Web CEO - SEO Tools - Online / Desktop

От: Web CEO - SEO Tools - Online / Desktop

Благодарско за споделената информация. :)
 
От: Web CEO - SEO Tools - Online / Desktop

You must spread some Reputation around before giving it to coolice again. :)
 
От: Web CEO - SEO Tools - Online / Desktop

Мисля да пробвам програмата. Правилно ли съм разбрал, че автоматично добавя сайта към различни директории, търсачки и издига сайта на по-предни позиции ?
 
От: Web CEO - SEO Tools - Online / Desktop

препоръчвам ви CuteRank безплатен и следите позицията на 1 сайт
 
Re: От: Web CEO - SEO Tools - Online / Desktop

препоръчвам ви CuteRank безплатен и следите позицията на 1 сайт

Определено ще се пробва. Можеш ли да разкажеш повече за него, ако има повечко инфо, направо давай в нова тема. :) Мерси. ;)
 
От: Web CEO - SEO Tools - Online / Desktop

Смятам, че има и по- полезни СЕО инструменти, вършещи полезна работа
 
сигурно ще помогне да оптимизирам сайта си, но на фона на всички безплатни инструменти, да дам толкова много пари за програма.......
seo не е само програми :)
 
Според мен има по-добри решения, като това, което ще споделя по-долу след няколко дена.
 
Последно редактирано от модератор:
сигурно ще помогне да оптимизирам сайта си, но на фона на всички безплатни инструменти, да дам толкова много пари за програма.......
seo не е само програми :)

Всъщност какво е SEO? Така ли се трупат линкове :rolleyes:

Иначе по темата. Абсолютно всички данни изплюти от инструменти като ahrefs, semrush и buzzusumo е възможно да бъдат взети и с безплатни такива. НО! Повярвай ми, ще ти отнеме много повече време да свършиш Х задача. Кое е по-ценно - времето или $300-$400, които в дългосрочен план ще се избият поне десетократно?

Българина е много интересно животно. Дай да спестя 300лв., защото ми идва скъпо, пък аз ще отделя часове или дни за нещо, което ще би ми отнело в пъти по-малко време ако похарча тези 300лв. за инструмент, който ще ми помогне да си върша работата по-лесно.

Подобен разговор съм водил с клиент, който управляваше двайсетина WordPress сайта и ме питаше как да си оптимизира работата. Казах му, че аз лично използвам софтуери като manage и infinitewp. Отговора какъв беше? "О, ама това е много пари, да не съм луд да давам толкова пари на вятъра?!?!" ;)
 
Ехе това web ceo съм го ползвал преди хиляда години, бях забравил:)
 

Горе