WP тема за новинарски сайт

От: WP тема за новинарски сайт

Задължително, но има много работа сега съм на 60 отворени страници и е страшно
 
От: WP тема за новинарски сайт

а само да питам, един колега от форума тук ми писа да ми влезне жане за темата, аз я купих и другата седмица като си вкарал пари иска да ми изпрати пари да му изпратя зип файла, , не искам да я давам да не се получи некой фал да спре да работи или нещо такова, но той ми обясни че нямало да има проблем и за двамата ще било по добре така, че било същото ако си я купи от там или да му я пратя :ДНякой по запознат с тези неща ако може да сподели плюсовете и минусите на тая врътка :Д
 
От: WP тема за новинарски сайт

няма да има проблем, даже ако искаш ще я делнеме на 3 , за добра цена ти я плащам и на всички ни излиза по тънко.
 
От: WP тема за новинарски сайт

Абе аз незнаех че сте толкова пъргави!
Щях да ти я дам да си я разцъкаш и ако ти хареса тогава ако искаш да си я купиш...

Що толкова напрягане в петък.

Не играеш честно хаха
 
От: WP тема за новинарски сайт

няма да има проблем, даже ако искаш ще я делнеме на 3 , за добра цена ти я плащам и на всички ни излиза по тънко.

Ооо, аз за това от колко време се колебая и не искам да пускам моите теми в продажба, щото всички сте тарикати.
 
От: WP тема за новинарски сайт

Не разбрах какво може да стане, Странник

Нищо няма да стане.
 
От: WP тема за новинарски сайт

Едва ли ще има други заинтересовани, защото цената не е малка - минимум 70-80$ на тема.

lol! това са много пари...само ти си виждал толкова :oops:
стига с това изхвърляне...нямал да пуска темите си за продажба защото щели да му ги откраднат :lol:

Пусни само скрееншоти, че ще ни умориш от любопитство бе човек :)

няма да е нещо невиждано
със сигурност не е скрит талант..и няма как да направи по-добра тема от хилядите други разработчици които се занимават само с това
а той е "направил" (в кавички, защото не е от нулата, а само е сменил картинки и цветове) една тема която го е страх да пусне за продажба...
това е смешно...
 
От: WP тема за новинарски сайт

а само да питам, един колега от форума тук ми писа да ми влезне жане за темата, аз я купих и другата седмица като си вкарал пари иска да ми изпрати пари да му изпратя зип файла, , не искам да я давам да не се получи некой фал да спре да работи или нещо такова, но той ми обясни че нямало да има проблем и за двамата ще било по добре така, че било същото ако си я купи от там или да му я пратя :ДНякой по запознат с тези неща ако може да сподели плюсовете и минусите на тая врътка :Д

искай му половината пари и я продай
не се прави на голем моралист

Когато заплатите тук станат колкото в лондон, тогава може да мислим и за тях
 
От: WP тема за новинарски сайт

Е, така е, сменям цветовете, ама да знаеш, че и това не е лесно, а трябват знания, а тези знания са скъпи!
 
От: WP тема за новинарски сайт

Здравейте колеги, видях че има доста такива теми но така и не мога да намеря подходящата тема за новият ми проект :) Искам нещо ей такова dalih.net/wordpress-themes/smart-news/ , но малко по изчистено някак си , този е много наблъскан неможе да се прочете най-интересното , мога да прежаля до 20-30 долара за някаква такава добра тема/ Благодаря ви предварително, сигурен съм че сред вас има знаменосци с добри сърца и ще помогнат :) Успех


Най-добрия вариант е да си харесаш нещо максимално близо до това което искаш, след което да си я кустомизираш до това което искаш. Идеална тема правена точно за теб няма да намериш, освен ако някои не я е правил лично за теб...
 
От: WP тема за новинарски сайт

Най-добрия вариант е да си харесаш нещо максимално близо до това което искаш, след което да си я кустомизираш до това което искаш. Идеална тема правена точно за теб няма да намериш, освен ако някои не я е правил лично за теб...

Да така е, избрах си тема сега се опитвам да я променя от тук там по мой вкус :)


Е до къде я докарахме ?

Мъча се още с един хеадерлайн искам да го скрия ама нещо все бъркам и разни други пипах доста по темата и даже поразвалих малко текстовете има още работа :-(
 
Re: От: WP тема за новинарски сайт

Мъча се още с един хеадерлайн искам да го скрия ама нещо все бъркам и разни други пипах доста по темата и даже поразвалих малко текстовете има още работа :-(
Дай да видим до къде я докара? Нещо да помогнем. ;)
 

Горе