Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

така е, Странникът посочи достатъчно слабости, но нека не отказваме колегата, с това колко е зле. @fifi, афилиейти които могат да изкарват някакви пари се правят на английски, тук идеята май е друга. наистина, съдържанието куца, не съм гледал обстойно, защо не поръчаш няколко статии толкова копирайтъри има във форума 15-20 лева не са кой знае каква инвестиция, ще пропуснеш 2-3 кафета. разгледай други сайтове на подобна тематика, това много ще ти помогне да прецениш какво да направиш. естествено не копирай идеи, просто виж как го правят добрите в бранша. чак когато поразвиеш сайта мисли за фейсбук, линкове и т.н.
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

така е, Странникът посочи достатъчно слабости, но нека не отказваме колегата, с това колко е зле.

Целта ми не е да отказвам момичето, а напротив. Изброявам слабостите, и тя просто трябва да ги отстрани и с наша помощ ще успее. А щом е направила темата и пита, интересува се - значи иска да успее и ще приеме критика и съвети, ще отстрани грешките и ще се получи.
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

да, това е целта на занятието, просто малко тежки думи се отправиха към проекта, което би обезсърчило по-неуверените и неопитните.
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

да, това е целта на занятието, просто малко тежки думи се отправиха към проекта, което би обезсърчило по-неуверените и неопитните.

Да, но, когато видя, че нещо не е хубаво, и реша да помогна, не си премълчавам, а направо казвам най-лошите страни, все пак как ще поправиш едно грешно нещо, ако не знаеш къде и в какво си сгрешил? Както казвам - който иска да се обижда, негов проблем си е. Просто не ми харесва да замазвам нещата и да казвам нещо не така както е, както и някой хора в темата тук, за да не се обидил автора. Или се посочват всички възможни грешки и после се оправят една по една или нищо не се пише. :)
Впрочем аз и на лични и написах, че за сега не разбира от това, от правене на сайтове, не съм го крил, но ако иска да се научи - ще и помогнем.
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Абе хора това се искаше, искрено мнение и посочване на негативите, не че са 2-3, но ще започна от тяхното поправяне. Просто още се лутам между това дали сайта да е оригинален или просто комерсиален. Разпръсквам се на доста места, искам всичко да включа и затова само се блъскам от ляво надясно, май трябва да се концентрирам. Иначе искам от всичко да пробвам и затова слагам и амазон и други, което явно не е правилно. Благодаря на всички ви за отговорите, днеска съм доволна как започва деня. Имам ясни задачки. Странник, благодаря ти, че си искрен и изчерпателен. Точно това е нужно. Но въпреки думите ти, че не разбирам и не ставам зат'ва ще продължа да се занимавам.

Продължавам да виждам, че се правят сайтове с по няколко статии с ключови думи, които не се актуализират толкова често, това така ли е?
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

И правилно ли разбирам, че актуални новини се копират от други сайтове, но само им се променя малко съдържанието? Може ли така? Ще прочета малко повече за тези копирайтъри.
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

И правилно ли разбирам, че актуални новини се копират от други сайтове, но само им се променя малко съдържанието? Може ли така? Ще прочета малко повече за тези копирайтъри.
Хубаво е да се преразказват, ако ще се прави, с твои думи и стил. А и всеки писател, поне тези, които се отличават имат собствен стил на писане, което малко или много успяват да направят дадена аудитория свои редовни читатели. ;)

Продължавам да виждам, че се правят сайтове с по няколко статии с ключови думи, които не се актуализират толкова често, това така ли е?

Кои сайтове визираш? Твоя, яко трябва да съм честен, не е от най-тясно специализираните, а обхваща доста теми.

А защо БгТоп ти е изходящ лиинк? Това още в началото на менюто не е много добра идея.
 
От: От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Странник, благодаря ти, че си искрен и изчерпателен. Точно това е нужно. Но въпреки думите ти, че не разбирам и не ставам зат'ва ще продължа да се занимавам.

Е, в момента не разбираш, но пък ще ти помогнем за да се научиш - за това сме се събрали тук. Сега не е момента да се отказваш, а напротив, личи си, че искаш да направиш нещо, да успееш. Всеки един от нас в началото нищо не е разбирал и е започвал с "голямата кошница".

Радвам се, че ти харесват нещата които аз и колегите ми ти посочваме, успех със сайта и дано стане хубав.
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Хубаво е да се преразказват, ако ще се прави, с твои думи и стил. А и всеки писател, поне тези, които се отличават имат собствен стил на писане, което малко или много успяват да направят дадена аудитория свои редовни читатели. ;)



Кои сайтове визираш? Твоя, яко трябва да съм честен, не е от най-тясно специализираните, а обхваща доста теми.

А защо БгТоп ти е изходящ лиинк? Това още в началото на менюто не е много добра идея.

Не визирам никой сайт конкретно. Просто виждам, че често някой споменава, че има повече от един сайт(3,4,10,100) с по няколко статии. Иначе, аз мислех и още мисля де, че е плюс сайта да обхваща доста теми. А иначе, ще се поразровя да разбера как да променя този БгТоп.

Е, в момента не разбираш, но пък ще ти помогнем за да се научиш - за това сме се събрали тук. Сега не е момента да се отказваш, а напротив, личи си, че искаш да направиш нещо, да успееш. Всеки един от нас в началото нищо не е разбирал и е започвал с "голямата кошница".

Радвам се, че ти харесват нещата които аз и колегите ми ти посочваме, успех със сайта и дано стане хубав.

Уча се, уча се, но има толкова много неща, че ще стана кривогледа. хахаха Искам всичко да ми се изсипе в главата и да почвам да правя нещо съществено, ама не става. хахаха Иначе сега гледам по твоите точки да правя поправки. :)
 
От: От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

А някой може ли да ми каже как да сложа вход с фейсбук? И възможно ли е въобще това с WP?
Ако искаш да коментират с профилите си под всеки твои пост - Facebook All
Ако искаш да се логват като автори или просто потребители с регулирани от теб права, виж това - Social Login

Възможно е. WP е може би системата с най-много възможности. Не случайно големи медии са на нея. :) Има си и ограничения, но както се казва всяка една нужда е различна. ;)
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Бъди търпелива и упорита и се радвай на малките победи. Успех.
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Успех и от мен колега.

Аз бих ти препоръчал да оправиш малко линковете.
category/актуални-теми - тук има кирилица и латиница
Добре е да е само едното. Предполагам, че може да се оспори моето мнение, но това си е въпрос на мнение.
Препоръчвам ти латиница, по-добре се чете от търсачките.
Примерно:
category/aktualni-temi

Другото е връзките ти във футера, изчезват (стават черни като фона) след като съм ги посетил.

Иначе сайта и идеята ти е супер. Успехи!!!
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

:| Успех,идеята ти ми харесва,имай търпение,бъди упорита и всичко ще се получи!
 
От: Аз стартирах своя интернет бизнес!!!

Много ви благодаря! Аз пак с този адсенсе ви занимавам, ама като ме спъва как да не се оплаквам. Ще намеря разрешение тези дни, но ме е яд.
Да, ти си продължавяй с развиването на сайта и всичко около него. Пиши си хубавите статии, прави си анкети, социалните канали ги развии. И така.

Ще си дойде всичко на мястото. Само поизчакай още и наистина им натрии носа, като си го направиш много добре сайта. И без това стотинки майка там. Ще пишеш какво се случва, нали?
 

Горе