Revolut карта става популярна сред българите

Имате ли Revolut карта ?

  • Да

    Votes: 14 53.8%
  • Не

    Votes: 12 46.2%

  • Общо гласове
    26
При добре познатите ни банки - за частно банкиране често човек може да си плати "пакет"-на такса и срещу сумата от 5-6лв на месец му е безплатно почти всичко: теглене от банкомат без лимит на сумите, онлайн банкиране, плащане на такси и данъци, справки и извлечения. Не се досещам да съм плащал каквото и е било освен тази месечна такса. Обаче ако отида в клон на банката, там си има цакане.
Затова ако не му се дават на някого 5те лева такса, винаги може да плаща по 1-2лв на теглене от банкомат, да ходи да превежда/тегли пари на гише за по 5-10 или повече лева всеки път и да се набълбуква за каквото пожелае. ;)
 
Не знам но преводите от револют и айкард ми идват сто пъто по-бързо от междубанков превод. Пускал съм си и към банка превод пак идват по-бързо от междубанков превод. Говоря за опит с различни банки и опита ми за момента с айкард и револют. Не ги хваля, но за момента съм доволен. Позлвам ги за бързи транзакции и гледма да не остава нищо вътре, както и с банките процедирам. Единствено бих се оплакал че са малко с бавен съпорт. Позлвам отскоро и на TBI услугите, пак става бързо превода, минус е че от 2 месеца не мога и не мога да си активирам шибаната карта, то не бяха оправдания че било защото телефона ми бил с две сим карти и нещо системата им, та тва, онова и накрая все още си имам карта която не мога да позлвам и уж щяха да проверят и да ми се обадят, вече седмица от умрял писмо. Вътре в чата с тби като пишеш чакаш по 40 минути.... като минимизираш приложението чата изчезва и разни такива цигании.... Като цяло май на TBI услугата ( освен кредитната служба ) е тегава в момента. Имат и някви бутафорни офиси от които нито можеш да теглиш, нито да поискаш смяна на карта или ПИН, ПИН се сменя само в офис ( а той си ми е далече - в друг град ) и т.н. Демек офиса в моя град е само за лаф мухабет за евентуалемн кредит, нииищо други.
 
така е за айкард и револют, също myfin са топ банка без такси- за теглене, превод и подръжка.
Аз също ползвам ти би ай, и днес инсталирах приложението и си поръчах физическа карта, пластика neon, и ми изписа че до два дни ще ми дойде на адрес по местоживеене.
 
така е за айкард и револют, също myfin са топ банка без такси- за теглене, превод и подръжка.
Аз също ползвам ти би ай, и днес инсталирах приложението и си поръчах физическа карта, пластика neon, и ми изписа че до два дни ще ми дойде на адрес по местоживеене.
Тя ще дойде ама ще видиш зор с активацията както съм писал в коментара :Д :Д :Д
 

Горе