ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Той това чака, ама според мен не става за това. Рано е още да мислим за това, първо трябва да се избере ВНС... то да си свърши правилно работата и едва след това ще го мислим.

Ходиш ли на протестите, ВНС е опасно в момента защото доста хора ще се възползват от ситуацията. Икономиката спря, хората са гладни и се иска спешно решение.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Бойко, както и другите преди това нищо не направиха, нито за малкия, нито за средния бизнес, да не говорим за децата, майките, пенсионерите едно голямо НИЩО!
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ходиш ли на протестите, ВНС е опасно в момента защото доста хора ще се възползват от ситуацията. Икономиката спря, хората са гладни и се иска спешно решение.

Не само, че е опасно ами може да го ядам и по-голям от в момента:

риска на мажориталния вот е че ако имаме 240 депутат при 6 000 000 имащи право на глас

или един депутат ще се избира с 25 000 гласа

ако гласуват 4 000 000 като на предните избори ще са нужни 16 000 гласа

а при три милиона само 12500 гласа...

демек ще е лесно да си купиш депутатско място даже ще е много лесно...


10-15к цигани от някоя махала и си депутат. Съвсем ще се обезсмисли гласуването.:)
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ха-ха

Че в момента не си ли купуват гласовете

Купуват ги и още как.
А мажоритарния вот трябва да е по общини или по области, зависи колко депутата ще са, и от всяка община/област да се борят няколко човека за депутатско място и тогава нека да купуват гласове, ама да видим кой повече ще даде :)

общините са 264 а областите 28. Ако приемем че депутатите ще са приблизително 120 или по-добре да са 28 по 4 = 112. Така от всяка област ще има 4 депутата. На мажоритарен принцип ще се заят кои са те много добре и какво правят за региона си от когото са избрани.
 
От: От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Не само, че е опасно ами може да го ядам и по-голям от в момента:

В момента усещам друго, което не трябва да се подценява и дано не съм прав. Мисля, че в държавата няма пари ни очакват тежки времена. Надявам се да греша, защото не ми се мисли какво ще стане ако държавата не си стъпи на краката.
 
От: От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

В момента усещам друго, което не трябва да се подценява и дано не съм прав. Мисля, че в държавата няма пари ни очакват тежки времена. Надявам се да греша, защото не ми се мисли какво ще стане ако държавата не си стъпи на краката.

няма такава опасност - спокойно
никога не сме били здраво стъпили на краката си :)

ако пък не стигат парите - ще искаме да ни дадат безвъзмезно от ЕС
иначе за къв h*i сме в него... на гърците дадоха - не може да откажат и на нас :lol:




яд ли те е? :p :p :p :p :p
:lol:
 
От: От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

няма такава опасност - спокойно
никога не сме били здраво стъпили на краката си :)

ако пък не стигат парите - ще искаме да ни дадат безвъзмезно от ЕС
иначе за къв h*i сме в него... на гърците дадоха - не може да откажат и на нас :lol:

Ние не сме Гърците нямаме си Сорус. Ние сме трън в очите на цяла Европа.
 
От: От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

яд ли те е? :p :p :p :p :p
:lol:

За него не знам ама утре, ако остане тая мутра пак мен лично много ще ме е яд.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Сега въпросителните са много

ще се наложи бързи мерки за кратки срокове
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Мислех, че няма по-голям малоумник в темата от Ремайнда, ама се оказа че има- , тоя дето спомена, че Слави Трифонов да бил тая личност
Това е просто моето мнение бе приятелю! Честен е, справедлив е, патриот е, мисли за доброто на народа (поне така мисля аз).
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Пак търсиш месия, да те оправи. Слави е член на масоните и дори и да влезне в политиката, ще гледа да укрепи интересите на кръга от хора, към които принадлежи. Не си мисли, че е независим от нищо. Защо не лаеше така ожесточено срещу Бойко, по средата на мандата. Позволяваше си да го иронизира и т.н, ама дотам. А сега е лесно - на умряло куче нож да вадиш, да му посвещаваш цели предавания и да плюеш с пълна сила. М
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Не знам за вас, но аз излизам отново на улицата, надявам се и Вие да сте някъде там :)
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Пак търсиш месия, да те оправи. Слави е член на масоните и дори и да влезне в политиката, ще гледа да укрепи интересите на кръга от хора, към които принадлежи. Не си мисли, че е независим от нищо. Защо не лаеше така ожесточено срещу Бойко, по средата на мандата. Позволяваше си да го иронизира и т.н, ама дотам. А сега е лесно - на умряло куче нож да вадиш, да му посвещаваш цели предавания и да плюеш с пълна сила. М

Кучето още не е умряло, и няма да пусне лесно кокала, което си пролича и по действията през целия ден.
 
От: Re: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

риска на мажориталния вот е че ако имаме 240 депутат при 6 000 000 имащи право на глас

или един депутат ще се избира с 25 000 гласа

ако гласуват 4 000 000 като на предните избори ще са нужни 16 000 гласа

а при три милиона само 12500 гласа...

демек ще е лесно да си купиш депутатско място даже ще е много лесно...

Не мога да ги схвана тея сметки. Това е така ако всеки има право да си даде гласа само за един депутат, което е безсмислено. Аз не искам да избирам един, а 240. Следователно ако се гласува за всеки един поотделно сметките стават съвсем различни. Какво пречи да има долна граница - под 30% да не се допускат. Доизбират се непопълнените бройки, като същевременно кандидат-депутатите минаващи нужния процент започват да работят. тпадналите на първи транж с под 5-10% примерно да нямат право за повторна кандидатура. Ако няма поне 50% от кандидатите минаващи нужните примерно 50% - повторни избори. Ако до 3-ти избори не се попълнят нужните 240 депутата и при условие, че първи тур е минал с над 50%, и втори с някакви % - ще си караме с по малко депутати.

Просто примерна идея.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Абстрахирайте се от нормалния първоначален и емоционален изблик и внимателно чуйте, какво казва.

[video=youtube;XMRW9qCFl_A]http://www.youtube.com/watch?v=XMRW9qCFl_A[/video]
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Що ли имам чувството че прехода или тези 24 години ни върнаха в изходна позиция и пак на ново?!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Преход преход, колко да е преход... роднина - милиционер, роднина - милиционер...
 
да си припомним това парти пир по време на чума... и доган и вежди и р.овч и слави се вижда при илия павлов мутригруп

[video=youtube;OdOj-ZJ8fUM]http://www.youtube.com/watch?v=OdOj-ZJ8fUM[/video]
 

Горе