SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: SEO Olympics 2012

Ето го и моето творение: http://www.dimitech.net/news.php?readmore=50251

Надявам се да съм обхванал доста от важните неща :)

Също и в свежо може да дадете по един глас - svejo.net/1611066-balgariya-sas-zlaten-medal-ot-seo-olympics-2012 - :)
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: SEO Olympics 2012

Дано има повече анонси по повода, но ни трябва по-истинско заглавие. Надали някой ще обърне внимание по този начин.
Да, и аз ще метна едно насам-натам. Даже тези дни съм обещал да дам малко инфо как е минало, на един блог, на Митака - Креативен.

Заглавието може да е: България взе пак взе златото! Нещо такова.

Това ще предизвика интерес и ще има силна кликаемост.
 
От: Re: От: SEO Olympics 2012

Да, и аз ще метна едно насам-натам. Даже тези дни съм обещал да дам малко инфо как е минало, на един блог, на Митака - Креативен.

Заглавието може да е: България взе пак взе златото! Нещо такова.

Това ще предизвика интерес и ще има силна кликаемост.

Митака вече е пост-нал по темата. Но е хубаво да се помисли над заглавията. Например:

Код:
България взе златото на SEO олимпиадата
България взе златен медал на SEO олимпийските игри
България е първа на SEO олимпиадата
 
Re: От: Re: От: SEO Olympics 2012

Митака вече е пост-нал по темата.

Да, знам, ето го и линка: http://www.kreativen.com/webdev/seo/olympics-2012/

Дано имаме повече гласност. Не за друго, но и да вдигнем малко духа. :)

Още предложения и от мен:

Злато за българския SEO отбор
Златото от SEO олимпиадата отиде в България
Най-добрите оптимизатори са българите
Видяхме, участвахме и взехме златото. - това е за блогър, който е бил в екипа, нещо като лично преживяване

Някой копирайтър? Ще е голяма реклама и за него. ;)
 
От: SEO Olympics 2012

Може и по-агресивни:

"България разби всички конкуренит в световната SEO олимпиада"
"Спукахме от бой всички световни SEO специалисти в олимпиада"
" Българските отсрамиха спортистите в SEO олимпиада 2012"
"Да го духат другите, България е номер едно" - това е леко предложение, към блогърите-хейтъри, видях, че Блинки дава за блогъри алтернативи. Хахахаах. :)

А отностно другите медии, разпространението на новината си зависи от нас. Големите медийни сайтове са просто с аудитория, която чете за Николета, Бойко и някой убит. Там читателите не се кефят на теми, в който сме взели златото някъде. :) Да си четат шита....а ние да кажем на света с нашите си ресурси. ;)
 
От: SEO Olympics 2012

С радост бих ви съдействала с креативна статия, но обстоятелствата ми са такива, че се налагат други действия. Сърдечен успех ви желая!
 
От: SEO Olympics 2012

И аз се включвам в кампанията да информираме медиите за събитието с една кратка новина :)

SEO Olympics 2012: България с злато от олимпиадата на Link Assistant

Дано медиите реагират адекватно и да кажат поне 1 изречение за събитието и постигнатите успехи на нашите оптимизатори ;)
 
Re: SEO Olympics 2012

Статията е супер. ;) Само така. Някой би ли дал да се поства някоя негова по други сайтове? Или да изготви добра, за цялостен PR на кампанията? Ще ми е приятно, ако в нея има малко за форума и как тук сме играли като отбор. Но определено фокуса е победата ни и златото. ;)

Ако медиите раздухат, ще е супер. Така ще можем да привлечем внимание, защото това са хубави неща. Не е поредната политическа тъпня, изливаща се всеки ден. ;)
 
От: SEO Olympics 2012

Току-що публикуваха имената на победителите от състезанието. Честито на Димитър Стайков :)
 
От: SEO Olympics 2012

Хубаво състезание беше, честито на всички тъй като всички сме победители все пак сме първи :) и най-вече честито на Димитър за айФона :)
 
От: SEO Olympics 2012

Сега ставам и какво да видя, Димитър Стайков съм аз:D Пичове никога не съм печелил нищо, а сега какво спечелих, мерси много на всички наистина, голям фен съм на Apple и ще го ползвам наистина :) Сега ще видим да не врътнат някой номер чакам си мейла.

