Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Статус
Not open for further replies.
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Е, аз за съжаление с АБВ-то :(
Проблемът е в абв-то. Често се случват такива забавяния.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

И ние ще проверим к'во става с мейлите... най-малкото ще сложим опция за повторно изпращане...
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

И ние ще проверим к'во става с мейлите... най-малкото ще сложим опция за повторно изпращане...

Благодаря! Ако не се получи с АБВ-то, ще пробвам с друг имейл! Хубава вечер!
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Утре ще пиша с повече информация какво се случва с мейлите.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Оказва се, че проблема с мейлите си е от някои пощи. Да речем в АБВ често има забавяния и това не е само при нашия сайт.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Именно заради спама ползвам АБВ-то, например mail.bg, нямат опция да блокират спамовете и на ден ми се налага да трия десетки спамове, които се повтарят... Кофти работа, а от това смотано АБВ, нямам все още никакво известие от Pal.bg. Въпросът ми е, трябва ли да си правя нова регистрация или да чакам докато се пенсионирам...?! Поздрави на Всички!
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Именно заради спама ползвам АБВ-то, например mail.bg, нямат опция да блокират спамовете и на ден ми се налага да трия десетки спамове, които се повтарят... Кофти работа, а от това смотано АБВ, нямам все още никакво известие от Pal.bg. Въпросът ми е, трябва ли да си правя нова регистрация или да чакам докато се пенсионирам...?! Поздрави на Всички!
Ами направи си друга с друг мейл или ползвай Г+ или ФБ за регистрация.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

„Предприемач“, „професионалист“ и подобни думи НЯМАТ общо с думата „АБВ“ (както партия, така и е-поща). Добре е да се мина най-сетне на професионална е-поща, пък била тя и custom-ка ([email protected], Google Apps). АБВ наистина „беше“ поща 1999г. до 2005 някъде, от там надолу само. По подобие на Dir, Hit и доста други.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Да не разводняваме темата.

За всички които проявяват интерес да ми станат реферали хаха: http://pal.bg/?ref=re7a43pyoi :beer:
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Идеята е много добра. Да си активен и да ти се плаща. Отделно за монетизацията всеки се сеща как ще стане на самия сайт.

Според мен ако искаш да потръгне ти трябва малко по-масивна реклама, за да се закачат повече хора да изглежда жива.

Поздрави и успехи
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Това с точките и парите не е нова идея и доста хора се опитаха да го приложат, но безсупешно. Сигурен начин е да си напълниш сайта със спам, като всеки ще пуска всякакви глупости за половината точка.

Относно самата система: прави ми впечатление, че снимките не могат да се кликат/уголемяват. Също така при скролване надолу, в ляво сайтът остава празен - може би сайдбара е добре да се направи фиксиран.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Това с точките и парите не е нова идея и доста хора се опитаха да го приложат, но безсупешно. Сигурен начин е да си напълниш сайта със спам, като всеки ще пуска всякакви глупости за половината точка.

Относно самата система: прави ми впечатление, че снимките не могат да се кликат/уголемяват. Също така при скролване надолу, в ляво сайтът остава празен - може би сайдбара е добре да се направи фиксиран.

След няколко дни като пуснем албумите, снимките ще могат да се кликат. Колкото до скролването - да, мислили сме го, но така става малко претрупано - все пак като скролват надолу хората се интересуват основно от съдържанието в таймлайна.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Абе освен за реф и 2 публикации дневно някой получи ли точки за друга активност и има ли "специална формула"?
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Те там са 3 нива... Аз имам от 1во и от 2ро ниво :)
Абе освен за реф и 2 публикации дневно някой получи ли точки за друга активност и има ли "специална формула"?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе