере, че сте се възползвали от специалната и оферта за iSOCBOX.

Тъй като при социалните мрежи нещата са много нестабилни, непрестанно изчезват едни, други спират да работят или се променят и т.н, да попитам, периодично обновява ли се скрипта за да работи отново с тях? Видях че пише, че не се включва това, но и не се изключва. Какво ще рече това?
Също да попитам за синонимизирането. Във стандартен спин формат се въвеждат заглавие и описание и то си ги спинва произволно така ли?

РЕДАКЦИЯ: Въпреки, че току що разбрах, че nortrant ме е изпреварил, реших да не премахвам и моите отговори.

За да отговоря на първият ви въпрос, ще си позволя да цитирам част от мое мнение още от първата страница на тази тема:
Тази клауза е по-скоро защитен механизъм в смисъл на време за "поправяне" на скрипта. Ако предположим, че някоя социална мрежа реши да промени дизайна и/или алгоритъма си, тази промяна може да окаже влиание върху скрипта, но скрипта сам по себе си не е повреден. Никъде в нея не се споменава, че аз отказвам да "нагодя" скрипта към промяната, а по-скоро че не се обвързвам със срок това да стане.
Или директно казано - скрипта ще бъде "нагоден", но няма точно фиксиран срок за това.

Синонимизирането става автоматично, когато се добавят заглавието и описанието в спин формат. Ако желаете, можете да погледнете следното видео, което дава достатъчно ясна представа как работи iSOCBOX:
http://isocbox.com/isocbox-v1-5-isb-csv-editor-v1-0/

Поздрави,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Има ли начин да си адна още социални мрежи в програмката?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Има ли начин да си адна още социални мрежи в програмката?

Здравейте,

Можете да се свържете с мен чрез скайп и да ми дадете предложение за тази социална мрежа, ако си струва, ще я добавя в следващият ъпдейт на iSOCBOX.

Потребителското ми име в скайп е mythosbg.

Поздрави,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Благодаря за отговорите. Да попитам и още нещо. Програмата може ли да се инсталира на повече от един компютър? Или то в браузъра ли се зарежда? Не ми стана ясно, понеже в последното клипче се отвори firefox, а аз мислех че е desktop приложение.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

за инсталиране на няколко компютъра - преди някой беше питал тук.
Мисля, че може да го ползваш на няколко но НЕ може да го продаваш/препродаваш.

за работа с iSOCBOX се ползват три неща
- mozilla -браузъра
- плъгин за mozilla
- специално разработен софтуер, чрез който въвеждаш информацията за регистрациите и за събмита.

Или: преди събмита стартираш този софтуер, попълваш нужната информация.
След това се ползва само плъгина който се инсталира и работи в mozilla.

Това е г/д. Ако има нещо друго @Borisov ще каже.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

А, значи е добавка за FF. Чак сега разбирам :). Мерси. Ами ще взема да се възползвам от промоцията пък ще видим, след време може да драсна някой ред с впечатленията ми :p.
Поздрави.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Върши чудесна работа за български сайтове. Преди дни го ползвах и реших да напиша няколко реда за продукта. На мен ми беше нужно 2-3 опита, докато свикна да работя с продукта. След това, обаче всичко става много лесно. На мен за събмит на 1 линк за всичките социалки ми отнема около 20 минути.

Ето няколко неща, които могат да ви бъдат полезни.
Направети си няколко акаунта за социална мрежа;
Не поствайте повече от 1 линк на ден в социална мрежа от акаунт, за да си ги ползвате по-дълго;
Хубаво е да ползвате различни ай пи адреси, ако имате няколко акаунта;
Колкото повече се постараете със заглавията, толкова по-добър резултат се получава;
Публикувайте и линкове на друга тематика, които да ви служат за камуфлаж;
Ползвайте pop3 поща, която може да вържете към декстоп клиент и от там да си следите входящите писма;

Както казва един приятел цената е "Dirty Cheap" и с не повече от 10 събмита си възвръщате инвестицията. Като прибавим и факта, че Борисов праща нови ъпдейти постянно и всяка версия е по-добра от предишната, няма какво да се чудите. :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

От доста време се каня да драсна кратко ревю и аз. Ще го кажа просто и ясно.

АКО искате топ 1-3 резултати в БГ Google и нямате бюджет от 100-ци- или хиляди левове да се преборите с конкуренцията не се колебайте и си вземете iSOCBOX

Инвестицията e незначителна резултатите в класирането са отлични.
approved.jpg
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Ще го кажа и аз просто и ясно:

iSOCBOX + 10 сайта на Блогър + 30 статии от 100 думи + 30 събмита с бокс-а = вече 8 месеца по 2 евро дневно и позиции между 1 и 2.

Страхотен за България продукт.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

И аз искам да кажа някои неща. Някои са съвети и предложения, други са въпроси.

