Kpd с 50 лв. за обява?!?!?

Доста оптимистично предположение такста да се дели между автора и собственика :D Все пак е сайт за обяви, а не сайт за печелене от обяви...
 
Доста оптимистично предположение такста да се дели между автора и собственика :D Все пак е сайт за обяви, а не сайт за печелене от обяви...
Иначе щях да кача 100-на примамливи оферти и да печеля от всеки решил да ме контактне :D
 
Иначе щях да кача 100-на примамливи оферти и да печеля от всеки решил да ме контактне :D
Именно това ми дойде на ум и затова не си обяснявах причината някой да го прави! Но не се сетих за варианта "избрани и не платили", което вече обяснява логично нещата.
 
Както вървят нещата, скоро ще се отвори ниша
 
олкс дърпат здраво назад.
 
Сайта е тотално зарязан и налазен от всякакви скамери.
Нещо май се объркахте с този коментар? От както kpd.bg е под наш контрол, всяка една обявя се преглежда, преди да бъде пусната. Не за правопис/съдържания, а дали има нередности
 
Последно редактирано:
  • Haha
Реакции: Sky
Да да, затова сума ти и обяви ги има по няколко пъти, други които са пускани и тук са с цена х 10 някои и повече.
Земеделски земи се продават в Ай ти и тн
 
Нещо май се объркахте с този коментар? От както дайте е под нал контрол, всяка една обявя се преглежда, преди да бъде пусната. Не за правопис/съдържания, а дали има нередности
Не му обръщай внимание на @Sky той така си лае обикновенно , само му погледни аватара и ще ти стане ясно ... дори съм убеден , че от поне 1 година не е влизал в КПД
 
Винаги е възможно да има някакви пропуски, но се стараем да поддържаме сайта чист от съмнителни обяви. Не разбрах и какъв точно е проблема на Sky, като първо започна със скамери, после обяви пускани тук с цена X 10, повтарящи се обяви и грешни категории?
 
@czar - защо не премахнете старите обяви? Не е нормално най-отгоре да ми излизат обяви от 2021....
Също така, когато дам сортиране по възходяща цена на филтъра - той не работи.
 
Здравейте,
Отговорите ми долу:
В: защо не премахнете старите обяви? Не е нормално най-отгоре да ми излизат обяви от 2021
А: Опитваме се да решим този проблем като се обаждаме на стари обяви за информация дали бизнеса е продаден. Това отнема време.
При нас обявите не са като в OLX например, някои бизнеси се продават с години и би било неудачно просто да сложим период за премахване. Също така изпращаме периодични емейли към подателите да си актуализират обявите.

В: Също така, когато дам сортиране по възходяща цена на филтъра - той не работи.
А: Изглежда, че е бъг. Ще ги оправим ASAP.
 
И на мен първоначално не ми стана много хубаво, като видях че единствения вариатн е да платя за обявата, но все пак сайта трябва да се самоиздържа и да печели по някакъв начин.
 
  • Like
Реакции: ST-1
И на мен първоначално не ми стана много хубаво, като видях че единствения вариатн е да платя за обявата, но все пак сайта трябва да се самоиздържа и да печели по някакъв начин.
Да, има нужда. Всеки сайт, ако е добър в нишата си и предлага възможност на потребителите си ползи според мен трябва да има платена услуга. И е повече от нормално. А и психологията на човека е, че като е фри не е на ново, което е така като логика и не гледа на него като нещо важно. Наистина пожелавам на kpd.bg и собствениците му успехи.
 
@czar - защо не премахнете старите обяви? Не е нормално най-отгоре да ми излизат обяви от 2021....
Също така, когато дам сортиране по възходяща цена на филтъра - той не работи.
старите обяви от 2021 година са предимно на старите собственици на КПД в лицето на Идео груп. Предполагам , че при продажбата на КПД имат уговорка с новия собственик да им стоят обявите на първо място докато примерно не се продадат техните оферти.
 
Да, има нужда. Всеки сайт, ако е добър в нишата си и предлага възможност на потребителите си ползи според мен трябва да има платена услуга. И е повече от нормално. А и психологията на човека е, че като е фри не е на ново, което е така като логика и не гледа на него като нещо важно. Наистина пожелавам на kpd.bg и собствениците му успехи.
Благодаря за пожеланията. Оценяваме го!
Искам да добавя само, че при публикация на обява при нас, ние не само я листваме с платформата, но и правим реклама както във Фейсбук, така и чрез емайл кампании.
 
Да, има нужда. Всеки сайт, ако е добър в нишата си и предлага възможност на потребителите си ползи според мен трябва да има платена услуга. И е повече от нормално. А и психологията на човека е, че като е фри не е на ниво, което е така като логика и не гледа на него като нещо важно. Наистина пожелавам на kpd.bg и собствениците му успехи.
Да има платена услуга и всички варианти да са платени са две различни неща. Ето например при търсене с Google не плащаш нищо, но това не е лош сайт в нишата си. Има и нещо друго. Нашият български манталитет е от всичко да изцедим пари. Понякога тази логика просто не работи. Ето например kpd.bg е собственост на фирма, която има и друга дейност. Само този факт (че те притежават сайта kpd.bg) понякога се оказва по-ценен от това самият kpd.bg да им заработи допълнителен кеш. Така да се каже трудно може да се твърди дали премахването на безплатната опция им помага или им пречи, защото един по-популярен, търсен и най-вече посещаван сайт kpd.bg може да подобри значително и рейтинга на цялата им фирма, което пък води до нови клиенти.

Иначе ако безплатните обяви се считат, че развалят съдържанието на сайта - ами има си лесно лечение това. Правят отделна допълнителна страница само с безплатни обяви, за да не се мешат с по-сериозните платени такива.
 

Горе