Ако имате 25 бона какво ще направите

От: От: Ако имате 25 бона какво ще направите

И колко по-безопасно е А8 в сравнение с A6?

Ето моето предложение за инвестиция и безпопасност на детето - записваш серия от курсове на тема пари, бизнес, инвестиции, личностно развитие и други подобни теми. С това се увеличава многократно шанса жената и детето (ако въобще има такива) да бъдат във финансова безопасност и дори да останат около тебе.

Съгласен съм с теб, дори не е нужно и да дава пари след като има доста обяснени неща в нета.

В добавка към поста ти бих добавил след като е увеличил многократно шанса за фин. безопасност да почне да работи, така че шанса да работи за него - а това става с генерирането на идеии. Всеки ден ако измисля поне 1 идея и 1% да са окажат силно обещаващите за 1 година ще има 3 такива идеи. След реализирането на 1 от тях и реинвестирането съм сигурен че ще събере пари купи най-безопасните спрямо EuroNCAP ако иска джип новият Discovery Sprot на Land Rover или ако иска кола тогава Volvo V40, която чупи рекорди по безопасност дори ще е пазител и на пешеходците с тази кола тъй като има Волвото и въздушна възглавница за пешеходци.
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

И колко по-безопасно е А8 в сравнение с A6?

Ето моето предложение за инвестиция и безпопасност на детето - записваш серия от курсове на тема пари, бизнес, инвестиции, личностно развитие и други подобни теми. С това се увеличава многократно шанса жената и детето (ако въобще има такива) да бъдат във финансова безопасност и дори да останат около тебе.

еми по - висок клас, всичко трябва да е по. нямам представа не съм задълбавал какви са разликите, но сигурно има.

един ден ще разбереш че няма такова понятие като финансова безопасност. на човека банката му откраднаха и го върнаха в първи клас (ктб) ти говриш за някакви курсове. а жената и детето нека не ги обсъждаме.

май обаче вече почва да ми става скучна тази тема, за това мисля да ви напускам вече :)

Изводи:
1. трябва да се купи кола, добра инвестиция е
2. по - добре да се вземе на кредит колата и по възможност да е по скъпа и гъзарска
3. сайта за обяви е чудесна възможност за инвестиция в момента
4. инвестицията в злато и земя е много добра инвестиция, имат бърза възвръшаемост
5. инвестицията в здраве не е инвестиция (медицинска застраховка)
6. за сега още не мога да кажа дали линк билдинга си заслужава, като рабера ще пиша

поздрави на всички и успех :)
 
От: От: Ако имате 25 бона какво ще направите

един ден ще разбереш че няма такова понятие като финансова безопасност. на човека банката му откраднаха и го върнаха в първи клас (ктб) ти говриш за някакви курсове. а жената и детето нека не ги обсъждаме.


Точно това е показателен фактор за липса на финансова култура и безопасност - всеки, които се мисли във фин. безопасност иначе казано финансово свободен не си държи парите в хартийки и най-вече в банката, а в бизнеси и реални активи.
Нито един финансово грамотен човек няма да си държи точно парите в КТБ при наличието огромните рискове още преди фалита на КТБ.
Всеки финансово грамотен ще се сети, че нещо не е ок с банката при положение че даваш два пъти по-голяма лихва по депозита от средната на пазара.
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Точно това е показателен фактор за липса на финансова култура и безопасност - всеки, които се мисли във фин. безопасност иначе казано финансово свободен не си държи парите в хартийки и най-вече в банката, а в бизнеси и реални активи.
Нито един финансово грамотен човек няма да си държи точно парите в КТБ при наличието огромните рискове още преди фалита на КТБ.
Всеки финансово грамотен ще се сети, че нещо не е ок с банката при положение че даваш два пъти по-голяма лихва по депозита от средната на пазара.

Последно само, въобще не говорим за вложителите, говорим за Цветан Василев сигурно и той си е мислил че му е сигурно, инвестирал е в земя, заводи, злато, картини, аудита както си трябва. Къде е сега?
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Последно само, въобще не говорим за вложителите, говорим за Цветан Василев сигурно и той си е мислил че му е сигурно, инвестирал е в земя, заводи, злато, картини, аудита както си трябва. Къде е сега?

Ти ок ли си?
Пича източил няколко милиарда през кухи фирми - взели му бизнеса?!?
Ако толкова беше беден като църковна мишка нямаше да си прави схемите в Сърбия.

Ти от къде знаеш къде е инвестирал? Чудно ми е къде са тези милиарди дупки? Хайде по сериозно.
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Ти ок ли си?
Пича източил няколко милиарда през кухи фирми - взели му бизнеса?!?
Ако толкова беше беден като църковна мишка нямаше да си прави схемите в Сърбия.

Ти от къде знаеш къде е инвестирал? Чудно ми е къде са тези милиарди дупки? Хайде по сериозно.

какви схеми? домашен арест. завода ще му вземат в сърбия, всички имоти са му в запор, сметки, дружества всичко е в запор, нали се опита да оправи виваком със люксембурксата схема пак греда. милярдите е ясно къде са в #Кой

приеми че няма такова нещо като финансова сигурност и че живота е кратък :)

//едит
хаха някъв пък льольо ми сложил червена репутация хаха
 
От: От: Ако имате 25 бона какво ще направите

//едит
хаха някъв пък льольо ми сложил червена репутация хаха


Макар, че този льольо ти даде червена точка, ще ти даде съвет за 25 000, може би поне малко си ми симпатичен или по скоро ще е хубаво в българия да има повече богати хора!

