БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

Блинки направи тази тема да се вижда само от регнати и ще увеличиш с 1К потребителите за няколко дни :)
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Blinky и Coolıce, гответе се за нови регистрации,
гледам се е започнало.:)
Пък после предлагам да плеснем с ръце и дружно да се прегърнем с новорегистрираните тук.:lol:
Ако не друго, то поне тук ще започнат да си говорят за сайтове и пари. Мисля, че е доста по-креативно от това да спорят кой форум защо така пое по своя път. Лично мнение е, естествено. Нямам нищо против новите потребители да дойдат и да започнат да четат, учат и да се развиват. Особено с толкова свободно време. :) Направо ще се преродят след 2-3 месеца. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Бе тези що на подписи са налепили само некви снимки? И само аз ли забелязвам, че не са за форум, а за жив чат? С мнения през 30-100 секунди след предходното...Ама после много заети с гледането на детето...пффф :shock:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Блинки направи тази тема да се вижда само от регнати и ще увеличиш с 1К потребителите за няколко дни :)

подкрепям!
Блинки, не губи време за да се регистрират и малко жени :lol:
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Нидеййййййй, после не мога смогвам да натискам копчето какво ново, че на 15 сек не ми дава да рефрешвам по-бързо :D
подкрепям!
Блинки, не губи време за да се регистрират и малко жени :lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

горките, вижте какво пишат за нас

Предприемачите се заканиха да ни напълня с реклами, ако се разрастнем :35:
В тяхната тема много ме разсмяха някакви, дето обясняваха как ходели да пускат реклами в бг-мама. Интересно дали са успявали. Темите, които са пуснати от някой регистриран вчера и започват с въпрос какво мислите за еди какво си или как се решава този и този проблем, а след три поста се връщат да кажат "Вижте какво гениално решение открих!" и постват линк, винаги са се набивали на очи като въшка на чело и никога не съм забелязвала някой да им се връзва. А може би на тях целта им е само да пуснат линка, а който види - види. Колкото се задържи, може да е и 5 минути. Те и телевизионните реклами не продължават много дълго :35:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Отлюспването на част от потребителите на БГМама стана по-хитова тема от отлюспването на БПС другари в АБВ :D
 
От: БГ мама се била разцепила???

Това с рекламите беше за мене : D

Госпожи мами, далеч не съм правил теми като описяните от вас.
 
горките, вижте какво пишат за нас
Не знам кое точно ги подбуди да пишат за това. Много често този метод попада под ударите на модераторите. :) Явно за някой друг форум говорят. :) Не знам. Всеки, който е пробвал този номер го е видял - модерация, а в някой случаи и бан. :)

Нищо, нека си говорят. Нали за това са се събрали и те там. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Не са ни разбрали обаче какво си пишем за ads free,
обучението в предприемач е задължително - поне за модераторите на други форуми :lol:

Ескарина - Global Moderator
"Предприемачите се заканиха да ни напълнят с реклами, ако се разрастнем"
 
От: БГ мама се била разцепила???

Леле Блинки с тази тема дето отвори днес, ако се включат и няколко мами скоро сме за Драгалевци :lol::lol:
 
Ескарина - Global Moderator
"Предприемачите се заканиха да ни напълнят с реклами, ако се разрастнем"
Това е задължително. :)

Нямам нищо против да си направим един банер ексчейндж. :) Собствениците на онлайн бизнеси да научат за тях, а мамите за нас. Мисля, че ще спечелим и двата форума. ;) Имаме къде да сме си полезни. :)

Тук не се шегува - Пожелавам им бързо да се разраснат. А дали някой тук ще отиде там да ги залива в реклама, това вече е Божа работа. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

По-скоро си мислят, че "да ги напълним с реклама" означава спам + линкове в подписите :) Банер ексчейндж - едва ли.
 
Леле Блинки с тази тема дето отвори днес, ако се включат и няколко мами скоро сме за Драгалевци :lol::lol:

Викаш, ще бутаме колички на горе по баира? :) Към лифта. Хаххаа. :)

Той, Блинки само ни анонсира и искаше да знае какво се случва, но няма как да вземем всички участие. :)
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Българското интернет пространство губи от липсата им. Само в този сайт можеше да намериш на едно място как се отпушва тоалетна, какви торбички за прахосучка за подходящи, как да изберем астрално име на детето и разследване на произхода на китайски стелки за обувки...

Верно че е така, ама мамите са навсякъде :lol: даже и тук четат ама си мълчат :D
Апък те решат ли на инат да направят нещо, туко вижте новия форум изхвърчал като феникс, въпроса е модераторите да провокират мамите/старите нови мами/.....пустите мами :lol::lol:
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

подкрепям!
Блинки, не губи време за да се регистрират и малко жени :lol:

Ще се регистрираме :)

Вие също сте добре дошли в Мъжкия клуб :) Не мога да пусна линк, но съм сигурна, че с Вашата висока компютърна грамотност ще го намерите лесно :)


Определено можем да Ви помогнем с правописа на български език (съобщението Ви за новорегистрирани потребители е със сгрешен правопис). Също така можем да Ви бъдем от полза и за преводите от и на различни езици. Вие също можете да ни помогнете с по-"мъжките" теми, както и да развием предприемаческия си дух :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

За правописа нормално :) Те някои даже не са виждали писалка...ама клавиатурата в джоба си я носят :D
А и нашите са мързеливи, не искат едно ЪП бутонче да турят, а вие гледам даже и down (надолу) си имате :twisted:
 

Горе