SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Re: SEO Olympics 2012

Е каквото, такова. Поне сме първи. А те реално погледнато не могат всичко да дадат на един тиим. ;)

Честито, българи..... :)

SEO Olympics 2012 is finished! Yeah, it was an amazing race between the best SEO teams and best SEOs in the world!

Please meet our winners - Bulgaria, the UK and Norway! The detailed results will be published soon!

Thank you all, the SEO Olympics would have been impossible without you, without your enthusiasm and will to victory :)

Радвайте се. Ние сме №1, независимо от всичко. ;)
 
От: SEO Olympics 2012

Ако усведомим някоя медия дали ще ни отразят ?

Да тестваме, ако не ни ние не можем ли да ги накараме :D, все пак нета си е наш и овациите са си за нас групичката в предприемач която се постара да изкара БЪЛГАРИЯ на първо място.

Нека някой грамотен да драсне някой друг ред и всички да залеем нета с новината, че България спечели SEO олимпиадата и натри носа на всички останали. :D
 
От: SEO Olympics 2012

[video=youtube;ATejtk87iGM]http://www.youtube.com/watch?v=ATejtk87iGM[/video]
 
  • Like
Реакции: Alf
Поздрав по случай победата!

[video=youtube;6mDzOMs_8CA]http://www.youtube.com/watch?v=6mDzOMs_8CA[/video]

Къде да пишем на медиите? Кажете и да им драснем всички по едно писно бързо, или ако имат твитери фб-ци нещо..?

Или някой ако има познати журналисти направо да им го сервира.
 
От: SEO Olympics 2012

Нещо като статия и пост в някой блог или нещо и после да я налинкнем яко, те ще се усетят сами. :)
 
Re: SEO Olympics 2012

Медиите баце, ако не е някой с отрязана глава или далаверите на Станишев, не ги търси. :) А да, или платена статия. :) Там всякакви такива не биха могли да минат като новина.

Но докарахме злато на България в тази олимпиада. Нямаше да е зле, но сега медиите са прекалени заети да нападат спортистите ни. Мда, ще се радвам да има един пост, някой копи райтър може да си направи и реклама тук. :)
 
От: Re: SEO Olympics 2012

Медиите баце, ако не е някой с отрязана глава или далаверите на Станишев, не ги търси. :) А да, или платена статия. :) Там всякакви такива не биха могли да минат като новина.

Но докарахме злато на България в тази олимпиада. Нямаше да е зле, но сега медиите са прекалени заети да нападат спортистите ни. Мда, ще се радвам да има един пост, някой копи райтър може да си направи и реклама тук. :)

А то баце станишката е на спокойствие сега Боко е номбер уно. :D

Иначе наистина нека некой да направи статия аз съм 100% зад това да я шерна. линкове и работи и всичко от мен с голям кеф. :)
 
От: SEO Olympics 2012

Честито!
Готино е когато форума се обедини зад кауза.
Нека някой да пусне една статия по темата в Медия (на форума) и който иска ще я пусне в сайтовете си с линк, преди "специалистите" да са го направили.
 
От: Re: SEO Olympics 2012

Пукайте бутилките с шампанското бре как никой не се сети го сложи до сега? :D

[video=youtube;COvn9LsiNEM]http://www.youtube.com/watch?v=COvn9LsiNEM[/video]
 
От: От: SEO Olympics 2012

Не, не мисля, че сме ощетени, нито че се надупваме тук специално. Това беше прятелска надпревара в рекламна игра. Англичаните не са чийтвали в нашите пропорции в никакъв случай и аз лично се радвам, че точно те вземат останалата награда.

Като компенсираме реалността във най-измислената виртуалност на която съм присъствал нищо не доказваме, само правим картинката и контраста с реалността още по-подчертани.

Аз лично съм ти много благодарен за тоя труд! И - сигурен съм, че не съм само аз!

Всички го искаме, сигурен съм, че го знаеш, просто не е това начина, и без друго си личи, че сме чийтвали, сега и да правим безсмислени караници с организаторите не ни прави чест и не ни повдига имиджа в никакъв случай!

Да се порадваме заедно на победата си като отбор ви предлагам!

Честито на всички!

:-|
Много смислено изказване - поздрави! :D :beer:
За съжаление не мога да ти дам репутация... :(
 
От: SEO Olympics 2012

Това се казва дух и отбор. Не е като хейтърите във Фейса, гурута уона би, кой по-хйетър от друг. Ако ги видите, ако членувате в тези групи, ще видите какво се казва кретения. Едните хранят другите, третите хранят правителството, оня му крив света, абе жалка работа. ;)

Аз лично очаствах с 2 акаунта и вярваш, че след 5тата задача нямаше как да не станем лидери. Поздравления за най-сплотеното общество, което някога съм виждал, а аз членувам поне в 20. Нямам думи просто за това, което се случи тук. Горд съм, че бях част от това. Честито от мен и нека все така задружно успяваме. :)
 
От: SEO Olympics 2012

Почти всички имаме блогове, нека го напишем в тях и да споделяме в свежо, фб, туитери. Може да пишем на kaldata, technews до колкото знам подкрепят такива изяви. :)

ПП: Айде от мен, нямам много дар слово но колкото толкова, малко позабърсах прахта от блога http://svejo.net/1611043-stoyan-nikolov-lichen-blog
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: От: SEO Olympics 2012

Пукайте бутилките с шампанското бре как никой не се сети го сложи до сега? :D


Hahaха, айде наздраве по случая, струва си! :beer:

Много смислено изказване - поздрави! :D :beer:
За съжаление не мога да ти дам репутация... :(

Благодаря ти, няма проблеми с репутацията :)

[video=youtube;Dchm60W6ciw]http://www.youtube.com/watch?v=Dchm60W6ciw[/video]

"Отбор сме кой каквото ще да говори"
 
Re: От: SEO Olympics 2012

Честито!
Готино е когато форума се обедини зад кауза.
Нека някой да пусне една статия по темата в Медия (на форума) и който иска ще я пусне в сайтовете си с линк, преди "специалистите" да са го направили.
Да, идеята е супер добра. Не само е добре, но и показва, че можем много заедно.

Ако някой напише, ще в публикуваме тук и в други сайтове, както и ще използваме соц. канали и други методи, за да стигне до максимално повече хора. Нека стигне, за да стане и добър пример как трябва да правим нещата.
 
Re: SEO Olympics 2012

Първата статия е готова: България първенец на SEO Olympics 2012 - може да гласувате за нея тук:
svejo.net/1611043-stoyan-nikolov-lichen-blog

Ако някой има възможност да драсне нещо по така, нека включи и това, че тук сме се обединили и сме работили заедно като задружен отбор. :) Може да спомене форума, а за линк ще се радвам адски.

Междудругото чакаме статистики от организаторите, защото нещо май леко кривнаха в страни. :) Но аз съм прекалено радостен да мисля за това сега. След като излязат с точни статистики ще си говорим ;)
 
От: SEO Olympics 2012

Дано има повече анонси по повода, но ни трябва по-истинско заглавие. Надали някой ще обърне внимание по този начин.
 

Горе