Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Алъне погребенията не са като да се режат ленти от тях не става добър ПР за това ги няма там и по добре щото нямаше да са там от съчуствие а просто да отчетат дейност.

Според мен цялата изнесена информация няма нищо общо с вярното
Първо що му е на камикадзето да мре като може да им остави куфара с бомбата и да си живее за следващият атентат.
Второ що му е на терориста да се разхожда из охраняваната аерогара да го снимат като може да си ги изчака на паркинга
Трето няма как да дойде чужденец и да свърши тази работа ако на територията на БГ няма терористична клетка която да му окаже съпорт - Който не вярва да ходи в Румъния или Турция и да пробва на развален английски да си купи взривни вещества.

Факт е че службите и хабер си нямат какво и как се е случило защото в последните няколко години се занимават единствено да филтрират опозицията и неудобните им бизнесмени - Спомнете си само какви колосални суми се отделят за подслушване и после се сетете кой толкова са слушали като тия неща ги пропускат.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Второ що му е на терориста да се разхожда из охраняваната аерогара да го снимат като може да си ги изчака на паркинга
Трето няма как да дойде чужденец и да свърши тази работа ако на територията на БГ няма терористична клетка която да му окаже съпорт -

Да предположим, че се е разходил до салона на аерогарата, за да провери дали полета от Тел Авив е по разписание (по точка 2). Така или иначе е имал тротил по себе си - бил е подготвен и за план Б.

Повечето специалисти са на мнение, че атентаторът няма как да е действал сам. Проблемът (изглежда) е, че не могат да установят как/къде са преминали през наша граница, което би било от помощ.
 
От: От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Само израелците да не се обърнат срещу България че, само да щракнат и сме заличени от картата.... Както имаме 100 човека армия... Какво няма да ни нападат мисля че точно сега започват.. Лека им пръст на хората да почиват в мир!

Никога израелците няма да се обърнат срещу нас, тези атентати срещу тях не са от вчера, нито от онзи ден. Те много добре знаят кой ги атакува често. Всички предишни атентати по летища срещу израелски граждани са извършени от палестински терористични групировки - от 90-те години назад чак до 1962 г. според статистиката са палестинци. В момента търсят повод да нападнат Иран защото имат интерес и то голям. Не е заради ядрената им програма - това е просто причина, оправдание. Има голяма лапаница там. А за Сирия - там наскоро откриха най голямото находище на природен газ. :wink: Само че ако ударят Иран - ще е фатална грешка! Китай преди 2 месеца публично пред всички сателитни телевизии обяви че няма да се поколебае да защити Иран, в това число влизат Индия и Русия. Китай получава 45 % от петрола от Иран.

Даже и самите американци са против ударите на Израел срещу Иран:

U.S. to Israel: Don't attack Iran

Ал Кайда - Джихад са поели отговорност за атентата, щом са си признали... ето линка:

"Ал Кайда - Джихад" пое отговорност за атентата в България

Удари ще има навсякъде по света, ние сме били само началото.

Вижте тия фанатици на снимката, зомбираните мозъци опасани със взрив:

"Хизбулла" се възражда, България е само началото

И тук не мога да разбера, защо точно депутатка от ГРОБ трябва да прави аутопсия на главата на терориста ?!

Депутатка от ГЕРБ аутопсирала главата на камикадзето (снимки)
 
Последно редактирано:
От: От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

USAF каза:
Има голяма лапаница там.

Дали е възможно да понапишеш повече по темата? Благодаря.
 
От: От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

... Само че ако ударят Иран - ще е фатална грешка! ...
Добре че си ти да им кажеш. :)
Че те горките идея си нямат.
 
От: От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Дали е възможно да понапишеш повече по темата? Благодаря.

Чети тук

http://en.wikipedia.org/wiki/Energy_in_Iran

После тук http://en.wikipedia.org/wiki/Natural_gas_reserves_in_Iran

После удари една справка къде се намира Иран на мястото на картата и при евентуален конфликт като нищо може затвори Ормудски проход и става световно шоу - да не ти казвам при недостиг на петрол, кой американски и западни компании ще ударят милярди

