WP тема за новинарски сайт

Здравейте колеги, видях че има доста такива теми но така и не мога да намеря подходящата тема за новият ми проект :) Искам нещо ей такова dalih.net/wordpress-themes/smart-news/ , но малко по изчистено някак си , този е много наблъскан неможе да се прочете най-интересното , мога да прежаля до 20-30 долара за някаква такава добра тема/ Благодаря ви предварително, сигурен съм че сред вас има знаменосци с добри сърца и ще помогнат :) Успех
 
От: WP тема за новинарски сайт

или нещо такова theme-junkie.com/themes/newswire , ама 50 долара са ми много за туй , или ей такова чудо gabfirethemes.com/themes/transcript/
 
Какви новини ще има. Или не е важно. Давайте хора. Помагайте. Мисля, че някой може да ти хелпне. ;) Успехи.
 
От: WP тема за новинарски сайт

Общество, Крими, Хайлайф, Спорт и т.н. , говоря за български новини
 
От: WP тема за новинарски сайт

Може да е и някоя безплатна като за начало за първите дни докато понапълня със съдържание но да може да се махат поне рекламните линкове
 
От: WP тема за новинарски сайт

http://demo.theme-junkie.com/?theme=freshlife - има много настройки, модулите могат да се махнат и да се изчисти максимално, има много функции и сео инструменти, добър съпорт....е струва пари естествено :)
http://www.themelabs.com/the-original-premium-news-wordpress-theme-woothemes/ - тази също е добра и е безплатна
http://diythemes.com/plans/ - Thesis - много добра, но и по скъпа. Можеш да си направиш сайта да изглежда както си искаш, при това без да се изискват кой знае какви знания за пхп.

Има и много други, но трябва да се поразтърсиш.
 
От: WP тема за новинарски сайт

Според мен, без да съм експерт по WP, най-добрата тема за новини е :London Live
londonlive-preview.png
 
От: WP тема за новинарски сайт

predpriema4 - жалко, че не разполагаш с повече пари, иначе щях да ти покажа нещо хубаво. Има и добри безплатни теми, успех в търсенето.
 
От: WP тема за новинарски сайт

Порови из тези. Хубавото е, че имат безплатна версия, с която да си тестваш нещата (а и ако оставиш линковете във футъра може да са я ползваш и лайф). В момента в който решиш да ги махнеш просто плащаш лиценз и вкарваш активиращ ключ.
 
От: WP тема за новинарски сайт

predpriema4 - жалко, че не разполагаш с повече пари, иначе щях да ти покажа нещо хубаво. Има и добри безплатни теми, успех в търсенето.

Въпреки това можеш да го покажеш. Може да има и други заинтересовани по темата. :)
 
Re: От: WP тема за новинарски сайт

Въпреки това можеш да го покажеш. Може да има и други заинтересовани по темата. :)

100% ще има. Аз лично искам да видя какво ще кажат и другите. Аз си имам няколко фаворита от темефореста, но реално зависи и към каква стилистика се придържа автора. Иначе примерите са му добри и доста добре може да насочат хората и да им подскаже какво се иска в задачата. :)
 
От: WP тема за новинарски сайт

Въпреки това можеш да го покажеш. Може да има и други заинтересовани по темата. :)

Едва ли ще има други заинтересовани, защото цената не е малка - минимум 70-80$ на тема.
 
От: WP тема за новинарски сайт

Ще постна по-късно линк към една, която сега е на промоция за 9 долара а е много добра
 
От: WP тема за новинарски сайт

Отивам да вкарам пари и до 2 часа купувам тема, ако няма по добри предложения ще е тази горе където я споделих
 
От: WP тема за новинарски сайт

Според мен, без да съм експерт по WP, най-добрата тема за новини е :London Live
londonlive-preview.png

Това е темата, купих я, сега има много работа докато я пооформя :)мерси колега, надявам се да се получи нещо интересно,
 

Горе