Kлипове в top40 във vbox7.com

Статус
Not open for further replies.
От: Kлипове в top40 във vbox7.com

Ще напиша ревю, тъй като нали това беше идеята на poriazov.

Заявих 1 тестови линк, като в последствие стана ясно, че близките 2 дни най-вероятно няма да го качи в топ 40 поради технически причини. За това ме предупреди предварително, тук нямам забележки.
Минаха тези 2 дни, попитах го дали ще може вечерта да ми качи клипа, понеже ми е важно. Стана ясно, че шансът да го качи на деня бил много малък, евентуално след 2 дни./отновно поради технически причини/.

Тъй като нямах време за губене, а и клипът набра доста гледания от самия Vbox, положихме вчера цял ден собствени усилия да го качим в топ 40.
Качихме го до 38 място, после изпадна от там. След 1 час ми писа колегата, че клипа е на 38 място. Обеща ми да направи всичко възможно клипа да отиде в по-горни позиции, но клипа изпадна от топ 40 и повече не съм видял да се е качил там.
-------
В общи линии не това очаквах да е резултата, а и идеята беше колегата да го качи, не ние самите да се занимаваме.
Два съвета имам към колегата - първо заплащането да става след качен клип, второ ако наистина я може тази услуга, да го прави по-бързо. Ако има някакви технически причини, по-добре темата да се затоври и да не чакат хората.

Не мисля да ползвам услугите на колегата тъй като не виждам реални резултати, а ми беше важно.
 
Последно редактирано:
От: От: Kлипове в top40 във vbox7.com

ето още един блокиран - http://filmitv.net/ този път май се хоства във в ovo.bg

Кофти, не го очаквах. Админа се стараеше, дори махна категорията с еротични филми. В него гледах редовно, сега ми остана само мyonvideо, където ми се зареждат нормално филмите.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе