Telenor става Yettel

Един дол дренки с различна политика са всичките ами...
 
Одобрявам смяна на името, но само когато старото име е много куцо и новото име е по-хубаво. В случая обаче новото име е куцо (а старото звучи като омекотител) :)
А на мен, като взелин за хемороиди ми звучи.
Но едно не мога да разбера мине не мине някоя година и сменят името, все едно смяната на името ще подобри качеството и намали цената. Ай сиктир тези пари за рембрандиране да ги дадат на потребителите под формата на игри подаръци. Абе кока-кола да си е сменила името!

О йес Йетиииииииии
 
Последно редактирано:
Всъщност си сменят името, защото 2018 Теленор си продадоха балканските клонове на Петер Келнер, или по-точно PPF group. Част от договора им бе да запазят бранда за 2 години, като им удължиха срока за още две. Сигурно потребителите са усетили разликата моментално. Поне при мен така се получи. Някак си инфантилните им планове и промоции ме усъмниха, че нещо става. "Слуховете" са че норгетата бягат от българия, след като нашите "прагматични" овластени решиха да не им издадът лиценз за телевизия. На практика Теленор не са това което са от почти 4 години.
За какъв лиценз за тв? За разспространение ли?
 
Малко не е по темата за този оператор, но един друг го е отнесъл здравата:

Австрийския А1 са осъдени за нелоялна търговска практика при сключване на договори по телефона, нещо което и тук им беше на ръба.. От там са ги накрали да публикуват решението на съда на началната си страница (сега не го виждам де). - a1.net е адреса. Ето и снимка от фейса, която да се види как изглежда:

273617035_10160060955609433_3774017809716582724_n.jpg
 
Тук правят каквото си искат. Същото е и с банките и веригите и ЕРП-тата. А от държавите, откъдето са тези неща със сигурност не им се позволяват.
Комунизмът това, комунизмът онова, освен че не е можело да се говори публично за някои неща какво му е било лошото... С по 250 лв заплати хората къщи са строили, ниви коли.
Комунизма ако не беше паднал по този сътресителен начин постепенно щеше да си се измени. И частния бизнес щеше естествено да си навлезе.
 

Горе