Youtube занимание

Кви са тия прахосмукачки с космически цени , моя почистващ робот не струва толкова :D

Модулните прахосмукачки - виж в гугъл. Патентован воден филтър - виж в гугъл. Всеки модул на отделна цена. Тоест нямаш ограничение къде и какво почистваш - само да си в час с процесите.

Виж колко пари иска на чистене или на час за да ти чистят с нея. Един клиент ме светна за нея и вече имам два модела 2015 и 2018 г.
 
Кви са тия прахосмукачки с космически цени , моя почистващ робот не струва толкова :D

Първият модел в света с воден филтър. След като им изтича патента по давност и други пускар разработки.

Мотото им е: Само мокрият прах не лети. Защото създателят и видял как метачите мокрели улицата преди метене и всички минувачи си вървели кротко и спокойно / щастливи...
 
Бабата и дядото имат такова животно. Стои като голям камък :D. Съпругата ми едно време ги е манипулирала да я купят "още се чуват не добри думи за нея".
Моето кат му цъкна копчето както е при @BurnX , излизам да не ми бучи на главата и след 20 мин. вече ходя на чистичко...
 
Бабата и дядото имат такова животно. Стои като голям камък :D. Съпругата ми едно време ги е манипулирала да я купят "още се чуват не добри думи за нея".
Моето кат му цъкна копчето както е при @BurnX , излизам да не ми бучи на главата и след 20 мин. вече ходя на чистичко...

Аз чистя у нас. Релаксвам така :) за това жена ми ме рекламира навсякъде. И си купи парочистачка на керхер - чисти всичко тая около 300 лв. Скоро ще купя и оная ПРО версията. Сваля боя и мазилки :) лесно ремонтирам с нея.
 
Епа идвай вкъщи :) няма да те таксувам за СПА ;)

С пароструйката клекалото го чистя точно 2 пъти в годината. Като чисто ново става и сменявам само гъвкавият канал в гърба му.

Мозайка. Врати. Фуги. Печки. Мазнини - парата им ебава майката.

Само на сестрата на жена ми давах Рейнбоу. Всички останали нямат уважение към мен и си метът...

При 100 градуса парата е бог. Баровете са ангелите. Афе освежавам всичко. Едно време чистехме по половин ден: Прахосмук. Тупане. Прозорци и тн....

Сега с два уреда и за 90 минути опуквам сам всичко. И не тупам - голямата тупалка на Рейнбоуто прави около 150 удара в минута.

Вече не мисля за чистота. Жена ми само чисти водния филтър и ми носи бирата. Идилия.
 
колко пара е?

300-350 лв - виж в нета. Още не съм я купил. Но е поредната стратегическа за мен и съпругата ми покупка. Тъй като дава БЕЗКРАЙНА свобода и независимост........... и най-вече разбираш как ремонтите са една схема за източване на пари от шматки..............
 
@BurnX:) Какъв хладилник имаш.
 
Не успях да ги изям.... може би трябваше да се насиля още докато повърна - да стане по драматично :D

Е така разбираш дали човек обича това, което прави, когато инвестицията за да направи видеото е по-скъпа от това, което ще изкара от него. :D

П.С. - Каналът ти изглежда доста добре. Начинът, по който е оформен, заглавията и thumbnail-ите. Изгледах няколко части от това видео и качеството е доста добро, обаче според мен като идея ще е добре на някои сцени, когато не говориш да слагаш някаква музичка за фон, сякаш ще е по-добре. Примерно сцената с колата, може би трябваше тази част да е по-кратка с някаква приятна музика. И веднага забелязвам как няколко клипа от Брадъра имат доста гледания спрямо другите... Ама както съм казвам и преди хората искат да гледат простотия и скандали... Ама нека правят каквото искат, всеки си има своите интереси и виждания.
 
Е така разбираш дали човек обича това, което прави, когато инвестицията за да направи видеото е по-скъпа от това, което ще изкара от него. :D

П.С. - Каналът ти изглежда доста добре. Начинът, по който е оформен, заглавията и thumbnail-ите. Изгледах няколко части от това видео и качеството е доста добро, обаче според мен като идея ще е добре на някои сцени, когато не говориш да слагаш някаква музичка за фон, сякаш ще е по-добре. Примерно сцената с колата, може би трябваше тази част да е по-кратка с някаква приятна музика. И веднага забелязвам как няколко клипа от Брадъра имат доста гледания спрямо другите... Ама както съм казвам и преди хората искат да гледат простотия и скандали... Ама нека правят каквото искат, всеки си има своите интереси и виждания.
Брадъра се гледа това е... някой ден като набъбне канала , може и другите клипчета да им се обърне внимание. Мисля моето следващо предизвикателство да е за максимално време без да дишам под вода във ваната :D Бебето също ще има воден клип - ама се чака розовото фламинго да пристигне от алиекспрес :D
 

Горе