A защо е така удобно това със Сирия и искат да се свали правителството, ако не дори и война е че чисто и просто ракетите на Израел няма как да преминат и ударят Иран ако не преминат през Сирия или Йордания, в Йордания няма как да стане уж са приятели, но това не важи за Сирия и в момента се създава голямо изкуствено събитие яко се преекспонира от масс медиите война а отделно бунтовниците са снабдявани с оръжия а голяма част от тези бунтовници са наемници. Един такъв атентат като при нас им е адски удобен на еврейте да се засили ексцесията - затова и викам че този атентат не ми мяза хич да е дело на някви си от вън то цялата история е смешна която казват толкова дупки има в официалната версия, винаги като правят действия които трябва изглеждат като терористичен акт, винаги има адски дупки в тезата - справка 11 Септ. Затова и не смятам съм толкова снизходителен към политиците, а и като се сетя в бели страни и какви атентати им правиха последните години - просто се потвърждава, че ако нямаш инфото и най-могъщата страна да си пак те удрят.

Сега и идните доклади на ЕК ще са некви ултимативни като нищо ще ни искарат най-злетата, много страно съвпадение се получи с докладите и атентата - като тръгнеш да гледаш десетки мотиви може ти излезнат, но всички са 2 и 3-то степенни - геополитическата игра е за тези с власт и пари, а малките ги намисат между шамарите като нас
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Да не се окаже сега по официални данни на съвместната работа МВР, Мосад и ФБР има отпечатък от марсианец камикадзе взривен от друго
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

"Тук всичко е свободно. Той е могъл да влезе лесно на летището. В другите страни не е така. Мисля, че трябва да промените нагласата си. Това отнема дълго време. Не става за ден или два. Все още тук всеки може да влезе на летището. Аз влязох преди минути там с чанта и никой нищо не ме попита. Мисля, че е въпрос на време службите ви за сигурност да променят мисленето си. За да стане по-безопасно тук", смята репортерът от израелския Канал 2
Пак взеха да ни поучават!!! :twisted:
Тоя май иска да сложим по един-два БТР-а на всяко обикновено кръстовище и по танк на всяко кръгово такова!
Че защо да не може? България няма намерение да си разширява територията с военна сила и геноцид, че да е обект на взривни отмъщения.
Каквото си посял - такова ще пожънеш!
Хайде да направим 300 хилядна армия и да върнем задължителната военна служба, да възстановим Шесто управление на ДС, та да можем да угодим на некъф келяв еврейски журналист!
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Че то шесто и в момента си бачка. Просто името е сменено, за да не всява паника в обществото (не че не всява паника и с няколкото имена дето смени).
А иначе и аз се съгласявам с теб. Тук не сме нечий военен полигон. Ние сме мирна държава (дано депутатите ни го сгреят най-сетне) и е редно да водим мирна политика с всички, които желаят мир. Да ни плашат с някакви никуму неизвестни терористи-плашила е жалка работа.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Атентатът в Бургас бил репетиция, премиерата - в Лондон

Светът отново е шокиран. Терористичният акт в Бургас бил само генерална репетиция за специална премиера по време на Олимпиадата в Лондон, която стартира на 27 юли. Това е изводът на израелските власти, съобщава британският вестник „Сънди таймс”.

МОСАД се опасявали от иранска атака срещу израелски спортисти по време на игрите и затова взима драконовски мерки за сигурност на своите спортисти. Британските власти също са заявили, че за израелците ще има специална защита в Олимпийското село. Вдигнати са на крак всички части на SAS, които се славят като най-добрите в неутрализиране на терористични действия.

===============

Голям филм ще прожектират на Олимпиадата с Начало и без Край...............

Аз съм в отпуска до 25 декември да не изпусна нещо, после ще видим какво ще правим.... тези които оцелеем разбира се
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Както и предполагах - още в самото начало като видях записа, усетих че атентатора има съпорт, и ми направиха впечатление точно тия двамата в ляво от него - двамата сачове чернилки, с раници и се вижда как единия говори по GSM. Ето и сега статията потвърждава впечатленията ми от тия двамата черни рязани бургии в ляво от него:

Терористите на летището били трима

Ето и видеото:

Сетили се нашите, много даже закъсняха с това. Трябваше много по рано да започнат да ги разчистват такива които проповядват радикален ислям. Трябва да се криминализира това!

ДАНС обкръжи Пиринско, агенти търсят членове на "Хизбулла"

Молете се само да не ни въвлекат във война и то за чужди интереси:

Експерт: България може да бъде въвлечена в сценарий за война
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

и намира Мери Джейн. :D :p


Молете се само да не ни въвлекат във война и то за чужди интереси:
Стига с тези войни, бре! Само това ви е на устата.
Кой е луд да воюва, освен американците заради петрол и газ.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

бил само генерална репетиция за
Бах ти нескопосаната репетиция! Само 7 жертви. Не си струва грима на актьорите...
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Бах ти нескопосаната репетиция! Само 7 жертви. Не си струва грима на актьорите...

