Web CEO - SEO Tools - Online / Desktop

coolice

Owner




Един от най-добрите софтуери за един уебмастър или SEO фирма. Вече и с безплатна онлайн версия в клауда нали е модерно...

През 2006 когато е пусната тази тема програма се използва се от над 300 000 уеб бизнеса. А днес в средата на 2013 техният като тръгнете да се регистрирате за онлаин версията пише 974,372 registered users. Ако разгледате лентата с клиентите, ще видите доста известни имена на големи корпорации. Предполагам се ползва от доста инхаус сео отдели, понеже позволява доста лесен мениджмънт на проекти, колективна работа и разпределение на задачите между повече хора...



Online - 2 Free projects Desktop - 30 Days Free Trial


Включва 12 различни инструмента (8 за Online Версията) в следните групи :


  • Search Engine Optimization
  • Keyword Suggestion
  • Pay Per Click Campaign Management
  • Search Engine Submission
  • Ranking Check
  • Link Popularity Analysis - Majestic SEO интеграция, Google Webmaster Tools интеграция - на десктоп версията,
  • Web Analytics - интеграция с Google Analytics Free, има и тяхна аналитикс услуга която е платена
  • Link Partner Finder
  • Website Quality
  • Website Editor
  • FTP


Безплатна Онлайн Версия
няма изискване за кредитна карта


 
Последно редактирано от модератор:
А има ли версия за линукс тъй като 70 % докато сам на ПС ползвам линукс... ще ми е по удобно и даже да не е същата програма някоя подобна но за линукс по точно слакуаре дистро.
 
Ползвал съм програма... и съм с противоречиво мнение. От една страна синтезира доста информация, от друга има реално разминаване с това, които ти показват съответните търсачки, като индексирани страници. Тоест WebCEO работи със значим процент на грешка.

Добър е за нащинаещи, които искат да навлязат в уеб сайт маркетинга. Но иначе програмата дава прекалено неточна информация, ако разчитате на достоверност за всеки един линк например.
 
Добре че fcolor постна , та да видя темата :)

Някой друг да сподели отзиви от програмата ???


---------------------------
Burn Fats
 
Програмката работи добре. Относно линковете е ясно че е неточна ползва даните на Гугъл които не показва всички линкове (има саитове на първа страница с по 6 линка) Ако искаш да проверяваш проценти на ключови думи по твоите страници в заглавията киурдите и и по тези на конкуренциятя (топ 10) просто е незаменима ....
 
Между другото, програмата е готина, обаче и адски изнершяща, защото е супер дребнаво копеле.
Така де, това е плюс :)
Най-готиното и е това, че тя не е нещо революционно - просто събира най-полезните неща в един прозорец, което пести адски много време.
 
Скоро мисля да потърся СД-КЕЙ за ПРО версията мисля че е мн добра програма поне се спестява доста време :)
 
киурд съджесчъна е с опиции до хиляда киурда (това е платено като събскрипшън дори и да си пуснеш платена) Отключениса не само генерал оптимизашън типс ами и персонални за Г, Я и М . Унлишъд вкючва и курсът им. Вече не си спомням кои са функции от платената не се включват във фрее версията (не съм я ползвал отдавна)
 
coolice каза:
киурд съджесчъна е с опиции до хиляда киурда (това е платено като събскрипшън дори и да си пуснеш платена) Отключениса не само генерал оптимизашън типс ами и персонални за Г, Я и М . Унлишъд вкючва и курсът им. Вече не си спомням кои са функции от платената не се включват във фрее версията (не съм я ползвал отдавна)
Иииии, че хубаво го каза :D
 
Phil каза:
coolice каза:
киурд съджесчъна е с опиции до хиляда киурда (това е платено като събскрипшън дори и да си пуснеш платена) Отключениса не само генерал оптимизашън типс ами и персонални за Г, Я и М . Унлишъд вкючва и курсът им. Вече не си спомням кои са функции от платената не се включват във фрее версията (не съм я ползвал отдавна)
Иииии, че хубаво го каза :D
Добре че разбираме, иначе щеше да ни е тегаво да се разбере. :)
 
абе тази програма върши ли някаква работа след като уж ме е добавила в ~100 търсачки/директорий след няколко дена като проверя и няма ме...
какви са ви впечатленията?
 

Горе