VIP Brother 2012

monefff

Well-Known Member
Нямаме таква тема, но я пускам да коментирате..
Аз лично днес, Не съм го гледал това чудо... нямам и намерение да го гледам..

Но вижте на какво се натъкнах: http://www.vipbrotherbulgaria.tk/
Форума има доста добри реклами :lol:
Особенно, разположението им, и страхотното приливане на цветовете от темата на форума, с тези на рекламите с текстове..
Просто не се сдържах :lol:
 
Re: От: VIP Brother 2012

Пълна простотия още с влизането, но нали все пак българина търси именно сеира.
Да, на това се кефи българина. Но какво друго да гледа - черните новини, хвалещи ББ, турските сериали или Батман за n-ти път. :) Както се вика, предлагането е такова, че търсенето се измени. Не че на някои не им е приятно да гледат гадни неща и после да хранят света, че е мизерия, но все пак.

Не съм голям фен, но си чакам Под прикритие и Столичаните. До тогава и аз съм гравитираш електрон, защото започвам вече да засичам и повторения по Дискавъри и Анимал Планет - най-често гледаните от мен канали от няколко години насам.
 
От: VIP Brother 2012

Телевизия не гледам от близо 7 години. Всичко ми е антипатично и глупаво. Цялата информация си я набирам чрез Интернет. Кеф ти новини(ведната, не да чакаш 19:30), кеф ти сериали(в България може даже да не дойдат или ще дойдат след 2 години), кеф ти филми(-//-//-)... От БГ сериалите гледам само "Под прикритие" и него даже си го тягля като не съм вкъщи или имам по-важна работа точно в този час.
 
От: VIP Brother 2012

Кош
Всичко не нужно ще бъде изтривано и местено тук.
След изтриване ще се мести... :lol:
И са оставили п о р но връзките в спама... :lol: :lol: :lol:
 
От: VIP Brother 2012

Аз съм за сървайвъра. Тоя човек не спира да ме удивлява. Ако всички българи бяха като него......ехе... мечти.....
 
От: VIP Brother 2012

Синоптичката на нова тв Никол Станкулова е много красива. Ще ми бъде любопитно да видя тя как ще се държи. Изглежда ми приятен човек.
 
От: VIP Brother 2012

Синоптичката на нова тв Никол Станкулова е много красива. Ще ми бъде любопитно да видя тя как ще се държи. Изглежда ми приятен човек.

Erica, аз съм на същото мнение Никол Станкулова според мен има едно страхотно държание, да тя е красива и хубава, но има и държание което е много важно.
 
От: VIP Brother 2012

Прав сте, не е превзета и в същото време си личи , че е интелигентен човек.
 
От: VIP Brother 2012

за всички фенове на Никол - наистина е красива и много млада
затова държанието й е по-различно

от 26:00 на видеото под статията - не четете текста, от видеото ще разберете всичко
:lol:

Тва го гледах преди време още като излезе, олее на 2 стотинки ги направи, заслужава си да се види :D:D
 
От: Re: От: VIP Brother 2012

Да, на това се кефи българина. Но какво друго да гледа - черните новини, хвалещи ББ, турските сериали или Батман за n-ти път. :) Както се вика, предлагането е такова, че търсенето се измени. Не че на някои не им е приятно да гледат гадни неща и после да хранят света, че е мизерия, но все пак.

Не съм голям фен, но си чакам Под прикритие и Столичаните. До тогава и аз съм гравитираш електрон, защото започвам вече да засичам и повторения по Дискавъри и Анимал Планет - най-често гледаните от мен канали от няколко години насам.

Именно за това става дума. Преди се хващах за главата и не проумявах как може човек да има няколко мнения, които се редуват със скоростта на светлината и според компанията. И накрая естествено - всеки се оплаква, че държавата е скапана.

В крайна сметка аз започнах да уважавам хората, които държат на мнението си. Не мога да приема "селянията" и "голем си, брат" за нещо върховно. Всеки има собствен живот, да го живее както желае. :beer:
 
От: VIP Brother 2012

Тва го гледах преди време още като излезе, олее на 2 стотинки ги направи, заслужава си да се види :D:D

Да, аз пък го гледах по телевизията, хванах точния момент, когато случайно минавах през Новата :lol: няма такъв смях.
Не стига, че закъсня... :mrgreen:
 
От: VIP Brother 2012

За мен само Къци който го помня от детството ми, като гледах БТВ и го даваха. Имаше една игра женени двойки участват, мъжа му слагат превръзка на очите и трябва да познае коя е съпругата му, а имаше 10 момичета, май. Това помня най-така от неговото предаване.
 

Горе