Online работа от вкъщи?

Bokrael

Member
Здравейте, жена ми е по майчиство и от известно време търсим работа от вкъщи през интернет, която реално да плаща и да се изкарват някакви що годе реални пари, но търсенето се оказа неуспешно и реших да се обърна към вас за помощ?
 
Писане на статии? А защо не се хванете да учите програмиране, уроци бол в интернет.
 
Да готви, да снима какво готви и да описва рецептите, да си направи блог и да ги качва там, реклами, посещения бла бла бла... примерно
 
Търсите работа в интернет? Ами кажете ни имате ли някакъв опит или тепърва ще се учите?

- Може да правите сайтове ако разбирате от HTML, CSS, PHP, Java и т.н.
- Може да се занимавате с писане на статии, ревюта, описания и други
- Може да предлагате графичен дизайн за лого, визитки, флаери и прочие
- Може да развивате закупен от вас сайт, на който да сложите реклами
- Може да се ориентирате към SEO оптимизацията, но се налага да натрупате доста опит

Общо взето всичко зависи от това какво може да правите, и дали го правите добре.

Желая Ви Успех!
 
''Работара в интернет'' всъщност е години четене на информация, тестване на разни схеми за монетизация, приливи и отливи, докато дадена личност е достатъчно информирана, за да създаде качествен и постоянен инком. Така че забравете за интернет, ако не желаете ежедневно да попивате информация, защото ще сте неконкурентноспособни:)
 
Опасявам се, че няма да успеете да намерите нищо което си заслужава инвестицията на времето. Вие търсите нещо "между другото" - няма как да намерите, защото ако има такова, то вече е заето от хората които търсят постоянна работа. Това е по-добрия вариант за работодателите, вместо да наемат "временни работници" каквато ще бъде жена ви.
По-горе споменаха блог с рецепти или някакъв друг на женска тематика. Това е вариант като хоби което би могло да супее, но да печели в България (при този МИНИАТЮРЕН) пазар е малко вероятно.
Това е реалността.
 
Аз не мога да разбера какви са тези майки по майчинство, които имат време и да работят. Моя дивак става в 7:30 и заспива в 23:30. През останалото време постоянно иска внимание и физическа подготовока - тичане, залягане, пълзене, презскачане, подскачане, кончета, слончета, зайчета, тенис на маса, баскетбол, биене на мухи с подскоци към тавана, люлеене и т.н. В къщи сме го направили вече на crossfit арена.

btw, но предполагам си наясно, че докато тя получава майчинство не може да сключва трудов договор без това да се отрази на размера на майчинството, а трудно ще намерите фирма, която да Ви даа работа регулярно и да иска да я назначи на граждански договор.
 
Абе, това с работата по време на майчинство не е добра идея, но все пак ако мисли че може да се справя. И в случай че не може да пише статии или да готви, винаги може да качва продукти в някой онлайн магазин.
 
Аз не мога да разбера какви са тези майки по майчинство, които имат време и да работят. Моя дивак става в 7:30 и заспива в 23:30. През останалото време постоянно иска внимание и физическа подготовока - тичане, залягане, пълзене, презскачане, подскачане, кончета, слончета, зайчета, тенис на маса, баскетбол, биене на мухи с подскоци към тавана, люлеене и т.н. В къщи сме го направили вече на crossfit арена.

btw, но предполагам си наясно, че докато тя получава майчинство не може да сключва трудов договор без това да се отрази на размера на майчинството, а трудно ще намерите фирма, която да Ви даа работа регулярно и да иска да я назначи на граждански договор.
Да, и аз се чудя как се намира време с едно бебе да седнеш и да поработваш. За това е майчинството, за да си гледаш детето. Няма как да се съчетават, поне според мен, нещата.

Моя става в 6:30 и 9:30 е легнал. В най-добрия случай жената има 3 часа на ден. И това в случай, че не иска да "презареди" в някой от свободните часове.

Фрилансване му е майката, но с нещо не толкова ангажиращо и определено е добре да си знае програмата, за да знае кога може да се заеме с нещо друго. Според мен и моите сметки не мисля, че ще успее да отделя толкова време, за да може да изкарва добра сума. Освен, ако не е много отдавана в сферата и нещата и се получават бързо. Не е невъзможно, но ще и дойде още по на ръш. А спокойствието в момента и е приоритетно, а не да глади, чисти, готви, дундурка, и после да седне с "пълен заряд".
 
Здравейте, жена ми е по майчиство и от известно време търсим работа от вкъщи през интернет, която реално да плаща и да се изкарват някакви що годе реални пари, но търсенето се оказа неуспешно и реших да се обърна към вас за помощ?

Седни си на задника и осигури комфорта и на двамата, без да се налага да разчитате на някакви реални малки пари, които жена ти би изкарала.

Майчинството не трябва да се подценява, защото това не е правене на нищо, това не е свободно време, както някои хора си мислят. Напротив, това е постоянен ангажимент, който изисква нещо повече от присъствие с детето.

Защо искате тя да изкарва и пари на цялата дандания около диването? Защо не се чувства достатъчно оценена с това, което е на този етап?

Да бяхте помислили за допълнителни доходи преди това, възможности бол, а ако през 3-те часа свободни на ден й е скучно нека научи нещо.

Отказах се да питам къде е жена ти и защо пишеш ти...
 
А на мен ми се струва, че май Pisara е права, не жена му, а Bokrael иска да работи допълнително.
 

Горе