П.п Получих мейла вече, явно имат българка в link assistant, мейла е на английски де.
 
От: От: SEO Olympics 2012

Сега ставам и какво да видя, Димитър Стайков съм аз:D Пичове никога не съм печелил нищо, а сега какво спечелих, мерси много на всички наистина, голям фен съм на Apple и ще го ползвам наистина :) Сега ще видим да не врътнат някой номер чакам си мейла.

П.п Получих мейла вече, явно имат българка в link assistant, мейла е на английски де.

Хаха, честито още веднъж :)
 
От: SEO Olympics 2012

Мерси, тео :) В интерес на истината като се замисля не е чак толкова случайно, днес е специален ден, пък и се намирам в града на богородица :) Смисъл специален е заради някой неща в детството ми, а освен това едната ми баба има имен ден, другата рожден днес.
 
Re: От: SEO Olympics 2012

Сега ставам и какво да видя, Димитър Стайков съм аз:D Пичове никога не съм печелил нищо, а сега какво спечелих, мерси много на всички наистина, голям фен съм на Apple и ще го ползвам наистина :) Сега ще видим да не врътнат някой номер чакам си мейла.

П.п Получих мейла вече, явно имат българка в link assistant, мейла е на английски де.

Честито от мен, още веднъж. Знаех си, че някой от тук ще грабне телефончето - просто нямаше друга опция. Тук хората показаха най-силна отдаденост.

Ето, вече си печеливш и ти пожелавам да си го ползваш с много здраве. Радвам се, когато хората споделят заедно такива моменти.

Да, имат българка, но нали дадохме на темата да не се индексира, за това тя се подвизаваше в другия готин форум: searchengines.bg. :)
 
От: SEO Olympics 2012

Мерси, тео :) В интерес на истината като се замисля не е чак толкова случайно, днес е специален ден, пък и се намирам в града на богородица :) Смисъл специален е заради някой неща в детството ми, а освен това едната ми баба има имен ден, другата рожден днес.

Честита наградка и с здраве да си я ползваш :) Пожелавам ти това да не ти е и последната награда.
 
От: От: SEO Olympics 2012

Сега ставам и какво да видя, Димитър Стайков съм аз:D Пичове никога не съм печелил нищо, а сега какво спечелих, мерси много на всички наистина, голям фен съм на Apple и ще го ползвам наистина :) Сега ще видим да не врътнат някой номер чакам си мейла.

П.п Получих мейла вече, явно имат българка в link assistant, мейла е на английски де.

Честито братле с здраве да си го ползваш. :beer:
 
От: SEO Olympics 2012

Мерси, тео :) В интерес на истината като се замисля не е чак толкова случайно, днес е специален ден, пък и се намирам в града на богородица :) Смисъл специален е заради някой неща в детството ми, а освен това едната ми баба има имен ден, другата рожден днес.
Честито за всички празници!
Да сте живи и здрави!

Няма нищо случайно, когато човек се труди. Рано или късно наградите идват, по един или друг начин.
В труда включвам и добитото познание.

Честито и на всички включили се!
 
От: SEO Olympics 2012

Мерси на всички, радвам се че за 1 година станах част от такъв колектив и заедно победихме, не вярвах че ще спечеля индивидуалната награда, защото просто никога не :D Но, явно Вискяр Бг е прав. А за добитото познание наистина спор няма, форума е невероятно място. Писаха ми, че ще го пратят директно от един от официалните Iphone store в България, които същност не знам кои са точно, знам че Mtel и Globul са дистрибутори, доста сайтове предлагат също, ама точно кои се водят официални, питах с кой контактуват да видим. Очаквайте снимки :)
 

Горе