Съвети и предложения:
- Няма да е лошо да се споменат следните неща в пдф файла (може някои да са и да не съм ги видял): да се ползва потребителско име и парола само с букви и цифри, да се се ънлогнали от всички соц мрежи преди да почнем регистрацията на акаунтите, че след активация при някои трябва да се стартира и друг макрос за детайлите там, че ако иксаме навсякъде да ни е такава паролата, каквато сме задали, то трябва да си я променим на доста места, понеже там се генерира.
- За обнови липсва макрос за детайлите ако не се лъжа
- Да се добави po-taka.com
- Доста да се махнат, защото не работят и някои да се редактират, защото макроса не работи.
- Ако е възможно да ме логва автоматично, ако не съм логнат. Или ако не може да се прави тази проверка, то да се опитва да ме логва всеки път, пък ако вече съм логнат мисля, че няма да е проблем просто да продължи. Че на доста места не помни логването и това секва макроса.

Въпроси:
- То всъщност е един, как ще разбера че има нова версия и обновления?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Благодаря за отговора ви. Няма да коментирам подробно вашите предложения, но ще обърна внимание на някой от тях.

При мрежите, които генерират пароли, няма как да се създадат макроси, които да променят паролата на първоначално създадената, защото iSOCBOX няма функция за потвърждаване на акаунтите, поради простата причина, че няма как да се знае кой потребител какъв тип поща използва. Относно паролите и потребителските имена - 90% от потребителите използват само такива знаци при избора си на потребителско име и парола, затова и не е изришно посочено, че трябва да се използват само букви и цифри. Относно мрежите, които не работят, те ще бъдат премахнати със следващият ъпдейт, или ще бъдат поправени, ако има възможност за това.

Автоматичното логване, вече е дискутирано в темата, но ще ви отговоря персонално. Възможно е автоматично логване, когато се използва само 1 сет акаунти, но при желание за използване на няколко, вече става неудобно от гледна точка на потребителите. Още в бета тестването на iSOCBOX всички бета тестъри бяха единодушни, че е по-добре потребителят сам да се логва в акаунта, който иска.

Относно въпроса ви за ъпдейтите - в момента, в който има наличен ъпдейт, вие ще получите писмо на email-а, който сте използвал за да поръчате iSOCBOX, в който ще бъде обяснено какъв е ъпдейта, как да го инсталирате, както и линк и потребителско име и парола за достъп до ъпдейта.

С уважение,
Борисов

И аз искам да кажа някои неща. Някои са съвети и предложения, други са въпроси.

Съвети и предложения:
- Няма да е лошо да се споменат следните неща в пдф файла (може някои да са и да не съм ги видял): да се ползва потребителско име и парола само с букви и цифри, да се се ънлогнали от всички соц мрежи преди да почнем регистрацията на акаунтите, че след активация при някои трябва да се стартира и друг макрос за детайлите там, че ако иксаме навсякъде да ни е такава паролата, каквато сме задали, то трябва да си я променим на доста места, понеже там се генерира.
- За обнови липсва макрос за детайлите ако не се лъжа
- Да се добави po-taka.com
- Доста да се махнат, защото не работят и някои да се редактират, защото макроса не работи.
- Ако е възможно да ме логва автоматично, ако не съм логнат. Или ако не може да се прави тази проверка, то да се опитва да ме логва всеки път, пък ако вече съм логнат мисля, че няма да е проблем просто да продължи. Че на доста места не помни логването и това секва макроса.

Въпроси:
- То всъщност е един, как ще разбера че има нова версия и обновления?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Мерси за отговора.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Проблема с логването го реших като направих един скрипт, който да ме логва във всички сайтове и след това ползвам другите скриптове са постване
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Докато пиша този пост се разпращат писмата с новата версия на iSOCBOX - 1.8.


Както знаете, всички потребители получават имейл с описание как да изтеглят новата версия и да я инсталират. Позволете ме да цитирам част от писмото до потребителите на iSOCBOX:
Ключовите подобрения в тази версия са:

- Поправени са всички неработещи мрежи, а тези, който вече не съществуват са премахнати.

- Добавени са над 10 нови мрежи, като общия брой вече е над 75:

Надявам се това да е един прекрасен новогодишен -подарък за всички в семейството на iSOCBOX.

Пожелавам ви приятно и весело посрещане на новата 2012 година, през която ви пожелавам здраве и успехи!

Считано от днес (30.12.2011) ще съм "отпуск" до 3-4.01.2012, но ако ви потрябвам, не се колебайте да ме потърсите в скайп или чрез имейл и ще ви отговоря възможно най-бързо!

С уважение,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

С нетърпение очаквам новата версия, и пожелавам на създателя да открие много подаръци под елхата, толкова желани и очаквани, както този, който той ни подари!

