Seo без пукната стотинка

От: Seo без пукната стотинка

Здравейте.

Нямам много опит със SEO оптимизацията, затова искам да попитам - ако в статия се направят "невидими" ключови думи (избелени на бял фон или с някакъв миниатюрен шрифт или и с двете) ще има ли ефект върху оптимизацията по тези ключови думи в търсачките?

Поздрави.
 
От: Seo без пукната стотинка

Ще има гарантиран ефект. Ще можеш да забравиш сайтовете, в които са публикувани тези статии, за следващите 5 години и да се насладиш на прелестите на офлайна.
 
От: Seo без пукната стотинка

ефекст? без купуване резелтат може ли да се постигне? става въпрос за сериозна ниша

ами, ако нишата позволяза да се маркетира на безплатна блог платформа или на безплатен хостинг - и после сам да си правиш не платена реклмата по някакъв начин - защо да не може. После евентуално ако изкараш пари да ги вложиш обратно ( но не знам вече това брои ли се за инвестиция).

Ако искаш да изкараш повече все ще трябва да вложиш нещо за един хост домейни и някаква реклама, но поне и ще възвърнеш повече. ( ако всичко е направено добре).
 
От: Seo без пукната стотинка

Възможно ли е да се постигне нещо с нулева инвестиция или винаги сериозните проекти са свързани с пари и купуване на "по-тежки" линкове?:(

Купуването на линкове напоследък се наказва жестоко. Оптимизация без финанси е възможна, но за целта трябва здраво обикаленто и четене по форумите, експерименти и много много търпение.
 
Re: От: Seo без пукната стотинка

Купуването на линкове напоследък се наказва жестоко. Оптимизация без финанси е възможна, но за целта трябва здраво обикаленто и четене по форумите, експерименти и много много търпение.
Няма как да не се съглася с това. Никога не съм го препоръчвал, особено това с линк борсите, където е очевадно как, да речем, бг сайт за монтаж на дограма е на руски сайт за военна техника и то в сайдбара или футъра. :) Веднъж да го репортне някой от конкуренцията и е до там. :) Казвам го, защото го видях вече в една бг ниша. Сега е много по-скъпо да го върнеш сайта пак на челни места. ;)

@nadejda, добре дошла и приятен престой тук. Репче за доброто мнение. :)
 
От: Re: От: Seo без пукната стотинка

Няма как да не се съглася с това. Никога не съм го препоръчвал, особено това с линк борсите, където е очевадно как, да речем, бг сайт за монтаж на дограма е на руски сайт за военна техника и то в сайдбара или футъра. :) Веднъж да го репортне някой от конкуренцията и е до там. :) Казвам го, защото го видях вече в една бг ниша. Сега е много по-скъпо да го върнеш сайта пак на челни места. ;)

И любимия ми пример - http://www.metropolitan.bg/bg/ че са и sitewide! Познавам поне 2-ма джедаи които ей-така за спорта репортват...
 
От: Seo без пукната стотинка

Трябва ми СЕО оптимизация за немски сайт . Може ли да ме насочите към подходащия човек. Благодаря.
 
От: Seo без пукната стотинка

Ако става въпрос за сериозна ниша и нямаш хубави-стойностни линкове, нещата са много по трудно, но не и невъзможни!
 
От: Seo без пукната стотинка

Рекламата е най-важното, за да преуспее сайта :) Затова инвестирай!
 
От: Seo без пукната стотинка

Добре, тука теориите за СЕО без никакъв бюджет много ми харесват, само не мога да разбера следното: след като директнориите за сайтове, статии и т.н. вече не се приемат добре от Г., спама по форуми и коментари в блогове също и не сте СЕО специалист от "n" години, за да имате изградени контакти със стойностни сайтове, където да публикуват безплатно линкове към сайта ви, от къде взимате стойностни линкове без пари?
 
От: Seo без пукната стотинка

Добре, тука теориите за СЕО без никакъв бюджет много ми харесват, само не мога да разбера следното: след като директнориите за сайтове, статии и т.н. вече не се приемат добре от Г., спама по форуми и коментари в блогове също и не сте СЕО специалист от "n" години, за да имате изградени контакти със стойностни сайтове, където да публикуват безплатно линкове към сайта ви, от къде взимате стойностни линкове без пари?

Значи само си чешем езиците...
 

Горе