iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Има ли възможност списъка на този продукт да бъде разширен с en мрежи?

Да възможно е, но трябва да си напишеш макросите...
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Ако някой реши да напише макроси за EN социални мрежи съм готов да му платя.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Браво на колега Борисов за скриптовете и тулчето което извлича информация при събмита.. Идеята му е брилянтна и в момента се радва на популярност и финансов успех.
Закупих програмата преди 3дни и до момента блъскам статии и всичко изглежда много добре. Определено се изкачих на по горни позиций в гуглето, което и целях като цяло.
В началото гледах малко странно как така ще дам пари за софтуер и то за лична употреба ? Но в крайна сметка извадих парички и го купих и не съжелявам за покупката си.
Като цяло продукта е доста френдли направен и е прост за работа, ако прочетеш .pdf файла. Спинъра работи перфектно, казвам го защото прочето доста мнения, че преди ъпдейта на програма не работел. Версия 1.8.
И относно съпорта на Борисов наложи ми се да поискам парола за него скриптове във .zip фаил.. и до няколко часа бяха при мен !

Поздрави,

Благодаря за ревюто и се радвам, че сте останал доволен от инвестицията си! Пожелавам Ви още по-добри позиции в Г. и увеличаване на приходите многократно!

Има ли възможност списъка на този продукт да бъде разширен с en мрежи?

Ако някой реши да напише макроси за EN социални мрежи съм готов да му платя.

Такова разширяване е възможно, но не е практично просто защото има предостатъчно инструменти, които са насочени към англоезичния пазар и в този ред на мисли няма смисъл да се добавя още един в това множество.

Освен това, англоезичните и като цяло чуждоезичните мрежи са изключително много и ако няма точен списък на желаните мрежи за постване цялото начинание се превръща в една камара работа, която в крайна сметка не би довела до толкова положителни резултати.

iSOCBOX e насочен изцяло към българските социални мрежи и най-вероятно ще си остане така поради ред причини (доста от тях са споменати в темата), но е възможно да се помисли за друг инструмент, но такава дискусия не принадлежи на тази тема. Освен това, много от чуждестранните мрежи не позволяват публикуването на различен език от английски и това също е един от основните фактори против идеята.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Идеята ми беше да добавя в истински социалки, които не са на популярни платформи и имат хубав PR.

Готовите инструменти са за социалки, които изчезват след време не са утвърдени и ефекта е малък при тях.
Примерно си мисля, че добавяне в 50 истински социалки е с по-добър ефект от 300-400 през програма.
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Имам следния въпрос:

Възможно ли е да се плати iSOCBOX, чрез EasyPay?

Ако може как да стане?

Благодаря!
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Имам следния въпрос:

Възможно ли е да се плати iSOCBOX, чрез EasyPay?

Ако може как да стане?

Благодаря!

Здравейте,

Към момента единствения начин за поръчка на iSOCBOX е Paypal и не се предвиждат други системи за разплащане поради ред причини.

Поздрави,
Борисов
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Благодаря Ви за бързия отговор!

Този начин на плащане лично мен не ме устройва.

Здраве да е!

Пожелавам Ви повече клиенти!

Поздрави,

Стоенчев
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Има ли възможност списъка на този продукт да бъде разширен с en мрежи?

Малко разводнявам темата, но някой може ли да даде линк към софтуер за добавяне в EN социални мрежи, който работи на принципа на isocbox? Платен/безплатен, няма значение.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

По случай Великден, само днес можете да използвате следния промо код, за да поръчате iSOCBOX за $20:
Velikden

Пожелавам приятен празник на всички! Бъдете здрави!

Поздрави,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

с viza карта не мога ли да си го купя?
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

По случай Великден, само днес можете да използвате следния промо код, за да поръчате iSOCBOX за $20:
Velikden

Пожелавам приятен празник на всички! Бъдете здрави!

Поздрави,
Борисов
Воистина воскресе - възползвах се :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Уж се ъпдейтва, а доста от сайтовете не работят?? Включително lubimi.com който не работи от много време ...
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Уж се ъпдейтва, а доста от сайтовете не работят?? Включително lubimi.com който не работи от много време ...

Последният ъпдейт е от 30.12.2011, затова и има някой мрежи, които не работят.

Скоро, до колокото ми позволяват останалите ангажименти ще се постарая да пусна версия 1.9, в която ще бъдат изчистени тези, които не работата, може би ще бъдат добавени нови и поправени мрежите, с изменена функционалност.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Бих желал да закупя софтуера, но както много хора не поддържам PayPal акаунт. Има ли добър човек във форума на който да преведа сумата през еPay или банкова сметка, а той да плати през PayPal?
Благодаря много, бирата се подразбира :))
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Аз мога да ти свърша тази работа :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Супер, ще съм ти много благодарен! Остава Борисов да потвърди, че това не е проблем за него :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Бих желал да закупя софтуера, но както много хора не поддържам PayPal акаунт. Има ли добър човек във форума на който да преведа сумата през еPay или банкова сметка, а той да плати през PayPal?
Благодаря много, бирата се подразбира :))

Аз мога да ти свърша тази работа :)

Маверик е точен, така че предполагам няма да имате проблем един с друг.

Супер, ще съм ти много благодарен! Остава Борисов да потвърди, че това не е проблем за него :)

Ако се разберете помежду си, свържете се с мен чрез Skype (mythosbg - не че не го пише на 100 места :)), където ще обсъдим детайлите и ще пратя пакета.

Не поръчвайте през линка в темата или на основния сайт!

Имайте предвид, че може да не отговоря веднага, защото имам офлайн ангажименти и идеите ми за iSOCBOX 1.9 (дълго чакания ъпдейт) са доста и самия ъпдейт става бавно.

Поздрави,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

моя скайп е nanko.p.nanev
ka64ei, когато имаш възможност пиши :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Да попитам - има ли нужда да регистрирам различни профили, за да събмитвам различни сайтове или може само през един да пускам?
 

Горе