Да, май са планували целия автобус да стане курбан, а то само 7. Друг щеше да е отзвукът. А и последвалото меле в САЩ, измести вниманието.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Е нищо де нека остане някаква изненада и за Премиерата........не всички са присъствали на Репетицията:oops:
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Таксиджия: Камикадзето говореше руски!

"Аз също возих камикадзето. Нае ме от центъра на Равда. Беше на 17 юли - в деня преди атентата. На гръб носеше същата раница, която остави до себе си на задната седалка в колата. Не знам какво имаше в нея, може да е била бомбата." Това разказа вчера пред "Труд" таксиметров шофьор. Мъжът обаче е уплашен и не желае да бъде сниман и името му да се огласява.

"Каза, че иска да го закарам до Поморие, където е приятелката му. Беше със същата перука като на летището. Говореше на руски език. Направи ми впечатление, че говори много бавно и правилно. В ушите си имаше слушалки. Когато му задавах въпрос, изчакваше, сваляше слушалките и много бавно и отчетливо ми отговаряше. Не знам защо, но си помислих, че сякаш някой трети слуша разговора ни и му превежда. После му диктува какво до отговори", добави шофьорът.

Той разказа, че жълтата му кола е била на стоянката пред кметството и когато дошъл атентаторът, вече имало двама клиенти роми за Поморие. Единият седял до шофьора, другият на задната седалка с чужденеца, а между тях - раницата с бомбата. По пътя не говорили много.

В Поморие клиентът с перуката слязъл на центъра. Платил само половината от сумата за курса, ромите - остатъка. Шофьорът не видял накъде отива.

.................................

Ха, ха

Да си дойдем на Думата

Рус със сини очи, 100% Славяно Мангал обучаван от КГБ
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

България и Израел са приятелски страни и няма да позволим с терористичния акт в Бургас да се хвърли сянка върху нашите традиционно добри връзки. Всяка промяна в отношенията ни в отрицателна насока би била награда за тероризма.”

Това заяви министърът на туризма на Израел Стас Мисежников, който е на посещение у нас, на срещата си с премиера Бойко Борисов.

..........................

Стас Мисежников:lol:

Този е от Руските Юдеи идва да провери на място защо има само 7 жертви и къде са се издънили КГБ и МОСАД за да няма подобни провали в Лондон:!:
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Таксиджия: Камикадзето говореше руски!

"Аз също возих камикадзето. Нае ме от центъра на Равда. Беше на 17 юли - в деня преди атентата. На гръб носеше същата раница, която остави до себе си на задната седалка в колата. Не знам какво имаше в нея, може да е била бомбата." Това разказа вчера пред "Труд" таксиметров шофьор. Мъжът обаче е уплашен и не желае да бъде сниман и името му да се огласява.

"Каза, че иска да го закарам до Поморие, където е приятелката му. Беше със същата перука като на летището. Говореше на руски език. Направи ми впечатление, че говори много бавно и правилно. В ушите си имаше слушалки. Когато му задавах въпрос, изчакваше, сваляше слушалките и много бавно и отчетливо ми отговаряше. Не знам защо, но си помислих, че сякаш някой трети слуша разговора ни и му превежда. После му диктува какво до отговори", добави шофьорът.

Той разказа, че жълтата му кола е била на стоянката пред кметството и когато дошъл атентаторът, вече имало двама клиенти роми за Поморие. Единият седял до шофьора, другият на задната седалка с чужденеца, а между тях - раницата с бомбата. По пътя не говорили много.

В Поморие клиентът с перуката слязъл на центъра. Платил само половината от сумата за курса, ромите - остатъка. Шофьорът не видял накъде отива.

.................................

Ха, ха

Да си дойдем на Думата

Рус със сини очи, 100% Славяно Мангал обучаван от КГБ

Интересно защо пък точно на руски а не на английски ? Според мен би трябвало английски да говорят, точно пък на руски... Нещо не мога да схвана... А може и нарочно да е говорел на руски, да е за заблуда, знам ли... И това че е рус със сини очи... Странни факти наистина.
 

Горе