Revolut карта става популярна сред българите

Имате ли Revolut карта ?

• Да

Votes: 5 45.5%
  • Не

Votes: 6 54.5%

• Общо гласове
    11

isilona

Member
Странно не мога да гласувам

Частно - за early investors и contributors.
Как е участвал в това събитие твоя познат .. винаги съм си мислел че те са за хора / фондове които вкартват няколко чанти с $. А това е втори случай който чувам за човек участвал в раннен етап на инвестиране със сравнително нормална сума

--

Аз също имам карта но я поръчах за да мога да си следя разходите
Имам и една идея която е на теория, но все още не съм тествал
Да ползвам виртуална карта за субскрипшъни които по принцип плащам с КК. Така ще ги изключвам по лесно, защото сега получавам известие за някое такова плащане и ако не съм пред компа да спра неизползваните забравям до следващия месец. Оказва се например че плашам PS4 а съм сядал последно да цъкам около нова година

sstankov

Active Member
Странно не мога да гласувам

Как е участвал в това събитие твоя познат .. винаги съм си мислел че те са за хора / фондове които вкартват няколко чанти с $. А това е втори случай който чувам за човек участвал в раннен етап на инвестиране със сравнително нормална сума

--

Аз също имам карта но я поръчах за да мога да
Имам и една идея която е на теория, но все още не съм тествал
Да ползвам виртуална карта за субскрипшъни които по принцип плащам с КК.
Няма проблем да ползваш виртуалната за каквото искаш. Аз днес получих “оферта” за безплатно издаване на физическа карта , тъй като съм бил ползвал ХХХ лв с виртуалната, та ще ми я пратят безплатно но все още не виждам необходимост да имам такава.

routje

New Member
До тук прочетох доста безплатни неща, а какво се плаща реално? Няма такса теглене, подръжка, никакви такси ли няма, годишна такса?
Няма никакви такси. Реално печалбата им идва от subscription плановете им - имат премиум, метал абонаменти. Също така предлагат абонаменти от тип Revolut for Business или Revolut for Freelancers (което е доста изгодно за freelancers от гледната точка на приятел, който е такъв)

Нищо не се плаща за безплатния план. Ако превишиш лимитите, ще почнеш да плащаш процент такси. Ако я използваш за дребни суми в реалния свят е доста изгодна. Ако я използваш изцяло онлайн нямаш лимити.

До 450 лв на безплатния план можеш да теглиш от банкомати без такси и до 11,500 лева да правиш exchange на валути.
Ако изтеглиш 450лв на 30-ти не можеш да изтеглиш още едни 450 лв на 1-ви следващия месец. Когато стигнеш лимита се брои от деня до 30 дни следващия месец преди рестартиране на лимита.

Последно редактирано:

Горе