Nginx / Varnish SSD хостинг с cPanel

Blinky

Owner
Предварително се извинявам за глупавия въпрос, но не разбрах какво точно представлява VPS HYBRID ? ВПС ли е или споделен хостинг. Ако е впс при закупуването можем ли да избираме дистрибуцията ?
Здравей. Въпросът никак не е глупав. Напротив. И сега ще напишем тук. Хибридите са реално споделен хостинг, но с ресурсите на vps. Вървят с една и съща дистрибуция на Линукс. Клауд Линукс. Няма никакъв мениджмънт от ваша страна, само ползи от това, че ползвате ресурсите, за които се заплатили, както е при нормален vps. Още Д познат под името semi-dedicated hosting.

Надявам се, ще тази информация е достатъчна. Ако не е вижте повече в нолиджбейса на сайта ни. ;)

Ако имате други въпроси, непременно ги задайте. Имайте предвид, че форума тук е още един канал за пре-селс въпроси и разбира се техникъл такива. :)

П. П: пиша с множествено число в последните си изречения, защото се отнася за всеки, който има въпроси и интерес към хостинг плановете.

Успех на всички и много бизнес да ви дава Господ. :)

Rock

Well-Known Member
Днес си закупих 6-ти хост при Coolice. Вече 2 години съм повече от доволен. Пожелавам все така добра поддръжка и надеждна услуга. Четох разни стари мнения от недоволни клиенти, аз мога да кажа, че го търся от билинг на билинг Coolice :) Повече няма какво да добавя. Успех, пичове!

Sky

Well-Known Member
Днес си закупих 6-ти хост при Coolice. Вече 2 години съм повече от доволен. Пожелавам все така добра поддръжка и надеждна услуга. Четох разни стари мнения от недоволни клиенти, аз мога да кажа, че го търся от билинг на билинг Coolice :) Повече няма какво да добавя. Успех, пичове!
Какви сайтове хоствате, че един проблем на година нямате дори? Статични?

kokovi4

Active Member
Проблем винаги може да се появи от всякакво естество. Важното е ,че в случая има съпорт и се реагира на момента. Имам 2 онлайн магазина вече 3та година при Coolice и няма проблеми с хоста. за тези 3 години да сме си писали 3-4 пъти и в повечето случаи проблема не е в хоста а в недобросъвестни наематели :) .

Blinky

Owner
Какво стана с българския хостинг, ще има ли?
Скоро се очаква. Ще се похвалим тук или в друга тема. Отнема малко повече време. Във финална фаза на тестването сме. Да е ясно, че всичко е наред, защото вече имаме и хора за местене. ;)

Ако нещо има, ще пуснем повече инфо през седмицата. ;)

momcheto

Well-Known Member
Скоро се очаква. Ще се похвалим тук или в друга тема. Отнема малко повече време. Във финална фаза на тестването сме. Да е ясно, че всичко е наред, защото вече имаме и хора за местене. ;)

Ако нещо има, ще пуснем повече инфо през седмицата. ;)
Дано скоро има инфо.

Dafa Web

Active Member
Дано скоро има инфо.
Спред мен няма значение, дали ще е бг или не, дава по-добра скорост от бг хостинги, което е повече от достатъчно. Така че, ако ти трябва просто взимаш и работиш :) В момента 2-ма мои клиенти с БГ сайтове са при него и няма проблеми :) Както и за СЕО-то, ако нещо те дърпа това и БГ фактури издават и т.н.

Горе