Бихте ли искали да имате модераторски права в собствените си теми?

Искате ли да имате администраторски права в своите теми?

  • Да

    Votes: 8 28.6%
  • Не

    Votes: 21 75.0%
  • Нямам мнение

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    28
Ако се пуснат комуникации и подобни галимации, повярвай ми - ще останеш особено неприятно изненадан ;)
Защото въпреки, че мислиш, че сме доста еднакви, то разликата между нас двамата буквално е космическа. Ели горе-доле нещо като сравнението на цените на земеделската земя и излитането на Мъскдрййййм2023пищенгясус :D

Аз, за огромна разлика от теб, никога не се надувам, нито имам някакви комплекси, ЕЛЕЕЕЕ па грандомания. А пък да се правя на сресан, зализан и готин - пък абсурд.. тва бе модерно 20те - големата криза, га изкрадоха златото на орицата за чифт галоши с които да могат все пак да се домърдат до уъркингплейса за едната шепа ориц. (сефтето на лизаролапачеството един вид) ;)
Ако някой ултрамегахакер успее да изкара комуникацията ми (което принципиале е невъзможно) с найсе торби народ, дет съм организирвал по всякакви поводи, ТО ти най-вероятно ще се самолинчуваш с бич бодлив или най-малкото ще си легнеш по без гащи с найсете разгонени мачки в приятно затоплените ти чаршафе (нали на село ги топлите преди това?)

ОкиДоки, разбирам, че има яката провокация, разбирам също, че има неща за доизясняване отностно тей интигуващият целото форумно кеч - мистичен казус.
Ако се направа на пръднал в рейса, хем ще гриза поредния боабаб, хем няма да има щасливи и тук-там злоради от иконите на Емо, тей че само и единствено в този смисъл ще си позволя тези дни (ако имам все още фрии акаунт) да разбутам поне леко родопските мъглени масиви, и най-вече - само за теб и само заради теб :p


Бай дъ уей, един от акаунтите ми, не само е блокиран, но дори имейлът е изтрит от базата, така че повече не искам да чета глупости за банове и тн палячовщини, щото горе-доли се явяват некви лични неща, и тогава ест и ситуацията става лична, т.е мое е па и да впрегнеме и повечко от очакваното - силиците си за възмездие :)

Щом казваш :)
 
Тупанче, аз отказах да участвам в мемориалната творба, защото вярвах, че ще се върнеш. Сам видя как твърдо отказах на Ноке, който лесно те отписа!
 
И ако ще правиш архив, да те върна назад, почни с Апостол Апостолов.

Еее, от Апостол само легендите беха останали кога се регнах.
Не съм имал интеракции с него.

Иначе може една форумна антология да сглобим - за 16 или колкото са там години бая лични драми са оставили кармичния си отпечатък у форумната база данни ;)

ПП: Ше се харчи - виже оня тъпак Клашъра как събра всичките си видеа в няколко книги и станаха бестселъри баси..

ПП2: Надявам се разбираш намигването ми веднага след "база данни"... ? Ще трябва да удариш много силно техническо съдействие за целите на проекта, ако трябва дори с погазването на gpdr + жертването на морал и съвест.
 
Спомени за Кръчмаря... Какво стана с тоя човек? Кръчмата беше уникална преди, щом даже стигна до репорт до ГДБОП за мен, признал съм го.
 
Спомени за Кръчмаря... Какво стана с тоя човек? Кръчмата беше уникална преди, щом даже стигна до репорт до ГДБОП за мен, признал съм го.
Бях го забравил. Да, този също беше уникален. Май наистина сме за една хронология. Но аз не бях силен по история, което автоматично ме прави не много полезен за създаването й. Мога да се включа с няколко имена, но като цяло ще изпусна по-голямата част.

 
О, Ремайнд, как е при вас? Победихте ли вече?
 
Бях го забравил. Да, този също беше уникален. Май наистина сме за една хронология. Но аз не бях силен по история, което автоматично ме прави не много полезен за създаването й. Мога да се включа с няколко имена, но като цяло ще изпусна по-голямата част.

Оф да, видях и харкона, във фейса съм го убеждавал да се връща, не ще, наскоро даже, преди месеци.
 
@Blinky Предлагам модераторските права да се закупуват. Какво мислите? 1лв абонамент на месец? :)
 
Тоя бил голяма гад! А го мислех за свестен.....
Тя нямаше предвид тупанчето.

В темите й има мнения на хора, имали неблагоразумието да използват нейните услуги. Досещаш се, че не са хвалби... Тя ги приема за спам.
 
@Blinky Предлагам модераторските права да се закупуват. Какво мислите? 1лв абонамент на месец? :)

Така е най-правилно според мен. Потребителят ще има контрол над всичко след заплащане, а абонаментът ще мотивира и подкрепи развитието на този мета форум. :)
 
Здравей, @DataAddicted! Как си? Как вървят отношенията ви с @АлександраХристова, стигна ли се до "Саше"?

Питам, защото много бих искал скромно място на табуретка в дъното на масата, с питие в пластмасова чашка и шепа фъстъчки, при едно евентуално бъдещо ваше семейно събиране на група приятели.
 
Здравей, @DataAddicted! Как си? Как вървят отношенията ви с @АлександраХристова, стигна ли се до "Саше"?

Питам, защото много бих искал скромно място на табуретка в дъното на масата, с питие в пластмасова чашка и шепа фъстъчки, при едно евентуално бъдещо ваше семейно събиране на група приятели.

Изпратил съм официална покана до нейните родители, че искам да я поканя на кино. Още чакам отговор. :)
 
Дата, няма да се сърдиш, че го споделям с широката аудитория - нека видят колко си свеж и забавен.

п.с. А и искам Сашка да завижда

1648491552318.png
 

Горе