Инвестираш 15 000 в Биткоин, а с останалите 10 000 купуваш акции на Фейсбук -> след 5 години, може би няма да ти се наложи да работиш доста дълго време!!!

А ти дадох червена точка, защото е ясно че колата, апартамента и вилата на морето не са инвестиция

Да сме живи и здрави за да коментираме след 5 години това което съм те посъветвал!
 
От: От: Ако имате 25 бона какво ще направите

какви схеми? домашен арест. завода ще му вземат в сърбия, всички имоти са му в запор, сметки, дружества всичко е в запор, нали се опита да оправи виваком със люксембурксата схема пак греда. милярдите е ясно къде са в #Кой

приеми че няма такова нещо като финансова сигурност и че живота е кратък :)

//едит
хаха някъв пък льольо ми сложил червена репутация хаха

Кажи ми честно как искаш някой да те вземе на сериозно - след цялата тази тема, където ок приемаме липсата на познания, ама сега пишеш и неща стил агенция ЕЖК.
1-во ако има домашен арест щеше да е в БГ, а не да искат екстрадиция от Сърбия!
2-ро сърбета ще го погнат за неплатени сметки към държавата си.
3-то всички имоти в БГ, може да са под запор - да има няколко на кръст!
4-то няма как да е под запор нещо, което е офшорка.
5-то врътката няма пак фирмите са си при него онзи му ги върна за 1 евро - http://www.capital.bg/biznes/kompan..._pier_luvrie_vurna_firmite_na_cvetan_vasilev/

Та значи кво разбираме не знайно колко имота за сигурно под 1 милион са под запор, на фона на взети няколко милиарда свити - 1 милион разход за няколко милиарда печалба дам завалията хич не може да си обезпечи финансовата сигурност. А като го гледам гони 60-те така че и живота не му е кратък бая е видял!
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

теглите кредит от 25 бона ..... за това ауди: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11433228607005213&slink=aobkvx

А защо не пък колело .... :)

12042958_879990325412417_4997572077509921034_n.jpg


:D
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Според мен колата може да се приеме като инвестиция, реално ще може да извлече "блага" от нея, но няма да бъдат материални. Т.е ще си има яка количка и мацките ще му се кефят, ще може да си мутрее наляво на дясно и така..

Не съм много на Ти с икономиката, изучавал съм я 1 семестър и бая време я влачих докато се реша да се явя на изпита, но предполагам, че професора ми би я приел като инвестиция :)

То и кутията с цигари е инвестиция. Може да си направиш кефа с 19 фаса, последния може да го дадеш на някоя мадама в нужда, да се заприказвате и да я прикоткаш във вас за креватно джудо. Всичко е инвестиция по тая логика. Даже и лукче от 3 стИнки - не ти мирише устата на гняс - получаваш това "благо"- да не миришеш кофти. Вярно, че е оф-топик раздела, ама..

А по темате - аз ще си купя пасив - я апартамент, я друга кола. Защото живота не е само ROI%%, а с 25 бона далеч няма да си оправя бизнеса.
 
От: От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Точно това е показателен фактор за липса на финансова култура и безопасност - всеки, които се мисли във фин. безопасност иначе казано финансово свободен не си държи парите в хартийки и най-вече в банката, а в бизнеси и реални активи.
Нито един финансово грамотен човек няма да си държи точно парите в КТБ при наличието огромните рискове още преди фалита на КТБ.
Всеки финансово грамотен ще се сети, че нещо не е ок с банката при положение че даваш два пъти по-голяма лихва по депозита от средната на пазара.

Виж интервюто на Цв. Василев. Обяснява някакви неща, може да ти е интересно.
П.П. тука още ли ще купувате коли?
 
От: От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Виж интервюто на Цв. Василев. Обяснява някакви неща, може да ти е интересно.
П.П. тука още ли ще купувате коли?

Дай линк, да видим как ще маже дупката в КТБ сигурно той не знаел че дава на кухи фирми стотици милион и за проектно финансиране.
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Какво и има на Мултитроник кутията. Моята е такава 8 степенна автоматична ?
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Ще си купя кола, ще празнувам малко( около 10 дни) и ще ги инвестирам в нещо :)
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

25к ... Най добре знае мой приятел доцент от ... университет ,плучи ги от някаква разработка и веднага замина с две млади приятелки на вилата си дори бяха го обявили за издирване ,но се върна изключително щастлив след 2 седмици и 0 лева в сметката.
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

25к ... Най добре знае мой приятел доцент от ... университет ,плучи ги от някаква разработка и веднага замина с две млади приятелки на вилата си дори бяха го обявили за издирване ,но се върна изключително щастлив след 2 седмици и 0 лева в сметката.

:lol: Хубави приятелки ще са били. Добре, че не е получил инфаркт.
 
Ако имам 25 000 cмятaм, чe цeнaтa нa злaтoтo щe ce пoвиши c 8% дo 1,425 дoлapa зa yнция cлeд eднa гoдинa.
Освен това отcлaбвaнeтo нa дoлapa имa блaгoпpиятeн eфeĸт въpxy злaтoтo, тъй ĸaтo злaтoтo и дoлapът тpaдициoннo ca в пpoтивoпoлoжнa посока - долара като пада ,златото се вдига.
Aĸo имa нapacтвaщa зaгpижeнocт oтнocно появата на нова инфлaция, тoгaвa нямa дa бъдeтe eдинcтвeният, ĸoйтo иcĸa дa зaщити cпecтявaниятa cи cъc злaтo.Отношенията между САЩ и Китай ще доведат до повишаане цените на суровините и на ценния метал ,от който се изработват бижута.
 
Последно редактирано:

Горе