Netsales.bg нова афилиейт платформа

DonMakaveli

Well-Known Member
Здравейте, попаднах на нова афилиейт платформа Netsales.bg , която все още набира рекламодатели и афилиати. Нещо като 2leva.bg e.

Можем да обсъдим нашите впечатления тук.
 
От: Netsales.bg нова афилиейт платформа

Изглежда новичка. Дано скоро дадат повече инфо. Постарали са се за визията си. ;) Дано имат повече социална нагласа към хората, които имат открити въпроси към тях. Предполагам скоро ще започнат да се разрастват. ;)
 
От: Netsales.bg нова афилиейт платформа

Не само, и картинките са платени. ;) Иначе темата е премиум, системата, е преправена, както казах - има инвестиция и силно се надява да отлепят и да разкажат повече за себе си при нас. Мисля, че ще има интерес. Доста хора с блогове, сайтове и форуми търсят алтернативи за монетеризация. Скоро очакваме техен PR. :) Eee, никой в нашата сфера не почва от високо. ;) Но поне, ако види малко перспективи, ще налеят пари. ;)
 
От: Netsales.bg нова афилиейт платформа

Очаквам, като начало да пуснат конкурс за ново лого... :), че това ми се струва от безплатните :)
Не са и много социални. А това трябва да е задължително според мен. ;)
 
От: Netsales.bg нова афилиейт платформа

Видеото за афилиати ми напомня за работата на нашата Линета. Като дизайн сайтчето е издържано и свежо. Вградена е и мобилна версия в css-а. Може да се поработи още по вътрешната оптимизация. В кода има някои грешки, надявам се да им обърнат внимание.
 
От: Netsales.bg нова афилиейт платформа

Още не съм отварял сайт, изчетох коментарите преди това. Не мога да разбера какво ви боли дизайна или пък колко добре/зле изглежда логото, за грешки в кода ако се визира за валидация пред w3c въобще не виждам връзката ( Aff != SEO but Aff + SEO = 2xROI ) ? Имате ли необходимост от подобна услуга ? Предлагат ли ви я ? Клиентите ви ще виждат ли сайта им ? До колкото помня 2-та лева са посредник за афф ако и тези са такива, освен вие няма кой друг да гледа сайта им, нали така ?

П.С. и след отавяне на сайта им въпросите са си същите, но пък не ме грабнаха с абсолютно нищо, може би не съм чак такъв перверзник и ще изчакам да пораснат малко.
 
От: Netsales.bg нова афилиейт платформа

Виждам, че пише за очакван старт на 25.07, но никъде не намерих дали има вече записани търговци. Ако няма, то какъв е смисъла да се регистрирам като афилиат и да чакам с месеци да се появи някой... Ако има - добре е от сега да се напишат кои са и какви условия предлагат.

PS:
Ако има такава публикувана информация, моля да ме извините и да приложите линк, за да я прочета.
 
От: Netsales.bg нова афилиейт платформа

собственика има рег тук и това, че не обелва дума говори много "хубаво"
@DonMakaveli, кажи му :wink:
 
От: Netsales.bg нова афилиейт платформа

Еййй, опасни сте, разконспирирахте хората, сайта и видеото, още преди да са започнали.:)

Аз имам дребна забележка - вместо HOME да напишат Начало, че не върви всичко на бг, пък този бутон непреведен...

П.П. Тази пишещата ръка в клиповете много ми е позната. Явно е шаблонче някакво от готова програмка.
 
Последно редактирано:
От: Netsales.bg нова афилиейт платформа

видях, че във ФБ са споделили кампанията "Успей с нас"
това допълнително потвърждава вероятността собственика да има рег тук

дали ще пише или не, за мен е все тая :mrgreen:
 
Re: От: Netsales.bg нова афилиейт платформа

За съжаление не знам кой е. Нека се обади :)

Не виждам списък на регистрираните вече рекламодатели....

собственика има рег тук и това, че не обелва дума говори много "хубаво"
@DonMakaveli, кажи му :wink:
 
От: Re: От: Netsales.bg нова афилиейт платформа

По молба от Управителя на Netsales.bg, публикувам личното съобщение, което получих от него, днес.

Христо Петков каза:
Здравейте,

Казвам се Христо Петков и съм Управител на Нетселс.БГ.
Не отговарям директно във форума тъй като съм нов тук и не ми е позволено засега.

Първо искам да ви благодаря за коментарите. За нас е важно, че има хора, които дават препоръки, които ще се опитваме да изпълняваме. Вече сложихме на нашата начална страница някои от онлайн магазините, които са регистрирани в мрежата на Нетселс.БГ.

Наистина покрай организацията на цялата дейност останахме неактивни тук, където са нашите бъдещи афилиати.

Обръщам се към вас с идеята да постнете това мое съобщение тук и да разпространите нашата Покана за Уебмастъри, която се намира на нашата Фейсбук страница и на следният линк: http://www.netsales.bg/покана-за-уебмастъри/

Ще се радваме на нови препоръки и коментари.

Поздрави,

Христо Петков
Управител
Нетселс.БГ
Мрежа за Афилиейт маркетинг
 

Горе