АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ако не промениш тролското си поведение,никой няма да те взема на сериозно.Опитай се да се държиш поне като орк.Приятелски съвет. :)
Баш па съвет от теб!? Сигурен ли си, че знаеш какво говориш? Руана още ли ще става валута-хегемон? Летящи в облаците странни, нещастни същества. Разбирам мъката ви. Но утре рублата ще удари ново дъно. Свиквайте! Безплатен съвет!
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Баш па съвет от теб!? Сигурен ли си, че знаеш какво говориш? Руана още ли ще става валута-хегемон? Летящи в облаците странни, нещастни същества. Разбирам мъката ви. Но утре рублата ще удари ново дъно. Свиквайте! Безплатен съвет!

Въпреки,че се размива темата с такива тъпи спорове,дай ми линк към тема от всичките си 418 мнения до момента,в което ти реално търсиш съвет или даваш съвет на някой във връзка с нещо онлайн,независимо дали е уебсайт,блог,онлайн плащане или нещо свързано с интернет предприемачеството.Може и да се бъркам,но в теми свързана с онлайн печелене на пари,нито едно твое мнение не съм виждал....
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Въпреки,че се размива темата с такива тъпи спорове,дай ми линк към тема от всичките си 418 мнения до момента,в което ти реално търсиш съвет или даваш съвет на някой във връзка с нещо онлайн,независимо дали е уебсайт,блог,онлайн плащане или нещо свързано с интернет предприемачеството.Може и да се бъркам,но в теми свързана с онлайн печелене на пари,нито едно твое мнение не съм виждал....
Няма как да видиш такива мнения от политическите тролове на заплата, работещи в офис с компютър. Момчето сигурно е от РБ и му дават 5 стички на мнение тук :lol:
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Въпреки,че се размива темата с такива тъпи спорове,дай ми линк към тема от всичките си 418 мнения до момента,в което ти реално търсиш съвет или даваш съвет на някой във връзка с нещо онлайн,независимо дали е уебсайт,блог,онлайн плащане или нещо свързано с интернет предприемачеството.Може и да се бъркам,но в теми свързана с онлайн печелене на пари,нито едно твое мнение не съм виждал....
Хахахахаааа... това трябваше да е някаква защита на рублата, която до 1 януари може да стане 1000 rub/usd! Дай Боже!
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хахахахаааа... това трябваше да е някаква защита на рублата, която до 1 януари може да стане 1000 rub/usd! Дай Боже!
Дай ми линк,към твое мнение в този форум,различно от политическо тролене!Ако не ти е ясен въпроса,питай някоя от колежките си.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хахахахаааа... това трябваше да е някаква защита на рублата, която до 1 януари може да стане 1000 rub/usd! Дай Боже!

Ти не четеш ли кво те пита човека бе, трол смотан. Отговаряй къв кур дириш тука!? Много станахте... деба олигофрените.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти си смешник и затова не те чета попринцип.

Извинявай. То не беше към теб, а към другия колега Страна. :lol: :lol: :lol:

Ама по принцип и той така смята, така че няма проблем. :lol: :lol: :lol:

А за брокера си нямам на идея, но най-вероятно скоро време ще наложат ограничения така, че колкото и да ни се иска няма да може да разцъкваме рублата.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти не четеш ли кво те пита човека бе, трол смотан. Отговаряй къв кур дириш тука!? Много станахте... деба олигофрените.
Ххахахахах, ще ме спукате от смях! Скоро може да си ползвате рублите за подпалки на печката, обаче така се напъвате... Верно сте много забавни, като се изнервите. Може да се въведе нов термин за боните мозъци - руанци.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мен брокера ми сега ми писа емейл, че търговията на евро и долар с рублите става на "клосе онли", демек не ми дават да отварям повече позиции, а само да затварям. Какво мислиш, тревожен сигнал ли е това, че брокера не струва?

Доста странно, да можеш само да купуваш и така да затваряш позицията си - това никак не говори добре за брокера.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Доста странно, да можеш само да купуваш и така да затваряш позицията си - това никак не говори добре за брокера.

Значи не трябва да държа повече пари там, то някъв с кипърска регулация безтои, те не са много надеждни.

Иначе според мен рублата е в последния си етап на поевтиняването, много прилича на пъмп анд дъмп графиките.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Кво говориш бе неадекватнико? Къде си ме видял мене да пиша в теми за и против рублата и руснаците? Гледам те как тролиш малоумно и не можах да те изтрая. Нищо общо няма включването ми с темата. Поне да беше като Проданов да тролиш професионално, ама явно толкова можеш. Обърни се към него да ти предаде някои уроци, че белким спреш да се излагаш. Може и заплата да ти вдигнат от 3 на 4 стотинки:)

Ххахахахах, ще ме спукате от смях! Скоро може да си ползвате рублите за подпалки на печката, обаче така се напъвате... Верно сте много забавни, като се изнервите. Може да се въведе нов термин за боните мозъци - руанци.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Значи не трябва да държа повече пари там, то някъв с кипърска регулация безтои, те не са много надеждни.

