Pin Code за гугъл адсенс

poriazov

New Member
Здравейте, вече два пъти изисквам писмо с потвърждение от гугъл адсенс. Никакъв резултат. Обикалям из пощата, клоновете от едно място на друго ме препращат и пак нищо. Сега преди да заявя трето (последно) писмо искам да ви попитам как точно трябва да се напишат данните. Български вариант ли ?
Тоест ul. Georgi Rakovsky 17 vh. B et. 2 ap.4
Първите две ги пуснах на 17, Georgi Rakovsky без да пиша вход и етаж.
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

Пиши си пълният адрес, как иначе да ти го пратят. ul. Georgi Rakovsky 17 vh. B et. 2 ap.4 - този вариант е добре и аз така съм го писал по подобен начин. От Гугъл ги интересува държавата и го пращат до България, след това нашите пощенски служители се оправят и трябва те да го разберат.
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

Аз дадох точни данни с етаж и номер на апартамент и го получих без проблеми, но може и да не е това причината. Може пощаджийката да жули яко адсенс на фейк профили :lol:
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

Пиши си пълният адрес, как иначе да ти го пратят. ul. Georgi Rakovsky 17 vh. B et. 2 ap.4 - този вариант е добре и аз така съм го писал по подобен начин. От Гугъл ги интересува държавата и го пращат до България, след това нашите пощенски служители се оправят и трябва те да го разберат.

Ами пускам го така, пък ако не го получа пак, разбрах че можело със сканирана лична карта
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

преди години получих две на веднъж :)
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

А по принцип на адреса ли идва или трябва да го търся в пощата ?
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

А по принцип на адреса ли идва или трябва да го търся в пощата ?

В пощенската ти кутия, ако нямаш крадливи съседи или пощаджия.

Относно адреса, аз си го преписах точно от личната карта. Имената също. Пристигна за 2 седмици.
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

Здравейте, вече два пъти изисквам писмо с потвърждение от гугъл адсенс. Никакъв резултат. Обикалям из пощата, клоновете от едно място на друго ме препращат и пак нищо. Сега преди да заявя трето (последно) писмо искам да ви попитам как точно трябва да се напишат данните. Български вариант ли ?
Тоест ul. Georgi Rakovsky 17 vh. B et. 2 ap.4
Първите две ги пуснах на 17, Georgi Rakovsky без да пиша вход и етаж.

И аз съм в същата ситуация. 2 ПИН-а съм искал вече в срок от близо половин година и нищо. Вече е дошло време за третия последен, но се чудя дали има въобще смисъл. Най-вероятно и той няма да пристигне. Адресът със сигурност ми е точен. Получавал съм много колети на него от Европа, САЩ и Китай (при това с безплатната им, най-калпава доставка) и винаги са пристигали. Започвам да си мисля, че или Google нещо се бъзика, или процедурата в бг пощи с писмата е различна и дори трагична, в сравнение с колетите...
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

По-добре си направи нов профил. Аз опитвах 3 пъти, докато ми хрумна да си отворя профил с е-мейла на приятелят ми. За 1 седмица получих писъмцето в Словакия ;)
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

Едно време изпращаха писмото автоматично, даже като го получих не знаех за какво иде реч въобще. Очевидно проблема е в пощите, а не в гуглето.
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

Тоест ul. Georgi Rakovsky 17 vh. B et. 2 ap.4
Първите две ги пуснах на 17, Georgi Rakovsky без да пиша вход и етаж.

След като не си написал адреса как очакваш да пристигне картичката? Това "17, Georgi Rakovsky" не е адрес. Освен това пощальоните четат адреса както е според българския стандарт - улица, номер, вход, етаж, апартамент. Трябва да го напишеш все едно го пишеш на български, но транслитерирано съгласно Закона за транслитерацията ("ul. Georgi Rakovski 17, vh. B, et. 2, ap.4").

Нали не мислиш, че пощальоните знаят английски език и могат да гадаят на кой етаж, вход и апартамент да го доставят?
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

Да, наистина трябва да е по нашенския стандарт.

Пример : ул. Търговска, бл. 9 вх. 6 ап. 18
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

А това vh. B, може да са го объркали с българско "В", а не "Б". Аз така и двата кода си ги получих в съседния вход :) . Вече пиша vh. III, щото тройката пък със буквата З може да се обърка...
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

Това с входовете е особено проблемно. Входовете трябва да се номерират с цифри, а не с букви. Защото буквите са предпоставка да възникнат недоразумения.

Не ми е известно дали е възможно да се ползва кирилица в адреса. Ако системата им позволява ползване на кирилица би трябвало да ползвате кирилица в адреса.
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

Това с входовете е особено проблемно. Входовете трябва да се номерират с цифри, а не с букви. Защото буквите са предпоставка да възникнат недоразумения.

Не ми е известно дали е възможно да се ползва кирилица в адреса. Ако системата им позволява ползване на кирилица би трябвало да ползвате кирилица в адреса.
Не можеш да пишеш на кирилица.
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

Както са казали и колегите. пишеш jk.Blabla , ul: Blabla , Blok #44 , Vhod B, еt 3, аp 22

Аз така ги написах и си получих пин-а
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

Работил съм пощальон навремето за кратко. Говорите глупости с тия адреси.

Намирал съм човек само по име и пощенски код.

Чете се от човек и ще го разбере. Друг е въпроса дали иска да го донесе. Или дали писмото е откраднато преди да стигне до пощальона.
 
От: Pin Code за гугъл адсенс

Работил съм пощальон навремето за кратко. Говорите глупости с тия адреси.

Намирал съм човек само по име и пощенски код.

Чете се от човек и ще го разбере. Друг е въпроса дали иска да го донесе. Или дали писмото е откраднато преди да стигне до пощальона.

Писмото има ли логото на Google върху себе си? Гледах май на снимка едно и пишеше на него Google. Възможно ли е от пощите да крадат писма от Google, понеже са чували, че в тях има пари?
 
От: От: Pin Code за гугъл адсенс

Писмото има ли логото на Google върху себе си? Гледах май на снимка едно и пишеше на него Google. Възможно ли е от пощите да крадат писма от Google, понеже са чували, че в тях има пари?

Малко ми е мътен спомена, но става ясно, че писмото е от гуглето и даже имаше печат на него "confidential" ли беше, нещо подобно. Проблемът е или сбъркан адрес, т.е. неясен за пощальона или превишаване на правата някъде по веригата в пощите.
 

Горе