Тече ПР ъпдейт

От: Тече ПР ъпдейт

И на мен един 2-3 месечен БГ блог хвана ПР2. Има 21 индексирани страници към момента и дори 2 от тях са хванали ПР1. Доволен съм.
 
От: Тече ПР ъпдейт

... дано да е така и занапред.

Поддържаш ли си сайтовете - винаги ще си добре и няма да има неприятни моменти!
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен има промяна PR3 > PR4 :)
При вас как е?
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен 0nmp3.com от 0 -> 3 :) Което не мога да си обясня, но се радвам :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Мат, няма ли да се спъне да натисне копчето скоро?
 
От: Тече ПР ъпдейт

може би между 8 и 10 февруари или поне така смятам аз :D
 
От: Тече ПР ъпдейт

може би между 8 и 10 февруари или поне така смятам аз :D

Знам, че е малко стряскащо като изскочи тази тема ама просто исках да си попитам. :D
 
От: Тече ПР ъпдейт

Винаги съм се чудил на хората, които "предказват" (да не кажа измислят) дати за ПР ъпдейт :). Някой може ли да ми обясни на база на какво го правят по-точно? Надявам се не е на база средноаритметично време минало между останалите ъпдейти :D. А за друго не се сещам.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Винаги съм се чудил на хората, които "предказват" (да не кажа измислят) дати за ПР ъпдейт :).
не знам на каква база го правят, но аз съм склонен да се доверя на тези, които са "предсказали" с голяма точност предишните.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Днес забелязах че на 2 сайта имам понижение с по 1 пункт.
Сигурно е имало частичен ъпдейт тия дни.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Ако наистина има PR ъпдейт, просто надушвам какви ще са следващите теми: "Продават се линкове с PR..." :lol:
 
От: Тече ПР ъпдейт

има нещо - нов сайт на 20 дена с 10на уникални статии ПР3, дано да е все нагоре
 
От: Тече ПР ъпдейт

има нещо - нов сайт на 20 дена с 10на уникални статии ПР3, дано да е все нагоре

Защото е нов сайт и получаваш начална подкрепа от Гугъл, после ако не си поддържаш сайта ще те свали.
 
От: Тече ПР ъпдейт

то това е ясно имах предвид другите и те да са нагоре
 
От: Тече ПР ъпдейт

може би между 8 и 10 февруари или поне така смятам аз :D

само 4 дена разлика - отивам да пусна тото
 
Re: От: Тече ПР ъпдейт

Винаги съм се чудил на хората, които "предказват" (да не кажа измислят) дати за ПР ъпдейт :). Някой може ли да ми обясни на база на какво го правят по-точно? Надявам се не е на база средноаритметично време минало между останалите ъпдейти :D. А за друго не се сещам.

някога имаше ъпдейти на около 3 месеца, като преди PR ъпдейт имаше backlink ъпдейт (бройката линкове при команда link) само че това работеше добре за продавачите на линкове и Г можеби заради това ги разреди...

където поглегнах засега е без изменение
 

Горе