БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

За правописа нормално :) Те някои даже не са виждали писалка...ама клавиатурата в джоба си я носят :D
А и нашите са мързеливи, не искат едно ЪП бутонче да турят, а вие гледам даже и down (надолу) си имате :twisted:

Даже и без клавиатури можем да пишем - пък вие си ги носете в джоба, щом ви трябват :D
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Ще се регистрираме :)

Вие също сте добре дошли в Мъжкия клуб :) Не мога да пусна линк, но съм сигурна, че с Вашата висока компютърна грамотност ще го намерите лесно :)


Определено можем да Ви помогнем с правописа на български език (съобщението Ви за новорегистрирани потребители е със сгрешен правопис). Също така можем да Ви бъдем от полза и за преводите от и на различни езици. Вие също можете да ни помогнете с по-"мъжките" теми, както и да развием предприемаческия си дух :)

Това "Ви" и "Вашата" към някого конкретно ли е насочено :-o ,
защото доколкото ми е известно от уроците в началните класове,
при употреба в множествено число се употребява "ви" с малки букви.
Нищо лично, но ако желаете да ни обучавате на български език,
поне моля да е правилно.8)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Тогава бгмама+предприемач=вечна дружба! :D
Можете да се опитате да засрамите нашите фрилансери по краснопис и преводи, пробвайте ни :twisted:
Ако градинките във фейса са ви поомръзнали, винаги можете да седнете да си допълните свободното време пишейки някоя готина статия :wink:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Доколкото знам, правилото вече е променено - учтивата форма и за ед.ч., и за мн.ч. вече се пише с главна буква. Просто бях учтива :) Не мога да пусна линк, но вярвам, че любознателните са напълно способни да намерят тази информация в интернет. Ето че вече научихте нещо ново...
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Ще се регистрираме :)

Вие също сте добре дошли в Мъжкия клуб :) Не мога да пусна линк, но съм сигурна, че с Вашата висока компютърна грамотност ще го намерите лесно :)


Определено можем да Ви помогнем с правописа на български език (съобщението Ви за новорегистрирани потребители е със сгрешен правопис). Също така можем да Ви бъдем от полза и за преводите от и на различни езици. Вие също можете да ни помогнете с по-"мъжките" теми, както и да развием предприемаческия си дух :)

Ето видяхте ли че мамите четат и тука. Много се радвам/не се шегувам/ че вече и пишат :D
Какво ли ще стане като се слеят две реки в една? Виждам как помитаме web пространството, та чак на чичо Гошо ще му се завие свят.....

п.с. Е сега Блинки :lol: Драгалевци е на хоризонта :D
 
От: БГ мама се била разцепила???

Утре, по новините ще видите като изскочи "Предприемачите и Мамите се прегърнаха" !!!!:D
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Доколкото знам, правилото вече е променено - учтивата форма и за ед.ч., и за мн.ч. вече се пише с главна буква. Просто бях учтива :)

Дано имате нерви, че тук повечето са хапливи :lol::lol: и от бързане нема малки нема големи букви, ама ние си следим мислите та лесно се разбираме :lol:
 
Аз мисля, че трябва да:

1. Наблегнат на дизайна и функционалността на форума.

2. Предложат нещо фри, за да могат да дръпнат уж лоялните потребители на форума-гигант.

3. Изгенерират много полезно съдържание в рамките на кратък срок, чрез наемането на копирайтъри, които да дадат полезни съвети в повечето области.

4. Създадат интересни секции (например страница-каталог с реномирани и проверени детски магазини, парчета със снимки за разходка, добри детегледачки и др.).

5. Определено да се замислят за лого и идентичност, която да ги отличи стабилно (сегашното - алтернативата, не е добра идея, защото седят в сянка, подсъзнателно).

6. Си подготвят няколко бързи и стабилни партньорства с ивенти, сайтове, организации и други важни за нишата им ресурси.

7. Създадат правила, които всички да следват и да приветстват топло всеки нов потребител.

8. Насочат вниманието на таргет групите си към тях със статии и социално присъствие.

9. Да оптимизират технически сайта си и да го направят убоден за търсачките да се индексира по-добре.

Може и да им се сторят налудничеви и да се посмеят на препоръките им, но лично аз им гарантирам, че изпълнението на всички точки в точно добре направен план, ще успея бързо да стигнат добро ниво. Да, ще отнеме време докато преборят топ конкурента си, но след изпълнението на това, следва друг план, както е винаги. План, който вече ще гони други цели - стигането на голеците. :)
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Доколкото знам, правилото вече е променено - блалалалалалалалалал пръъъъц :) Ето че вече научихте нещо ново...

Благодаря, ама не, благодаря...
 
Re: От: От: БГ мама се била разцепила???

