Ако имате 25 бона какво ще направите

От: Re: От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Кое точно да струва 25 К на сайтченце, никому незнайно? Авторът на темата дори не разбира от тоя занаят, и явно не е работил с програмисти :mrgreen:

Самия той е програмист?!?
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Кое точно да струва 25 К на сайтченце, никому незнайно? Авторът на темата дори не разбира от тоя занаят, и явно не е работил с програмисти
ти май не можеш да четеш, програмирането и дизайна на сайта ще струват 0 лева, защото аз съм програмист :), 25к ще отидат евентуално за реклама. (а ти май беше Java евангелиста или се лъжа)

така като се замисля, верно е кошница това ауди май ще гледам за такова: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11428139874396421&slink=aomz9q
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

така като се замисля, верно е кошница това ауди май ще гледам за такова: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11428139874396421&slink=aomz9q

Така вече те аресвам! Но едно голямо НО, такава кола само от Германия и то от автокъща, която е оторизирана за програмата Das WeltAuto, а именно проверена и с ГАРАНЦИЯ! Такава програма примерно за мерцедес е Junge Sterne.
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

ти май не можеш да четеш, програмирането и дизайна на сайта ще струват 0 лева, защото аз съм програмист :), 25к ще отидат евентуално за реклама. (а ти май беше Java евангелиста или се лъжа)
Мухахахаххаааа! 25 бинки за реклама? Уйлялаааа! Това имах предвид, на програмистите все по някоя дъска хлопа. Един не познавам да речеш - хептен нищо му няма. Визирам и себе си.
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Аааааа гусин Хес не го е мислил с продължение. Не го знам.

1, 2, 3... Arbeit macht frei, 4, 5, 6... zum Kotzen!- това е оригиналното мото, като продължението се превежда- "до повръщане".
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

За адблокерите би трябвало да си чувал, щом се имаш за погромист, а ТВ рекламите яростно се спират! Евала, направи ми вечерта, не можах да уцеля филм да изтегля, ти компенсира!
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Така вече те аресвам! Но едно голямо НО, такава кола само от Германия и то от автокъща, която е оторизирана за програмата Das WeltAuto, а именно проверена и с ГАРАНЦИЯ! Такава програма примерно за мерцедес е Junge Sterne.
Да, това е най-разумният начин да си купиш кола втора ръка - с гаранция от прозиводителя. То направо може да види в mobile.de и да отиде да си я докара сам. Хем, ако има н1 може да скатае ддс-то :)
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

1, 2, 3... Arbeit macht frei, 4, 5, 6... zum Kotzen!- това е оригиналното мото, като продължението се превежда- "до повръщане".
да, ама в аушвиц пише само "arbeit machts frei", не знам ти от къде го знаеш това?
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Между другото гледам всички се насочвате към колата... Предлагам ти да си оставиш 2-3к за гориво и 5-6к за резервни части. :)
Btw последния линк е 44к ... с тази пара може да подкараш сносен сайт ;)
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Че много ли е това!? Ако ти кажа колко съм дал общо за реклама за последната година трябва да се гръмнеш моментално, щом 25000 лева ти се виждат много...


Мухахахаххаааа! 25 бинки за реклама? Уйлялаааа! Това имах предвид, на програмистите все по някоя дъска хлопа. Един не познавам да речеш - хептен нищо му няма. Визирам и себе си.
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

да, ама в аушвиц пише само "arbeit machts frei", не знам ти от къде го знаеш това?

Може би от писателя, който го е вкарал това в книгата си - нали ти е ясно, че не са измислили нацистите това, а дори изпозлват мотото с цел мотивиране за повече заетост, след това става и друга мотивация.
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Че много ли е това!? Ако ти кажа колко съм дал общо за реклама за последната година трябва да се гръмнеш моментално, щом 25000 лева ти се виждат много...

С над 25к ли почна първоначална реклама или въртеше % от всяка продажба - щото и на мен ми се виждат 25к много за реклама за тепърва стартиращ сайт, а ако ще се конкурира с олкс-а или базара 25к са му за никъде.
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

да, ама в аушвиц пише само "arbeit machts frei", не знам ти от къде го знаеш това?

Те са го пеели това, то първото се римува даже. Знам го от много и надеждни източници. ;)
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Няма да влизам в подробности, знаеш че не обичам на всеослушание да обсъждам мои работи. 25000 казах за да има минимален шанс да влезе поне малко в полето на двата изявени лидера на пазара. Ако питаш мен и 50 са малко, че да се набуташ мъжката в тая ниша.


С над 25к ли почна първоначална реклама или въртеше % от всяка продажба - щото и на мен ми се виждат 25к много за реклама за тепърва стартиращ сайт, а ако ще се конкурира с олкс-а или базара 25к са му за никъде.
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Че много ли е това!? Ако ти кажа колко съм дал общо за реклама за последната година трябва да се гръмнеш моментално, щом 25000 лева ти се виждат много...
Наясно съм колко струва тая злокачествена метастаза на 21 век, наречена ТВ реклама. Само че големите си имат бюджет за тая работа, и бълха ги ухапала, много по 25К дават.
Тука случката е друга. Сигурен фалит, почти 100% вероятност.
че да се набуташ мъжката в тая ниша.
Много точно казано. Набутване, на т'слата дръжката!
 
От: От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Сигурния фалит е толкова сигурен, колкото и сигурния успех. Може пък човека да реализира нещо извънземно и да прескочи големите, и това се случва... :)

Като ти гледам мисленето, загубил си преди да си почнал :)

Наясно съм колко струва тая злокачествена метастаза на 21 век, наречена ТВ реклама. Само че големите си имат бюджет за тая работа, и бълха ги ухапала, много по 25К дават.
Тука случката е друга. Сигурен фалит, почти 100% вероятност.
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Там е работата, че отива барабар Петко с мъжете, а не предлага нещо ново. И веселбата е, че се надява точно от реклами да си върне парите, аз платен курдавалник май не съм виждал.
 
От: Ако имате 25 бона какво ще направите

Невъзможни неща няма, особено в интернет. Даже и да фалира, ще си е купил много добър урок с една торба пари:) После ще му е от полза и в дългосрочен план ще си му се върне, даже и ще е с много отгоре :)

Моя урок, преди много години го платих 15 000 лв., ама съм го избил отдавна...:)


Там е работата, че отива барабар Петко с мъжете, а не предлага нещо ново. И веселбата е, че се надява точно от реклами да си върне парите, аз платен курдавалник май не съм виждал.
 

Горе