Иначе според мен рублата е в последния си етап на поевтиняването, много прилича на пъмп анд дъмп графиките.

На този етап няма абсолютно никакви предпоставки подкрепящи, че сме в последна фаза.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

На този етап няма абсолютно никакви предпоставки подкрепящи, че сме в последна фаза.

Трябва ли винаги фундаментално да е подкрепено?
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Кво говориш бе неадекватнико? Къде си ме видял мене да пиша в теми за и против рублата и руснаците? Гледам те как тролиш малоумно и не можах да те изтрая. Нищо общо няма включването ми с темата. Поне да беше като Проданов да тролиш професионално, ама явно толкова можеш. Обърни се към него да ти предаде някои уроци, че белким спреш да се излагаш. Може и заплата да ти вдигнат от 3 на 4 стотинки:)
Не му се връзвай на трола. МатематикЪТ поне пише понякога интересни неща, а тоя цървулан дори не е интересен. Жалък платен трол или психясал полезен идиот :lol:

А нас ни боли уя за рублата в момента, нещото което ни засяга нас повече е, че долара поскъпва.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Трябва ли винаги фундаментално да е подкрепено?

Цената е функция на взетото действие на всички пазарни играчи с други думи цената е резултата на действието. А действието в голямата си част е базирано на очаквания, а те са функция на даден фундамент или техническо виждане за нещата.
Аз не случайно казах от 37 съм срещу рублата просто се потвърди мечият тренд на рублата и от тогава късата рубла е за предпочитане - това е чисто технически. А фундаментално е подкрепено от цените на газа/нефта и други икономически и политически индикатори и факти - прост пример РЦБ вече се отказа от строг фиксиран валутен рейндж. И фундаментално и технически могат да се обосноват нещата. Но като цяло ако нямаш очакване няма как да имаш действие, а то да даде Х резултат.

Но като цяло новините и събитията и най-вече тяхното очакване се калкулира в цената, много преди да видиш какво ще се случи, но по някога става нещо което не се очаква и стават големи движение в цената. Като цяло цената се движи от психология ей така най-лесно ти го обясня - страх и алчност са двете движещи сили на пазарите.

Мисля, че яко се флъдна темата, Страната пак ще надеде вой за флъд.
 
От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не му се връзвай на трола. МатематикЪТ поне пише понякога интересни неща, а тоя цървулан дори не е интересен. Жалък платен трол или психясал полезен идиот :lol:

А нас ни боли уя за рублата в момента, нещото което ни засяга нас повече е, че долара поскъпва.

Е нали голяма част от тукашните играят на западният и Хамериканският пазар - какво лошо има висок долар за левчето :)
Или пък какво лошо има нисък бензин/дизел, то пак е функция на долара ...
 
От: От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е нали голяма част от тукашните играят на западният и Хамериканският пазар - какво лошо има висок долар за левчето :)
Или пък какво лошо има нисък бензин/дизел, то пак е функция на долара ...
Така е,в случая с ниската рубла не хващаме нищо,ама я да падне долара на 20-30 стотинки,ще зареждаме бензин по 50 стотинки литъра :lol:
 
От: От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Така е,в случая с ниската рубла не хващаме нищо,ама я да падне долара на 20-30 стотинки,ще зареждаме бензин по 50 стотинки литъра :lol:

50 стинки викаш калкулирано чрез спад на долара ок, но е пак за някоя паралелна реалност ; Да ти падне доста долара - то петрола ще е над 200+ и да искаш няма как да се случи 50 стинки, защото обратното на слабият долар ти е силна суровина ....
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Няма нито една основателна икономическа причина рублата да се търгува на нива над 50 рубли за долар в момента освен чисто спекулативната. Сравнено и изчислявано по всякакви показатели (цена на петрола, свободно плаване, БВП, внос-износ, санкции-антисанкции, ограничаване във външното кредитиране, лихвен процент, ипотеки, газови потоци, злато, борси, гражданската война в Украйна, инвестициите, свързани с възсъединяването на Крим и т.н).

Същото е като аферата с британския паунд на Сорос, атаката срещу турската лира, когато натискаха Ердоган чрез мегданите, индонезийската криза и т.н. Знае се и кой го прави и как го прави и защо го прави.

Това, което трябва да направи ЦБ, е да намери компромиса между изгодата от евтината рубла и рисковете, свързани с паническите настроения, които могат да доведат до инфлация, ако така продължава. Това му е работата и понеже е независим, то и Кремъл не може да му се меси. ЦБ има и инструментите, и финансите за това, време е да започне да действа преди спекулантите, а не след тях. Спекулантите са си напълно редовно финансово явление в пазарната икономика, съответно могат да бъдат обуздани с икономически методи.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

BTW, нямах време да чета днес какво пише по българските вестници, та да питам. Вярно ли, че българският министър на икономиката щял да праща делегация при Новак, за да го пита дали Южен поток наистина е приключил? Сега мернах из руските дайджести това да се пише:
Болгария отправит в Россию делегацию для обсуждения строительства «Южного потока»
 

Горе