Ще се регистрираме :)

Вие също сте добре дошли в Мъжкия клуб :) Не мога да пусна линк, но съм сигурна, че с Вашата висока компютърна грамотност ще го намерите лесно :)


Определено можем да Ви помогнем с правописа на български език (съобщението Ви за новорегистрирани потребители е със сгрешен правопис). Също така можем да Ви бъдем от полза и за преводите от и на различни езици. Вие също можете да ни помогнете с по-"мъжките" теми, както и да развием предприемаческия си дух :)

Аз ще пусна линка, при нас няма проблем да се саморекламира човек стига да не прекалява :)

http://bul-mamma.com/index.php/board,28.0.html

И вие сте добре дошли ако имате въпроси, за хостинг, за домейни, за модификация на форумни скриптове, за SEO, за права върху съдържание....

За правописа голяма част сме писали дълги години на 6liokiavica с 4 и 6 и процеса на адаптация към кирилица е дълъг...

ПП Аз понеже съм параноя, ще кажа и сега като сте в началото администратора всяка вечер да прави бекъп копие на форума ви и да го сваля на компютъра си локално да не стане някой фал и да го изгубите ако загрубеят нещата...
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Доколкото знам, правилото вече е променено - учтивата форма и за ед.ч., и за мн.ч. вече се пише с главна буква. Просто бях учтива :) Не мога да пусна линк, но вярвам, че любознателните са напълно способни да намерят тази информация в интернет. Ето че вече научихте нещо ново...
Добре дошла. Дано престоя ти тук е ползотворен. Успехи с новото ви форумче и дано успеем да си помагаме.

П.П: Дано всеки тук спази учтив тон. Все пак не се знае къде може да с бъдем полезни. ;)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Blinky, благодаря, и ние мислим по тези въпроси, но определено форумът засега е направен на добра воля от Уфсъ и няма как да отделим пари за генериране на полезно съдържание. Каквото можем, ще си го генерираме ние. Всякакви съвети ще са ни от полза.
 
От: От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Щото ти се ходи на купоня за милион поста нали признавай си веднага :p
Ето видяхте ли че мамите четат и тука. Много се радвам/не се шегувам/ че вече и пишат :D
Какво ли ще стане като се слеят две реки в една? Виждам как помитаме web пространството, та чак на чичо Гошо ще му се завие свят.....

п.с. Е сега Блинки :lol: Драгалевци е на хоризонта :D
 
Re: От: От: БГ мама се била разцепила???

Дано имате нерви, че тук повечето са хапливи :lol::lol: и от бързане нема малки нема големи букви, ама ние си следим мислите та лесно се разбираме :lol:

Нашите хардове лесно разпознават 1ци и 0ли :) Хаххаха. Да, добре, че се разбираме. :)
 
Blinky, благодаря, и ние мислим по тези въпроси, но определено форумът засега е направен на добра воля от Уфсъ и няма как да отделим пари за генериране на полезно съдържание. Каквото можем, ще си го генерираме ние. Всякакви съвети ще са ни от полза.

Провокирането на потребители пак би могло да създаде добро съдържание. :) Не се иска много, но предполагам знаете, че всеки имаш опит в нещо, ще го сподели, само е нужно да му попадне темата в полезрението.

А за другите точки. Инвестициите граничат с 0 лева, имайки предвид, че повечето неща са фри за тази система. Можете да разчитате на нашата подкрепа тук. Все пак сме се събрали все IT-та, няма да се озъбим много, ако дадем едно рамо. :)

Успехи и се радвам, че сподели с нас. Пиши, ако можем да бъдем полезни с нещо.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Защо не започнете да приемате гестблогинг, сега като имате нужда от кънтент. Със сигурност ще има много заинтересовани. Хем ще си съберете съдържание, хем ние ще получим реклама.
 
Лилка, само да ти кажа, че оня форум не е нещо мега технологично и кой знае какво. Дишането му зад връта доста бързо мисля, че може да ви се случи. Важното е да си заформиш едно здраво и отговорно общество, другото идва само. ;) Мен са ме трили от там не знам колко пъти и не мисля, че е най-приятното място за кибичене. :)

Успехи и от мен и бъдете задружни, така се минава по-бързо през проблемите. ;)
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Доколкото знам, правилото вече е променено - учтивата форма и за ед.ч., и за мн.ч. вече се пише с главна буква. Просто бях учтива :) Не мога да пусна линк, но вярвам, че любознателните са напълно способни да намерят тази информация в интернет. Ето че вече научихте нещо ново...
Ако имаш предвид правилата на БАН, коментарите и тълкуванията са,
че се отнася само за официални документи,
но както и да е, да не задълбаваме.
 

Горе