Linx.bg - българска система за link building услуги

От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Досега винаги съм бил доволен от сайта и услугите, предлагани от него, за 2 месеца - 12 поръчки съм изпратил...

Последните 2 мои поръчки, нещо сроковете "куцат"...а последната ми поръчка, която е за социални мрежи, вече 6-ти ден е в "процес на обработка", при условие, че пише "време за изпълнение 3 дни". Изпратих вчера сутринта съобщение, прочетено е, но отговор никакъв.
"21.09.2012 в 07:49 bormanbg Запитване поръчка 1121
2012-09-16 22:02:15 ............ Прочетено"

Разбирам, че може би правите нововъведения в сайта, че може да сте заети, но все пак всеки си гони някакъв график, всеки си има някакъв "чалъм" за сайта си, и всяка една промяна на последователността при оптимизация (може би, това никой не го знае) може да унищожи месеци/години труд по него. И след като сте прочели съобщение (запитване) от даден потребител , поне едно обратно съобщение пуснете, или след като виждате че не можете да се справите в сроковете които Вие така или иначе сте си определили - ами просто ги коригирайте, пък който е решил да поръчва и е съгласен със сроковете, ще си поръча така или иначе.

Извинявайте, че пиша тук, но това е продиктувано от липсата на отговор от Ваша страна във Вашия сайт.
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Страшни пичове!Работата я вършат в срок,без проблеми и без пречки,дават съвети ако се нуждаете,абе страшни пичаги са.Успех за в бъдеще!
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Днес позавърших и системата за кодове с отстъпки, та един малък предварителен тест за всеки желаещ, два кода за отстъпка :


25% от основната цена за услугата 150+ Социални мрежи, директории и сайтове за обяви, валиден до 2012-10-25 00:09:24 :
Код:
codetest


20% от основната цена на услугите 100+ и 150+ валиден до 2012-10-25 00:00:00 :
Код:
testcode


Първият би трябвало да може да се ползва многократно, докато е активен, а втория само по веднъж на акаунт. Кодовете се въвеждат при пускане на поръчка.

Ще се радвам да споделите мнение, дали работи както трябва.
 
Е, браво бе! Аз направих няколко поръчки и платих като поп, а вие сега промоции ще ми пускате :lol: Шегувам се, страхотна работа вършите и както се казва - "Keep up the great work!"
 
От: Re: Linx.bg - българска система за link building услуги

Е, браво бе! Аз направих няколко поръчки и платих като поп, а вие сега промоции ще ми пускате :lol: Шегувам се, страхотна работа вършите и както се казва - "Keep up the great work!"

Утре ще ти измисля един персонален код, таман и това да се пробва дали работи : )
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Fozzy пробвай с firstvip

Валиден до края на месеца, 30% за всички услуги, еднократен.
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Преди малко направих поръчка и ползвах единият код за отстъпка от 25%, всичко работи както трябва.
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

cybervn, не приемаш Ипей. Исках да врътна едни обяви, ама фейл:).
Ще може ли да се измисли нещо по въпроса, все пак бугари го ползват предимно софта?
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Може да, пусни си поръчка, прати ми потребителското си име в системата и поръчката, а аз ще ти върна КИН.
 
От: От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Досега винаги съм бил доволен от сайта и услугите, предлагани от него, за 2 месеца - 12 поръчки съм изпратил...

.[/B]

заради този колега се замислям дали да пусна поръчка!
 
От: От: Linx.bg - българска система за link building услуги

заради този колега се замислям дали да пусна поръчка!

В интерес на истината, докато писах това по-горе, освен нея поръчка забавиха още една, но след това пуснах още 2 поръчки и всичко си беше свършено навреме, може да е имало някакъв временен проблем.
Сайта е много добър, замисъла е добър, всичко е ОК.
Само единствено тогава лекичко ме издразни че прехвърлят с няколко дни срока и по-точно че отсреща "ни вопъл, ни стон" на писмата... :)

Но услугите, които предлага този сайт са си супер!
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Абе не е баш така да ти кажа, колегата Стан винаги пише когато може. А и с новия инструмент за забавяне на изпращането направо къртят мивки ! :)
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

firstvip май не е валиден вече. за съжаление..
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Леко Дежа Вю : )


В момента няма актуални кодове за отстъпка. Можете да се абонирате по мейл за нови промоции / услуги от началната страница има кутийка абонамент. Другите вариант са G+, Facebook, Twitter. Или в настройките на профила ви в системата.

Естествено и тук ще пишем. Скоро ще има кодове за отстъпка.
 
От: Linx.bg - българска система за link building услуги

Идеята е супер!
Дано услугите които предлагат са качествени.
 
Ама и кодове ли има пуснати? Аз само полето в панела видях и си викам "кода ще има някой друг код?" Ще следя темата, защото мисля да ползвам услугата. Добра е и я поръчвам. Как ще се разбере за тези кодове, може ли да попитам тук и каква ще им е % отстъпка? И за какъв период от време важат? Интересно ми е също така колко кода може да има всеки един? И последно - ще има ли различни кодове? Например, едни за за Х% отстъпка от реалната цена, други - с У%. Мерси предварително.
 
От: Re: Linx.bg - българска система за link building услуги

Ама и кодове ли има пуснати? Аз само полето в панела видях и си викам "кода ще има някой друг код?" Ще следя темата, защото мисля да ползвам услугата. Добра е и я поръчвам. Как ще се разбере за тези кодове, може ли да попитам тук и каква ще им е % отстъпка? И за какъв период от време важат? Интересно ми е също така колко кода може да има всеки един? И последно - ще има ли различни кодове? Например, едни за за Х% отстъпка от реалната цена, други - с У%. Мерси предварително.

Не си само ти :) И аз чакам за същото, че им дойде времето на други 2 сайта и ще трябва да поръчам. Пробвах тестово за камерите за видеонаблюдение и съм доволен от резултатите като линкове и трафик.
 

Горе