Днес успях да изпробвам новата версия. Просто съм очарована от възможностите, които предлага!
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Новата версия има проблем с http://po-taka.com/submit/ Скриптът не успява да въведе url.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Видях доста положителни мнения особено „ако ви трябва топ 1-3 в google няма нужда от 100-ци левове... резултта бил отличен”
Е хубу де как със 100 линка от социалки ще стане нещо значително? Аз съм на мнения че от тези социални има бърз напредък в класацията но сайта стига и спира до конкуренцията, например за неконкурентна дума може да се стигне само с тях до 3-то място с за конкурентна до 15 и точно са такива позициите ми на 2 сайта. Единия ми сайт от 12 място скочи на 3-то като сложих 50 линка, а другия ми просто не мръдна и то на 20-та позиция. Аз не знам точно какъв е слисъла на редовното слагана на линкове освен че се поддържа някаква активност, което да говори на Г че сайта не се занимарява, но далеч не съм от мнението че с тях ще се постигне голям успех. Аз в моя списъл имам около 70 БГ социалки и ми се виждат твърде малко за да направят нещо съществено, според вас дали 100 социални ще бият 50 статии, колкото и линкове да има в тях? Не че е невъзможно след време и аз да си купя тази програмка, но чак пък да гарантира успех в конкурентна ниша ми се вижда малко прекалено. Да не говоря че сигурно има хора които блъскат линкове в повече от 200 руски социалки с по-високи рангове :D
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

според вас дали 100 социални ще бият 50 статии, колкото и линкове да има в тях?

Ти си идиот, а дали тия 50 статии като ги добавиш в исоцбокса и им сложиш по 50 линка на всяка статия няма да е по-добър ефекта? Като не разбирате защо се правите на разбирачи бе...
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Видях доста положителни мнения особено „ако ви трябва топ 1-3 в google няма нужда от 100-ци левове... резултта бил отличен”
Е хубу де как със 100 линка от социалки ще стане нещо значително? Аз съм на мнения че от тези социални има бърз напредък в класацията но сайта стига и спира до конкуренцията, например за неконкурентна дума може да се стигне само с тях до 3-то място с за конкурентна до 15 и точно са такива позициите ми на 2 сайта. Единия ми сайт от 12 място скочи на 3-то като сложих 50 линка, а другия ми просто не мръдна и то на 20-та позиция. Аз не знам точно какъв е слисъла на редовното слагана на линкове освен че се поддържа някаква активност, което да говори на Г че сайта не се занимарява, но далеч не съм от мнението че с тях ще се постигне голям успех. Аз в моя списъл имам около 70 БГ социалки и ми се виждат твърде малко за да направят нещо съществено, според вас дали 100 социални ще бият 50 статии, колкото и линкове да има в тях? Не че е невъзможно след време и аз да си купя тази програмка, но чак пък да гарантира успех в конкурентна ниша ми се вижда малко прекалено. Да не говоря че сигурно има хора които блъскат линкове в повече от 200 руски социалки с по-високи рангове :D

hatre, дори не знам защо толкова остро реагирате на мненията на потребителите, но все пак ще отговоря на този ваш пост, вместо да уведомя администраторите за него.

Линковете, които се получават от социални мрежи са ценни, защото могат да бъдат бързо направени и лесно индексирани, а освен това след последните ъпдейти в алгоритъма на Г., естествено след емперични експерименти се вижда, че линковете от социални мрежи са още по-силни.

Освен това, iSOCBOX не е само за директно ползване към основния сайт, защото за да има тежест един беклинк е хубаво да се правят беклинкове към него, като това помага за самата тежест на линка. Иначе казано, когато правите линкове от статии в различни web 2.0 платформи или сателитни блогове, когато използвате iSOCBOX за изграждане на линкове към тях се случват поне 2 неща:
1) основните беклинкове от web 2.0 платформи и други подобни се индексират бързо и съответно влияят на класирането
2) основните беклинкове също придобиват по-голяма тежест, защото имат собствени беклинкове

Относно темата за PR-а, също по емперичен начин е доказано, че той макар и да има влияние върху класирането, то не е толкова съществено, както останалите компоненти като възраст на домейна, брой беклинкове, разнообразие на линковете, социална активност и т.н. Иначе казано, освен ако не желаете да продавате линкове с висок PR от сайтовете си или целите добиването на такъв, това е най-малкият ви проблем.

Естествено, давам си сметка, че както вие, така и други колеги имат право да не се съгласят с мнението ми, но резултатите са на лице и по-горе описаното не е изпитано само и единствено от мен, а е информация, която е свободно достъпна от много по авторитетни източници.

Бих искал да ви помоля да се въздържате от други подобни коментари с цел създаване на "драма", защото те не са полезни на никой, включително и на вас.

Ти си идиот, а дали тия 50 статии като ги добавиш в исоцбокса и им сложиш по 50 линка на всяка статия няма да е по-добър ефекта? Като не разбирате защо се правите на разбирачи бе...

Макар мнението ти да е релевантно към така създалата се ситуация, бих искал да те помоля за малко по-сдържан език. Опитвам се да поддържам добрия тон от вече почти 2 години и не желая, тази тема да се превръща в поредната 15 странична къвга ;) Благодаря ти предварително приятелю!


С уважение,
Борисов
 

Горе