iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здрасти имам следния проблем.

Смених си Уиндоса на 7цата и от известно време не бях го позлвал боска, просто с ЕН се занимавах основно. Та имам следния проблем. Пиша всичко както си му е реда, но нещо се прецаква в ексала. Нещо не е така както трябва и няма юзър, парола и т.н както в туториала на Борисов. Както и че всичко е в една клетка разделена със запетайка, а до колкото гледах тута всичко е в отделни клетки.

Знам, че неква настройка беше ама не се сещам, който знае да каже.

Благодаря предварително

isocbox.jpg
 
Re: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравей,

Control Panel -> Clock, Language and Region -> Region and Language

От прозореца избираш Additional Settings, а в новия който ще се отвори променяш "List Separator" от ; на ,

Поздрави,
Борисов

П.П. Ако не отваряш файла чрез Excel, няма нужда да правиш тази промяна, защото файла когато се обработва с iSB CSV редактора се записва в правилния формат (със запетайки), който се чете спокойно от iMacros.

Здрасти имам следния проблем.

Смених си Уиндоса на 7цата и от известно време не бях го позлвал боска, просто с ЕН се занимавах основно. Та имам следния проблем. Пиша всичко както си му е реда, но нещо се прецаква в ексала. Нещо не е така както трябва и няма юзър, парола и т.н както в туториала на Борисов. Както и че всичко е в една клетка разделена със запетайка, а до колкото гледах тута всичко е в отделни клетки.

Знам, че неква настройка беше ама не се сещам, който знае да каже.

Благодаря предварително

Виж файлът 4753
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Благодаря за инфото, Борисов.

Аз ти бях писал за това на мейла, което се сблъсках, но явно нещо е станло.

Да мина успешно регистрацията :)
 
Re: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Радвам се, че проблема е решен.

Просто съм видял първо темата, а не мейла (не стои отворен 24/7) и заради това съм се забавил.

Поздрави,
Борисов

Благодаря за инфото, Борисов.

Аз ти бях писал за това на мейла, което се сблъсках, но явно нещо е станло.

Да мина успешно регистрацията :)
 
Re: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Може ли да се ползва на повече от един сайт примерно на 100-200 броя

Здравейте,

Ако разбирам правилно въпроса Ви отговора е ДА. Можете да добавяте по социални мрежи неограничен брой сайтове или вътрешни страници.

Поздрави,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Според този туториал дължината на заглавието е без значение, но при мен не мога да сложа заглавие със същата дължина, като в клипчето изрязва ми го, на какво може да се дължи това според вас

Не мога да пискам линкове такаче туториала е се намира тук: www_isocbox.com/isocbox-v1-5-isb-csv-editor-v1-0/
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Проблема е решен, просто съм сложил празно пространство след" | "и е изглеждало, че заглавието ми е отрязано а то всъщтност си е било там но след празното пространство. В текстовия документ след като попълня всичко ми излиза urla коректно но другите полета са такива: контролното} {без|РґРѕСЂРё без} РґР° сте {чели|учили|зубрили} {РґРЅРё|месеци|седмици} {наред|поред}. Като {РЅСЏРјР°|РЅРµ Рµ необходимо|
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Малко е не коректно, че няма скайп или поне тел за връзка все пак 40лв не са никак малко, естествено продукта явно е добър ама.........
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Малко е не коректно, че няма скайп или поне тел за връзка все пак 40лв не са никак малко, естествено продукта явно е добър ама.........

Има скайп в края на първи пост в тази тема.
 
Re: От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Според този туториал дължината на заглавието е без значение, но при мен не мога да сложа заглавие със същата дължина, като в клипчето изрязва ми го, на какво може да се дължи това според вас

Не мога да пискам линкове такаче туториала е се намира тук: www_isocbox.com/isocbox-v1-5-isb-csv-editor-v1-0/

Проблема е решен, просто съм сложил празно пространство след" | "и е изглеждало, че заглавието ми е отрязано а то всъщтност си е било там но след празното пространство. В текстовия документ след като попълня всичко ми излиза urla коректно но другите полета са такива: контролното} {без|РґРѕСЂРё без} РґР° сте {чели|учили|зубрили} {РґРЅРё|месеци|седмици} {наред|поред}. Като {РЅСЏРјР°|РЅРµ Рµ необходимо|

Малко е не коректно, че няма скайп или поне тел за връзка все пак 40лв не са никак малко, естествено продукта явно е добър ама.........

Здравейте,

Йероглифите не са проблем с iSOCBOX, а са свързани с настройка в Windows.

Моля свържете се с мен чрез скайп - mythosbg, за да ви помогна при бъдещи проблеми.

Nortrant, благодаря за уточнението!

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Доволен съм за сега човека се отзова и ми помогна по скайп, браво. Сега ще тестваме програмата пак, но мисля, че няма да има проблем ;)
 
От: Re: От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Проблема е бил в това че съм натискал ентер във нотепад файла, за да мога да сложа нов ред, а това е неправилно, форматирането става с Format -> Word Wrap а в Notepad++ се намира във View -> Word Wrap

ето още малко допълнително ифо

" Освен това в заглавието и описанието, което използвате за новините не трябва да използвате "" (кавички)
защото те са запазени символи във формата CSV и разделят отдекните елементи на един запис
Казвам това, просто за да знаете и да не се случва проблема при вас."

формата трябва да е следния ако много искаме кавички: можете да използвате БЪЛГАРСКИ кавички (или кирилски, както желаете да ги наречем), които са долна и горна кавичка - „Кока Кола”
[2:25:47 PM] Borisov - iSOCBOX: но отново искам да препоръчам да ги избягвате като цяло
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Може ли някой, който ползва редовно софтуера, да сподели колко реално са работещите социалки към този момент?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,
Тъй като ме налазиха ботове, трябваше да сложа CAPTCHA на www.dailine.net.
Ако натискате пауза за да изберете категория, може да въведете и картинката...
Ще пиша на Borisov да го направи автоматично при следващия ъпдейт.

Може ли някой, който ползва редовно софтуера, да сподели колко реално са работещите социалки към този момент?

36 след последния ми събмит.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

И аз бих закупил една нова версийка на софта.
 

Горе