SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: SEO Olympics 2012

I`m in!
Shared with my 10000+ social connections

20 points UP

Фрешвайте като пуснат задачите, да ги не пропуснем..!
 
От: SEO Olympics 2012

някой с профил в другият форум що не постне тема и там да може поне по 20 точки да направят ? за сърченджиинс говоря .. :Д

Темата отдавна е пусната там. Ама интереса е почти нулев. :-]
Sorry... Втора задача евентуално тази вечер.

1. Bangladesh - 216 - 2205 -
2. India - 233 - 1690 -
3. Bulgaria - 51 - 1500 -
 
От: От: SEO Olympics 2012

гледах преди малко как се бореше Кала срещу Федерер и след шоуто, честно казано, тази тема ми е като изцвъкало се върху олимпийската идея врабче....
Прав си!
Но пък олимпийската идея отдавна не е това, което беше. :(
Беларусите си правят страхотна реклама, по начин, достоен само за подражание. Ще е пълна липса на нюх да не се качим на тяхната ракета и да изведем в Космоса качеството на българските SEO майстори.
В югоизточна Азия е привечер, а не виждам развитие по първата задача от този регион.
sunmap.php
 
От: SEO Olympics 2012

аз се регистрирах 3 пъти :Д 210 точки за отбора, дали на края, ще проверяват за истинност на профилите? понеже мога да си се регистрирам до безкрай :Д
 
Re: От: SEO Olympics 2012

още 2ма души с по 50 точки и сме минали Индия...
Да, давай народе, не се суети. :)

В интерес на истината, всеки следващ кръг ще е важен за нас. Но си мисля, че и бройката ще ни е от помощ. Защото даже и да обираме максимум точките, ни трябва и бройка хора, които да ги прибавят. :)
 
От: SEO Olympics 2012

аз се регистрирах 3 пъти :Д 210 точки за отбора, дали на края, ще проверяват за истинност на профилите? понеже мога да си се регистрирам до безкрай :Д

Аз мисля, че не е редно и не трябва да правим такива изпълнения...
 
От: SEO Olympics 2012

обидно е и бангладеш да е на първо място! 50 човека ли има само в България?
 
От: SEO Olympics 2012

обидно е и бангладеш да е на първо място! 50 човека ли има само в България?

Що да е обидно? Регистрират се, участват, познават. А тук - само 50тина ентусиасти. Как да стане? Не и по твоя начин обаче.
 
От: SEO Olympics 2012

аз се регистрирах 3 пъти :Д 210 точки за отбора, дали на края, ще проверяват за истинност на профилите? понеже мога да си се регистрирам до безкрай :Д
Начини много. Ама смисъл няма.
Отделно, че съвсем лесно биха могли да проверят на каква възраст са имейлите и профилите в социалните мрежи.
Ако правите блек, поне го правете да изглежда 120% уайт! Мислете малко, преди да цъкате...
 
От: SEO Olympics 2012

Нещо не мога да разбера. Каква е тая графика и от къде я намери?
 
От: SEO Olympics 2012

Нещо не мога да разбера. Каква е тая графика и от къде я намери?

Значи черното е броя на хората участващи в точни цифри. Розовото е нормализирана ефективността.

Сортирани по ефективност на глава от населението, т.е. както се вижда отначало розовото е над черното и към края вече пад под него.

Нормално е при увеличаване броя на участниците да пада средната ефективност. Ние сме с огромна ефективност, характерна само за тия държави с малко участници, ето най-ефективния на глава от населението излиза участника от армения. После следват пак държави с малко участници и висока ефективност и ние сме намърдани там с много участници и неестествено голяма ефективност.

И отделно като съотношение ни е вече неестествено голяма ефективността спрямо всички останали.

Колкото са по-раздалчени черната и розовата точка, толкова е по-голляма ефективността, както се вижда нормално са близо двете - това е значи натуралността. Освен ако не искаме да се изкараме мега гении тука, макар и да знаем, че не е така и едва ли ще ни и повярва някой.
 
От: SEO Olympics 2012

Начини много. Ама смисъл няма.
Отделно, че съвсем лесно биха могли да проверят на каква възраст са имейлите и профилите в социалните мрежи.
Ако правите блек, поне го правете да изглежда 120% уайт! Мислете малко, преди да цъкате...

Профилите са ми на повече от 2 години, помислила съм го!
 
От: SEO Olympics 2012

Bangladesh 217 2255
India 237 1740
Bulgaria 54 1715

Много добре :)

Вие коя задача правите:
SEO Greenie (30 points) или SEO Geek (50 points)

Аз направих първата без да искам, защото си мислех, че после ще мога и втората, но уви.. останах си само с 50 точки :X
 

Горе