searchengines.bg - ESET пищи и не пуска в сайта имало вирус

venci

Active Member
какво става с този сайт като вляза и нода не ме пуска, я някои друг да пробва и да пише или при мен е проблема. :shock:
 
От: searchengines.bg - ESET пищи и не пуска в сайта имало вирус

какво става с този сайт като вляза и нода не ме пуска, я някои друг да пробва и да пише или при мен е проблема. :shock:
При мен е ОК, ама аз съм с linux и нямам антивирусна програма. Не знам, но да кажат другите. Все още е добре си мисля, не би трябвало да иамт проблеми. ;)
 
От: searchengines.bg - ESET пищи и не пуска в сайта имало вирус

А на какво може да се дължи това, "вероятно имат запор"
 
От: searchengines.bg - ESET пищи и не пуска в сайта имало вирус

вероятно управлението на форум, не е като да управляваш статичен сайт. ще свикнат новичките админи там. :)
 
От: searchengines.bg - ESET пищи и не пуска в сайта имало вирус

Аз го отварям нормално, нищо не казва антивирусната.
 
От: searchengines.bg - ESET пищи и не пуска в сайта имало вирус

И при мен няма проблеми.
 
вероятно управлението на форум, не е като да управляваш статичен сайт. ще свикнат новичките админи там. :)

Въпрос на време е сайтът да бъде изваден от списъка на НОД32 и отново да бъде достъпен за всички потребители, нека не изпадаме в истерии за глупости. Посещавам и двата форума, както много други членове на Предприемач, и се чувствам комфортно както тук така и в searchengines.bg.

Ехидните забележки са най-малкото противни - всички сме колеги и в края на краищата сме на един фронт. Ако някой се чувства голям спец в управлението на форуми и сайтове с удоволствие ще си тествам програмите върху сайтовете му.

М др - когато предприемач беше атакуван от някакви измислени хакери по същия начин се дразнех на малоумни забележки - както казах: чувствам се комфортно и в двата форума и не се срамувам от това
 
От: searchengines.bg - ESET пищи и не пуска в сайта имало вирус

Оставете ги тия идиоти, тия новите собственици са кой от кой по-голям кретен и малумник. Баннаха ме само защото казах, че админа краде статии и си ги слага по малумните сайтове после ( от артикъл директории ). Въобще не ви е работа да влизате при тия малограмотници.
 
От: searchengines.bg - ESET пищи и не пуска в сайта имало вирус

На мен ми отваря нормално. Но съм с АВГ. ;)
 
От: searchengines.bg - ESET пищи и не пуска в сайта имало вирус

И при мен си отваря нормално...аз съм с Bitdefender...

Ето отговора на Oggin за проблема:
Вчера в една тема имаше код, който не е харесал на nod32. Взели сме мерки за изваждане от базата им, но вероятно ще отнеме известно време съжалявам, но наистина поста е бил направен с най-добри намерения
 
От: searchengines.bg - ESET пищи и не пуска в сайта имало вирус

Да, така е. Решиха да пуснат тема да обсъдят един вирус, какво представлява, как се разкодирва, за да разберем какво прави всъщност и как да проверяваме за подобни инфекции, ако имаме такива, за да вземем мерки навреме. Много хубава тема, но жалко че явно с пускането на подобен код някои антивирусни го засичат. При мен също няма проблем, отваря се.. с аваст съм.
 
  • Like
Реакции: Brad

Горе