iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Гледам нещо няма активност в темата. Директно да попитам Борисов, заслужава ли си да чакам нова версия или да шипвам тази?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Купи си тази версия, пък като излезе новата ще ти я пратят безплатно. :)
 
Re: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Скоро ще излиза ли 1.9?

И мен това ме интересува?

И аз бих закупил една нова версийка на софта.

Гледам нещо няма активност в темата. Директно да попитам Борисов, заслужава ли си да чакам нова версия или да шипвам тази?

Нова версия на iSOCBOX ще има!

КОГА?
Не мога да кажа!

ЗАЩО?

Мисля, че е време да отговоря на този въпрос. Първоначално мрежите в 1.9 бяха около 60, като всичко беше на 90% завършено (има(ше) доста интересни подобрения) започна великото "измиране" на социални мрежи, като от всички в 1.8 останаха около 40 (активни 36 както вече беше споменато).

Отделно от това, дори при интереса ми да помогна за подновяването на няколко мрежи, не получих никакъв отговор.

В момента се опитвам да измисля начин, да предложа поне 45-50 мрежи, и по-голямата част от функционалността на 1.9, която бях замислил.

Купи си тази версия, пък като излезе новата ще ти я пратят безплатно. :)

Версия 1.8 вече не може да бъде поръчана, защото не искам потребителите да остават с кофти впечатление, че едва ли не се опитвам да им взема парите и не правя нищо.

Уважавам клиентите си и не желая да ги обиждам с половин продукт.

Когато новата версия е факт - дали за сметка на броя мрежи или функционалността, ще стане ясно веднага в темата.

Надявам се, че ще намерите сили да проявите разбиране.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Това дали важи и за 1.5 версията, защото нея съм купувал някога :)
Купи си тази версия, пък като излезе новата ще ти я пратят безплатно. :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Така и не разбрах, ако сега закупя 1.8 версията, ще получа ли евентуалния бъдещ ъпдейт безплатно?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Не видя ли, че е спрян от продажба за момента?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Ами тогава ще чакам с нетърпение новата версия.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Какво стана с новата версия...
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

И аз отдавна го чакам, ама напоследък нищо не се чува за нова версия
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Някой ще ме светнели как да си сваля старата версия, че преинсталирах Windows-a и всички линкове са ми неактивни вече.
 
Re: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Това дали важи и за 1.5 версията, защото нея съм купувал някога :)

Някой ще ме светнели как да си сваля старата версия, че преинсталирах Windows-a и всички линкове са ми неактивни вече.

Да, важи. На email-a, от който сте поръчал iSOCBOX трябва да намерите съобщение за вашето потребителско име и парола за http://updates.isocbox.com

След това можете спокойно да изтеглите iSOCBOX 1.8.

Какво стана с новата версия...

И аз това се питам в качеството си на кандидат-купувач. :)

И аз отдавна го чакам, ама напоследък нищо не се чува за нова версия

Новата версия е близко, но ще пиша, когато всичко е готово. За сега не съм 100% сигурен, че ще бъде отново достъпна за покупка.
 
Здравейте,

Преди броени минути бяха разпратени писмата, които уведомяват потребителите на iSOCBOX за новата версия 1.9.

В новата версия ключовите промени са:
- Възможност за генериране на репорт с добавените линкове
- (Полу)Автоматична Регистрация по социални мрежи
- (Полу)Автоматично Влизане в профил по социалните мрежи
- Инсталатор, който опростява процедурата по инсталирането

Общият брой мрежи, в които може да се добави новина е 49, като има няколко, които са тясно специализирани и НЕ препоръчвам да добавяте не тематични връзки в тях.

А сега, тежката за мен част ....

Този ъпдейт трябваше да се появи на бял свят много отдавна, но поради ред причини това не стана факт до днес. Една от основните причини, поради която имаше такова забавяне е "измирането" на голяма част от социалните мрежи и/или тоталната промяна на системата или облика на работещите социалки. Именно поради тази причина на няколко пъти взех решение да изчакам, за да се стабилизират нещата, но уви това така и не се случи.

Подчертавам, че към 21:00 на 25.03.2013 всички функции в 1.9 са били 100% работещи и тествани, но именно поради простата причина, че не мога да гарантирам това дори за след 1 седмица се налага да взема още по-тежкото за мен решение, да спра задължителната поддръжка на iSOCBOX във вида, в който е в момента.

Версия 1.9 е последната от серията и не предвиждам да правя повече обновления на софтуера на този етап, защото:
- тежестта на линковете в социални мрежи е доста по-малка от зората на iSOCBOX, когато тези линкове работеха безотказно
- собствениците на социални мрежи нямат финансова изгода да ги поддържат и в следствие на това те са оставени на самотек и си отиват бързо-бързо
- времето за поддръжка и еднократната такса за iSOCBOX просто не оправдават усилията, имайки предвид ефективността

Каква ще бъде съдбата на iSOCBOX от тук нататък?

Все още сам за себе си нямам ясен отговор на този въпрос, но ще се радвам да обсъдя това с всички вас - потребителите, защото вие също сте част от този продукт и аз държа на мнението ви! Пишете ми с идеи на лично съобщение.

Как мога да поръчам iSOCBOX сега?

Поръчването на iSOCBOX от сайта ще остане невъзможно. Ако някой иска да си поръча версия 1.9, моля да се свърже с мен чрез:
- SKYPE: mythosbg
- ЛС тук във форума
- Email: admin[маймунка]isocbox.com (заместете [маймунка] с @). За тема на писмото запишете: Поръчка на 1.9

Надявам се, макар и с по-малко на брой мрежи, iSOCBOX 1.9 да ви допадне с новите си функции. НЕ забравяйте да изгледате видеото, в което е показано нагледно как се работи с новостите в 1.9.

С уважение,
Борисов
 
  • Like
Реакции: veda
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Благодарско Борисов! Тъкмо тествам новата версия и за жалост поредната социалка вече я няма - едно23 е станал детски онлайн магазин. Късмет в бъдещите начинания!
 
Re: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Важи ли все още отстъпката за потребители на Предприемач?

Здравейте,

Отстъпката от номиналната цена е в сила за потребители на форума, но Ви моля да прочетете внимателно предходното ми мнение, и ако сте съгласен с поставените в края условия да се свържете с мен чрез ЛС тук във форума или чрез Skype, за да уточним поръчката.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Много жалко ще е за полезната програма. Какъв е варианта? То постоянно ще излизат нови мрежи и ще умират стари...по добре е да има поддръжка и да се плаща ъпдейта, вместо да е безплатен и да няма поддръжка...
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Продуктът си работи, но сайтовете за букмарк изчезват. А ефект винаги има, когато знаеш кога и как да ползваш социални отметки.
 

Горе