Бихте ли искали да имате модераторски права в собствените си теми?

Искате ли да имате администраторски права в своите теми?

  • Да

    Votes: 8 28.6%
  • Не

    Votes: 21 75.0%
  • Нямам мнение

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    28
М/у др., само с информативна цел, понеже тук на няколко пъти се спомена "бан", да ви информирам, че когато някой е баннат му изписва "banned" на аватара. Видях го в съобщение на Кулайс в темата "Хвърляне на брадви", което ми се стори остроумно подходящо. Но сега е изтрито. (Сигурен съм, че и други са го видяли вчера и по-рано днес.):)
 
Понеже няма да видим повече некои хора, предлагам да съхраним спомена в една творба:

"Легенда за Тупана"

Авторски колектив - демек всички, които са имали интеракции с него, като ръководител на проекта ще е Етера (че кой друг).

Всеки ще разкаже от първо лица срещите и преживяванията си с видния форумен мембър, като разбира се ще шерне чатове, скрийнове, всякаква писмена кореспонденция и т.н. с цел по-доброто разбиране на личността и вътрешните борби на героя, както и запазване за бъдните поколения.

Ще се организират и ежемесечни посещения на тайната му квартира в Обеля с поднасяне на венци и патрончета водка пред входа на обителта.

Не можем да оставим обсебената от социалки младеж неведующа по отношение на епичните борби на митичния потребител срещу админския произвол и коварния форумен Дийпстейт.
 
Шъ участвам, но ръководител художествен проект може да е само Ноке с помощник Нандибанди. Аз съм блед и недодялан, разтеглящ изреченията ентусиаст всравнение.:)
 
Всичко става заради форум Политика и биткоин .. други теми слабо се коменират , никой не търси развитие на бизнес, а само спорове хахах от там идва и желанието да се модерират собствените си теми..
Има, но са малко, по-лесно е вместо да се активизираш и да направиш нещо, да отидеш да се биеш за олио. :)

@Blinky ми завижда, че между мен и @nandibandi има искри (химия). :)
Мне, не бих казал, че това, което ме ползва е завист. :)
 
Понеже няма да видим повече некои хора, предлагам да съхраним спомена в една творба:
Въпрос е на едно превключване на акаунти. Не са тръгнали никъде. И ако ще правиш архив, да те върна назад, почни с Апостол Апостолов.
 
@nandibandi @DataAddicted , отказа да работим заедно. Иначе не ми трябва за нищо. Не подвеждай хората.

@Александра Христова Отказах защото почувстах несигурност, това е всичко. Но понеже винаги съм коректен си запазвам правото да ви потърся отново.
 
Датата е велик хуморист. Но е много палав и пак ще презатормози форумното население. Тогава ще му дадат нова почивка. Ако се сдържа, няма да му дадат. Но тогава няма да е толкова велик хуморист. Не може и двете едновременно...:)
 
А, Нандо, кво ма? Кво са цупиш? :D:):)
Почитаме го човека. Отиде си, но се прероди във форумните сказки и легенди (и ще е по-добър, избелен, ще му спестим недъзите).:)
 
А, Нандо, кво ма? Кво са цупиш? :D:):)
Почитаме го човека. Отиде си, но се прероди във форумните сказки и легенди (и ще е по-добър, избелен, ще му спестим недъзите).:)
Първо, щото говорите като за покойник, а тупанчето живее в сърцата на всинца ни.

Второ, щот се правиш на Юрая Хийп. Ай без излишна скромност...
 
Понеже няма да видим повече некои хора, предлагам да съхраним спомена в една творба:

"Легенда за Тупана"

Авторски колектив - демек всички, които са имали интеракции с него, като ръководител на проекта ще е Етера (че кой друг).

Всеки ще разкаже от първо лица срещите и преживяванията си с видния форумен мембър, като разбира се ще шерне чатове, скрийнове, всякаква писмена кореспонденция и т.н. с цел по-доброто разбиране на личността и вътрешните борби на героя, както и запазване за бъдните поколения.

Ще се организират и ежемесечни посещения на тайната му квартира в Обеля с поднасяне на венци и патрончета водка пред входа на обителта.

Не можем да оставим обсебената от социалки младеж неведующа по отношение на епичните борби на митичния потребител срещу админския произвол и коварния форумен Дийпстейт.

Ако се пуснат комуникации и подобни галимации, повярвай ми - ще останеш особено неприятно изненадан ;)
Защото въпреки, че мислиш, че сме доста еднакви, то разликата между нас двамата буквално е космическа. Ели горе-доле нещо като сравнението на цените на земеделската земя и излитането на Мъскдрййййм2023пищенгясус :D

Аз, за огромна разлика от теб, никога не се надувам, нито имам някакви комплекси, ЕЛЕЕЕЕ па грандомания. А пък да се правя на сресан, зализан и готин - пък абсурд.. тва бе модерно 20те - големата криза, га изкрадоха златото на орицата за чифт галоши с които да могат все пак да се домърдат до уъркингплейса за едната шепа ориц. (сефтето на лизаролапачеството един вид) ;)
Ако някой ултрамегахакер успее да изкара комуникацията ми (което принципиале е невъзможно) с найсе торби народ, дет съм организирвал по всякакви поводи, ТО ти най-вероятно ще се самолинчуваш с бич бодлив или най-малкото ще си легнеш по без гащи с найсете разгонени мачки в приятно затоплените ти чаршафе (нали на село ги топлите преди това?)

ОкиДоки, разбирам, че има яката провокация, разбирам също, че има неща за доизясняване отностно тей интигуващият целото форумно кеч - мистичен казус.
Ако се направа на пръднал в рейса, хем ще гриза поредния боабаб, хем няма да има щасливи и тук-там злоради от иконите на Емо, тей че само и единствено в този смисъл ще си позволя тези дни (ако имам все още фрии акаунт) да разбутам поне леко родопските мъглени масиви, и най-вече - само за теб и само заради теб :p


Бай дъ уей, един от акаунтите ми, не само е блокиран, но дори имейлът е изтрит от базата, така че повече не искам да чета глупости за банове и тн палячовщини, щото горе-доли се явяват некви лични неща, и тогава ест и ситуацията става лична, т.е мое е па и да впрегнеме и повечко от очакваното - силиците си за възмездие :)
 
@DataAddicted не проявявам интерес. Нандито се издаде чрез теб. @nandibandi той каза че ти си казала че съм го търсила?

@Александра Христова Алекс, не е нужно да затваряме всички врати. Хайде, вместо да разрушаваме да градим? Да създадем обща идеология около, която заедно да гравитираме или казано по друг начин, не е важно колко много знаеш, а кого познаваш. С други думи това е едно прекрасно начало на един обещаващ летен роман? Нима ти се иска да прекараш лятото пред монитора?
 

Горе