Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Тука ти е грешката , това да си си фен на Левски никой не се опитва да те убеди да не си. Аз ти казвам - играят Лацио и Лудогорец , защо да подкрепиш италианския отбор вместо българския ? Е сега ще играят Лудогорец и Валенсия... за испанците ли ще викаш ? По добре не викай за никого. Но част от левскарите отидоха на стадиона да показват колко са прости и подкрепяха Лацио... като не подкрепяте нашия отбор поне не подкрепяйте противниковия - това ми е идеята. По добре никаква подкрепа отколкото антиподкрепа.

Колега хубаво бе, аз не съм ходил да подкрепям Лацио и съм го написал 100 пъти в темата. Левскарите, които са отишли при феновете на Лацио ги познават от много време и е нормално да поздравиш приятелите си. А що се отнася до рефрени тип "Турци сте" не съм съгласен с тях, нито бих ги подкрепил ако съм там. Това е цялата работа, нито подкрепям Лудогорец, нито ще ида да викам по тях, че са турци или някакви други.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Колега хубаво бе, аз не съм ходил да подкрепям Лацио и съм го написал 100 пъти в темата. Левскарите, които са отишли при феновете на Лацио ги познават от много време и е нормално да поздравиш приятелите си. А що се отнася до рефрени тип "Турци сте" не съм съгласен с тях, нито бих ги подкрепил ако съм там. Това е цялата работа, нито подкрепям Лудогорец, нито ще ида да викам по тях, че са турци или някакви други.

И все пак са левскари, трудно може да се разграничиш от тях. Една агитка сте. Както и тези които съблякоха треньора. Може да са били 10 човека , но срама е за всички левскари.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

И все пак са левскари, трудно може да се разграничиш от тях. Една агитка сте. Както и тези които съблякоха треньора. Може да са били 10 човека , но срама е за всички левскари.

Няма такова нещо една агитка сте (срам няма). В тази агитка има поне 10 различни фракции, като част от тях дори не се харесват. Не говори неща, които не са ти ясни. На снимката, която прибавям са момчетата от "Ultra Varna" това са Варненци, аз съм от София и нямам почти нищо общо с тях. Снимката е правена на стадио Олимпико, където е сложено знамето на Левски, точно до знамето на основната фракция на Лацио "Irriducibili" пиша тези неща за да те уверя, че хората са приятели и е нормално да поздравиш приятелите си, като ти дойдат на гости. Друг е въпроса това "Турци сте" защо е викано по хората, но може да е било провокация. Не съм бил на мача, не зная.

laziolevski4qn.jpg

P.S.

Феновете на Лацио организират шествие преди мача с Лудогорец, на което пеят Левски, Левски. Не правят това за да дразнят феновете?!? на "Лудите", ами защото обичат Левски и поддържат добри контакти с привържениците от град Варна и някои от София.

Питаш ме, дали ще викам за Валенсия? моменталното ти отговарям не, защото не харесвам отбора на Валенсия, аз съм за Реал Мадрид в Испания.

Сължалявам, но смятам, че бях достатъчно изчерпателен по темата и друго няма да напиша. Коментирайте си и бъдете здрави!
 
Последно редактирано:
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Сега Домусчиев при Карбовски каза, че от Лацио ще и изпратят орела си като уважение и преди мача с Валенсия може да лети над стадиона.
 
Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Дано Валенсия паднат, тъй като не ги харесвам въобще.

Дано, чул те оня горе. Пожелавам на всички да ни се сучи такова щастие, защото имаме нужда от нещо такова. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

След като не са фенове, защо изобщо ходят на мача, не може ли да си хейтват у тях?
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Валенсия снощи падна от някакви слабаци в Испания. Лудите според мен ще ги бият!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Българи, къде бяхте днес, защо ви нямаше на стадиона?
Жалки псевдопатриоти :lol:
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

"Лудите" май имат нов химн, не е лош обаче.

[video]http://vbox7.com/play:ee05ed27ca[/video]

Лудогорец вкарва голец, от сърце ви благодарим и т.н. яката работа.
 
От: Re: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Още не са пуснали билетите. :) Жалко, нямам търпение да отида пак на стана част от емоцията. Хахаха, мани базика, много е готино, предпочитам го пред хиляди дискотеки и кръчми. Страхотна емоция.

Тука няма как да се съглася повече, предпочитам да дам 15лв за мач отколкото 15 за дискотека, цената е еднаква, но не може да става дума и за сравнение.
 
Re: От: Re: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Тука няма как да се съглася повече, предпочитам да дам 15лв за мач отколкото 15 за дискотека, цената е еднаква, но не може да става дума и за сравнение.
Абе от доста време е повече от 15 лева да отидеш като човек на дискотека. 5 лева вход, една бира около 3 лева, най-тънкото, не говоря за води и безалкохолни. Абе едно 50+ лева си отиват на диско вече. Но за предпочитане си е на мача. Много по-зареждащо е и хората там се радват на всеки един силен момент на отбора ни. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

"Лудите" май имат нов химн, не е лош обаче.

[video]http://vbox7.com/play:ee05ed27ca[/video]

Лудогорец вкарва голец, от сърце ви благодарим и т.н. яката работа.

Ами време беше, откога не е избухвал с хит. Доста бързо го е сътворил, не се беше минал и ден от мача. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Отборът на Лацио изпълни обещанието си и прати своя талисман на Лудогорец за мача с Валенсия. Ето, това е коректност, просто думите са излишни... С тази си постъпка отборът на Лацио ми става симпатичен и по-близък.

Не виждам кога български отбор би направил такава постъпка, особено когато е победен. Ето и новината, заслужава си линка.

7bab0ee8db81d68df5f28f22f0661ba4.jpg


ae723902d19943df0661e3bdfa555f94.jpg
 

Прикачени файлове

  • 7bab0ee8db81d68df5f28f22f0661ba4.jpg
    7bab0ee8db81d68df5f28f22f0661ba4.jpg
    51 KB · Преглеждания: 3
  • ae723902d19943df0661e3bdfa555f94.jpg
    ae723902d19943df0661e3bdfa555f94.jpg
    73.5 KB · Преглеждания: 3
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Голям жест, наистина, левскарите сигурно са получили язва от яд :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Голям жест, наистина, левскарите сигурно са получили язва от яд :)

Левскарите няма как да получат язва от яд, защото често ходят до Рим и си пият пиенето с може би най-известните фенове в световен мащаб, а именно тези на Лацио.

Редом с това Левскарите са дарили най-различни неща на клуба (Лацио), както и клуба на Левскарите.

Яд ме е, че има хора, които нищо не разбират, но говорят наизуст, но си давам сметка, че това е форум и нещата са цветни.

Нека все пак бъдем Българи и подкрепим отбора на Кишада, Кайсара, Безяк, Мисиджан и Шоко срещу Валенсия, дано орелът им донесе успех, пожелавам им го искрено.
 

Горе